Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

Kada bi bilo po tome koliko oni planiraju, verovatno bi bili 2 meseca. 

 

Ceo taj proces je dosta "komplikovan". Oni nešto isplaniraju, pa puste među narod, pa narod reaguje loše, pa oni krenu da ispravljaju ... ne znam trenutno stanje stvari ali mislim da je Warplanes daleko ispod po popularnosti od WoTa ali i WT-a i onda prosto moraju da se fokusiraju na to da ga ispeglaju maksimalno pre nego što pređu na naredni proizvod, jer dva "grbava" softvera da imaju sigurno ne žele. Naravno, ovo je moje mišljenje bazirano na šturom znanju o trenutnoj popularnosti warplanesa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zvanicni trejler za E3:

 

http://www.youtube.com/watch?v=37YdtrODRFg&list=UU6tL95G3ZD_JLUrn52JM_7w&feature=share

 

 


I objavljeni prvi Developer diaries

 

http://www.youtube.com/watch?v=SKwX7ZEeVsU

 

Prema ovome ce definitivno biti cetiri klase brodova - razaraci, krstarice, bojni brodovi i nosaci aviona. Podmornice nece ubaciti jer ne mogu da naprave dobar gameplay s njima. 

 

Edit: Pih, izgleda da ne moze da se embeduje vise od jednog klipa, nista klikcite na link :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Iskreno da ti kažem i i ja sam razmišaljao...verovatno će imati ulogu kao arty u WoT... samo ne znam kako su definisali WoWS.... Da li će i oni imati helth bar ili će raditi po principu, pogodio si mu kotlanricu, engine room, pa ne može da se pomera, ili si uništio most, pa gube komunikaciju sa ostalim brodovima.... ne znam a živo me interesuje šta će biti.
Jer ako Carrieri imaju ulogu pozadinske jedinice, onda bi cruiseri verovatno trebali da ostaju pored njih da ih štite..... ne znam....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...