Get Adobe Flash player
Hegedis

World of Warships - slobodna diskusija

Recommended Posts

Lucky   

Mislim da i dalje peglaju warplanes tako da ne verujem da će se nešto fokusirati na warships u ovom trenutku. ali ako će da puštaju neke značajnije novitete, E3 je "iza ćoška" pa ćemo da vidimo.

Lucky   

Kada bi bilo po tome koliko oni planiraju, verovatno bi bili 2 meseca. 

Ceo taj proces je dosta "komplikovan". Oni nešto isplaniraju, pa puste među narod, pa narod reaguje loše, pa oni krenu da ispravljaju ... ne znam trenutno stanje stvari ali mislim da je Warplanes daleko ispod po popularnosti od WoTa ali i WT-a i onda prosto moraju da se fokusiraju na to da ga ispeglaju maksimalno pre nego što pređu na naredni proizvod, jer dva "grbava" softvera da imaju sigurno ne žele. Naravno, ovo je moje mišljenje bazirano na šturom znanju o trenutnoj popularnosti warplanesa :)

Zwerko   

Zvanicni trejler za E3:

http://www.youtube.com/watch?v=37YdtrODRFg&list=UU6tL95G3ZD_JLUrn52JM_7w&feature=share

I objavljeni prvi Developer diaries

http://www.youtube.com/watch?v=SKwX7ZEeVsU

Prema ovome ce definitivno biti cetiri klase brodova - razaraci, krstarice, bojni brodovi i nosaci aviona. Podmornice nece ubaciti jer ne mogu da naprave dobar gameplay s njima. 

Edit: Pih, izgleda da ne moze da se embeduje vise od jednog klipa, nista klikcite na link :)

Edited by Zwerko

oldlala   

Igra izgleda lepo,nadam se samo da ce izaci ove godine [roflmao] .Mnogo najava i plasljiveo ispitivanje misljenja igraca jer sigurno nezele da se ponove avioni.al mi nestrpljivi...

mrHe   

evo za duleta par slicica iz igre

Uo7iRrE.jpg

64wRyxU.jpg

slike su malo losijeg kvaliteta jer su skinute sa strima, a nisu hteli da pokazu ingame borbe :/

Grotar2   

https://www.youtube.com/watch?v=mA0xmoCglTQ

Nema borbi samo snimak brodova.

Edited by Grotar2

Ivanch3   

Iskreno da ti kažem i i ja sam razmišaljao...verovatno će imati ulogu kao arty u WoT... samo ne znam kako su definisali WoWS.... Da li će i oni imati helth bar ili će raditi po principu, pogodio si mu kotlanricu, engine room, pa ne može da se pomera, ili si uništio most, pa gube komunikaciju sa ostalim brodovima.... ne znam a živo me interesuje šta će biti.
Jer ako Carrieri imaju ulogu pozadinske jedinice, onda bi cruiseri verovatno trebali da ostaju pored njih da ih štite..... ne znam....

Zwerko   

Svaka cast! Koliko sam shvatio treba za vikend da bude taj neki rock/paper/scissors event gde ce moci da se testiraju americke krstarice i japanski razaraci, krstarice i bojni brodovi. 

Zwerko   

Za taj event za vikend je skroz open prijava ali su kao razdeljeni vec svi pozivi, cekaj sledecu priliku, tokom q1 sledece godine ce se sigurno vec aktivno igrati, mislim da im je ovo sad test da probaju s vecim brojem igraca.

savo1989   

ma da neka glupost, ali su rekli da ce svima sto imaju pozive da daju alfa nalog

ja sam verovatno dobio kljuc jer sam jedan od bolji igraca na WOWP i igram za najjaci klan u evropi