Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

Želim WoWP kod

 

Pozdrav.

Nov sam ovde , vidim da treba deset postova da stavim da bi ucestvovao... ja mogu sad da udjem i izlupetam nesto ali to nije poenta... zar ne?

Igram i avione i tenkice i to dosta dugo , cak sam bio i beta tester za WoWp pa bi mi pokloncic dobro dosao

username mi je isti  kao i ovde tako da mozete da proverite :D

 

ps. Molim vas da uvazite moju kandidaturu za poklon iako mozda do kraja iste ne budem iamo 10 postova. Hvala

Petar

 

 

 

Želim WoWP kod

Link to comment
Share on other sites

znam koja je izmedju ostalog bila svrha ove nagradne igre, ali je realno forum odjednom postao pre-spamovan :D video sam neke teme aktivirane posle godinu i kusur dana, a i tada su bile aktivne posle nekog arheoloshkog iskopavanja :D mislim da si razumeo shta sam hteo da kazem tamo gore :) dakle, nemam problem (da se tako izrazim) sa ljudima koji planiraju da ostanu na forumu, imam problem sa spamovanjem topica, kucanja po par puta u istoj temi vezanih odgovora itd. :)

 

enivej, necu vishe da kucam ovde, nije tema predvidjena za to, ali sam morao da skrenem paznju nekima da njihovo ponashanje nikuda ne vodi :) kada je recheno 10 postova, nije se mislilo 10 spamova :)

 

dakle jedan kod, jedan nalog, budite milostivi sa spamom, inache ste dobrodoshli, hvala :)

shvatam vaše želje da ljudi budu aktivni ali ako ne postujem na forumu ne znači da ga ne pratim jednostavno nemam šta kvalitetno da kažem, dakle i po cenu da ne dobijem kod neću pisati deset postova samo da bih ispunio kvotu...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

shvatam vaše želje da ljudi budu aktivni ali ako ne postujem na forumu ne znači da ga ne pratim jednostavno nemam šta kvalitetno da kažem, dakle i po cenu da ne dobijem kod neću pisati deset postova samo da bih ispunio kvotu...

 

tako je :)

Link to comment
Share on other sites

желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


желим те кодове  [:D] 


неки кодови


Želim WoWP kod

Link to comment
Share on other sites

Spamovanje je univerzalno zabranjeno na internetu, nije potrebno to posebno naglašavati, kao i sto je zabranjeno psovanje, vredjanje i slično.

Zbog čega bi onda limit bio na 10 postova kada bi to svako mogao lako da dostigne spamom?

Nema problema, dacemo tvoj kod nekome drugome, drago nam je da ti se dopao forum.

Link to comment
Share on other sites

Sama rec Spam je potekla iz Monty Python's-a.

Spam kao rec univerzalno na internetu znaci slanje poruka/postova radi reklamiranja,fishinga... to cisto da ti odgovorim na prva dva pitanja...

Pravljenje 10 postova u 5min. radi koda se smatra spamovanjem... skoro na svakom forumu tako da... sasvim je normalno sto admini salju opomene.

Kao sto sam napisao i na fejsu u komentaru tako i ovde cu dati savet koji je sasvim dovoljan da dobijete 10 postova (bez opomene) i da imate sansu u izvlacenju...

Tan....tan...taDAAAAA...

Jednostavno napisite nesto sto ima smisla na forumu kroz 2 ili 3 dana... a ne da vase ime bude prikazano na 10 thread-a.

Mislim nije kao da ce RUR izvuci dobitnike 5min posle sto su uopste objavili giveaway... tako da ono... opusteno provedite par dana ovde citajuci i odgovarajuci (kulturno) i sve ce biti oke :)

  • Upvote (+1) 1

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...