Get Adobe Flash player
Hegedis

World of Warships - slobodna diskusija

Recommended Posts

Zwerko   

Hardverski je potpuno isto zahtevno kao i WoT, s tim nema problema. A closed beta bi trebalo da krene valjda do kraja ovog kvartala, tj do aprila, ali videcemo jos. 

savo1989   

odlicna je igra, igram ja skoro svaki dan, totalno je drugacija i neki je mix aviona i tenkova, ne smes da budes statican kao u tenkovima sto mozes da budes, a opet moras da trazis uglove i slabe tacke na brodovima sto nema na avionima jer je tamo sve prebrzo, u isto vreme moras da vodis racuna da te ne zvekne torpedo sa nekog aviona, a moras i da budes u centru bitke iako imas domet od 15-20km, jer te kepuju pa si izgubio tako. vise mi se svidja igrica od tenkova a manje od aviona. ali ima veliki potencijal mislim

Dandy   

vise mi se svidja igrica od tenkova a manje od aviona

Nadam se da ne želiš da kažeš da ti se najviše sviđa World of Warplanes?

savo1989   

Nadam se da ne želiš da kažeš da ti se najviše sviđa World of Warplanes?

Najvise mi se svidja World of Warplanes!

i ne znam sta je tu cudno...

Dandy   

Najvise mi se svidja World of Warplanes!

i ne znam sta je tu cudno...

Pa meni je čudno, zato što je generalni konsenzus (sa kojim se lično slažem), da je World of Warplanes ubedljivo najlošija igra od tri.

Btw, da li si probao War Thunder?

Meni je za avione on 10x bolji od World of Warplanes-a.

savo1989   

jesam ali u avionima sam u JFF-u, pa skoro nista ne gubimo [:)] , dobar je WT ali nekako mi je cudan posle WOWp nelogicno mi skrecu i rolaju, kao da kasni komanda...ili tako nesto

Edited by savo1989

Dandy   

Pa možda zato što WT zapravo ima neki flight model koji ima smisla, a ne kao u WoWP-u, gde deluje kao da voziš TIE fighter-a u šta god da sedneš :P

Plus, ja ne mogu da svarim sistem sa hit poenima za avione, jednostavno mi ne pije vodu.

Enivej... kad će bre neka beta za World of Warships? :(

mrHe   

dule idi bleji po wows(<-yeah, riight?) forumu/fejsu/tviteru, pa se divi, pa kenjaj o brodovima i onda ces dobiti invite :D

hijao, zmarci i jeza me podilaze...kakav je to carski brod bio, kacio sam na ww2 topiku pricu o tom njegovom poslednjem danu i kako je potopljen, 19 torpeda i 18 bombi

Kursula   

Dobio sam betu, app su pocele oko 11 i trajale 10tak min. Posle su pocele oko 15h ponovo, i trajale oko pola sata. Ja sam se prijavio oko 11h i mail sa kodom dobio tek oko 19h.