Get Adobe Flash player
Hegedis

World of Warships - slobodna diskusija

Recommended Posts

SciFi   

kako je najbolje platiti ? meni je sa paypal-a skinuoo 2.5e za 216 din, tako nesto

Propade mi kamuflaza. Cetiri puta sam prekidao igru kroz task menadzer i ulogujem se ali nikako ne mogu da se ukljucim u bitku. Da li se jos nekom desavalo?

14l4zz9.png

Internet je za moje uslove OK, stekao je Chrome u pozadini.

iwsrh5.jpg

Dandy   

Primiče se sezona klanskih bitaka.
Nema nas nešto mnogo u klanu, ne znam da li uopšte možemo da učestvujemo ako ne skupimo dovoljno ljudi. Da li vas uopšte zanima to?

Nešto se ne ložim na klansko šibanje, ali ako se dešava i ima mesta - što da ne.

Doduše ovako kad pogledam klan roster, cenim da nam treba bar dvadesetak ljudi da bi mogli išta da uradimo. Sad nas je sedmorica, a trojica je  najviše što sam video da nas je bilo online odjednom.

Dandy   

Mislim da mora da nas bude barem 7 online u isto vreme, da bismo učestvovali u klanskim bitkama. Sa trenutnim brojnim stanjem to je prilično nemoguće...

Za trošenje nafte, pitao sam pre nekog vremena da date predloge na šta bi se trošila i zaključak je bio da prvo štedimo za onu građevinu koja smanjuje cenu popravki za battleship-ove. Verujem da je to svima vrlo korisno. Za to nam treba 5000 nafte, što znači još nešto malo manje od 1000 nam fali.

spi   

A sto svi grupno ne predjete u neki drugi klan i resite sve probleme? :D

A sto svi grupno ne predjete u neki drugi klan i resite sve probleme? :D
Izmedju ostalog zato sto do 1. novembra nemam vremena da zivim a to nema veze sa klanom u kojem sam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Evo da vas cisto obavestim, da sam upravo odigrao partiju sa Kutuzovim, posle najnovije zakrpe u kojoj je promenjen radijus detektabilnosti za brodove koji pucaju iza dimne zavese ( za MK  7.7km) i nisam primetio neku razliku.

Kutuzov je posluzio juce za 1600+ base points, a danas Hosho za tri pobede u kojih sam u prvih pet, da se ne mucim mnogo, sreca te je brod T5 pa mogu T4 za misije. Onaj americki Langli nije ni za ......... Zali Boze kamuflaza!

22j145.png

2w6rti9.png

I prvi "crveni kontejner" - samo se vidi nagrada.

2j66yhh.png

Edited by Dr Sidious

Dandy   

Hm...

Prvi screenshot, šta se desi kada staviš dosta zastavica za povećanje XP-a na brod :P

Drugi screenshot. Test Graf Zeppelin nosač aviona, sa strike konfiguracijom. Tri grupe torpednih bombardera sa dubokim torpedima koja pogađaju samo velike brodove sa dubokim gazom i dve grupe bombardera ponirača sa zapaljivim bombama. Ne bih se bunio da ga ostave ovakvog u igri (obratiti pažnju na zaradu... to je bez ikakvih dodatnih zastavica). Imao sam sa njim juče jednu partiju gde sam napravio 250k dmg-a.

shot-17.10.21_16.54.00-0090.jpg

shot-17.10.21_16.54.24-0786.jpg

Edited by Dandy

Dandy   

Od sada nas popravka battleship-ova košta 10% manje :)

Šta biste hteli da bude sledeći upgrade? Recimo da spustimo cenu popravke destroyer-a?

shot-17.10.23_21.36.15-0393.jpg

Meni ste ispunili zelju, sta god velis o Veliki Vodjo
Bez sale, ta spustanja cene popravki su najsvrsishodnija jer cene igranja u T9 i narocito T10 tako biju po usima da boli.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Zwerko   

Ajmo još malo pa nestalo, imam neke bonus kodove za WoWS, dobija se jedan Haloween pumpkin, samo mi pošaljite PM. 

@Dandy ti mi se posebno javi ako ima ljudi koji su u klanu a nisu ovde pa da ti dam više i za njih. 

Dandy   

Ma nek se jave tebi ako hoće, neću ja da ih jurim da im delim kodove. Dosta je bilo toga u WoT-u :P

Meni ne treba, hvala :)

Zwerko   

Oket, you heard the man! :) Ja ne igram toliko WoWS ali mi nekako deluje najbolja opcija ako ti ispadnu krediti.