Get Adobe Flash player
Hegedis

World of Warships - slobodna diskusija

Recommended Posts

mrHe   

Circon deli kljuceve na svom streamu a radi marathon stream wowship-a, koliko sam nacuo kroz pricu planira da bude budan ~36 sati ^^

http://www.twitch.tv/circon

edit: okacio je neki kljuc al' ja sam bio glup da ga aktiviram.....otisao sam na wowship site i tamo nigde nema activate key or sumthin'

Edited by mrHe

Pae platoon Kojote, uskoro cu Konga duzmem!

Btw, sabija igra, odusevljen sam:). Mogli bi da ubace jos neke sitnice, tipa malo vise statistike brodova, duzina, deplasman itd. Takodje me nervira sto AP shell cesto prodje kroz neki tanji deo strukture broda pa ne napravi skoro nikakav damage. Btw, kako ide onaj shell view da pratis granatu dok leti? I jel moze na neki nacin da se zaustavi automatsko rotiranje turreta prema pravcu gle gledas, ne pali kao u wotu da se drzi desni klik.

Kursula   

Drzis Z ili mid mouse button da pratis shell. AP sa BBom koristis samo protiv drugih BB (neko generalno pravilo je da AP koristis samo protiv brodova tvog tipa, HE za sve ostale). Drzanje desnog klika, bar meni, radi.

Au koliko numem ja da igram sa nosacima. Kako da izbacim torpeda sto blize brodu iz aviona. Kad pridjem blize i kliknem attack on krene da vraca avione do one kruzne linije i tek odatle baca torpeda.

strokan   

нисам играо, али предпостављам да су направили неку минималну раздаљину од брода са које можеш да бациш торпеда, да не би људи бомбардовали палубе са торпедима

pa to i radim, jel to ono kad se drzi alt? izgleda da je ovo sto stroki kaze, mada mi se cinilo da ljudi bacaju iz vece blizine torpeda

Zwerko   

Bice neki video review s nase strane sutra-preksutra, ali jos nismo dobili nikakve kljuceve za podelu, kad bude svakako cemo gledati da ih sto pre podelimo :)

Edit: a zapravo vec su kolege okacile

Posto sam ja i radio review, ako imate neka konkretna pitanja dajte pa mozemo da napravimo i video odgovor :)

Edited by Zwerko

To bre Deda, evo i meni stigao invite. Sad da potrosim ovih par dana premiuma u Wot sto dobih za vikend pa idemo grind do Yamata! Btw, mogli su da daju neki kesh na pocetku sise!

Dandy   

Ah, do qrtza... ne koristim više mail adresu na koju mi je vezan nalog, nikako da se iscimam da je promenim, a ovaj invitation za betu stiže na mail :(

Zwerko   

Pa mislim ako promenis mail na celokupnom Wargaming nalogu se odmah apdejtuje i gde ti stize invitation za betu? Pod uslovom da moze uopste da se promeni mail na WG nalogu, nisam nikad probao :)

Dandy   

Ma može da se promeni, ali moraš da im priložiš i dokaz iz banke o nekoj od kupovina zlata ili slično, plus treba da im obrazložiš zašto menjaš adresu.

Problem je u tome što sam ja na trenutnu email adresu registrovao jedan drugi probni nalog, pa moram prvo da tražim da mi njega ugase, pa tek onda da promenim glavni nalog na nju.