Jump to content

Prvi Hearthstone turnir - 28.12.2013.


Lucky

Recommended Posts

Jel ovaj bracket u lakijevom postu konačan? Malo je haotično ovo sa dvema rundama, umesto svi u jednoj, ali dobro :D Može i bolje 21 učesnik da se organizuje :D Ali ovo nam je i onako prvi turnir :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Broj ucesnika nam je los..

 

Ako pravimo sa jedne strane onda ce jedan ucesnik ici do polufinala bez partije odigrane, ili da on upadne u drugu rundu a jedan iz prve da pravi pauzu i tako.

 

Ako pravimo sa 2 strane onda ce sa leve da ide 11 igraca a sa desne 10, pa opet da krpimo.. Onda su nam obe strane lose i mora da se ubacuju igraci..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ako neparnog random igrača ubaciš u drugu rundu (na random poziciji), kako ostaje jedan u prvom krugu onda da pauzira?


Uostalom, jel može ona varijanta sa pobedničkom i luzerskom grupom, pa imaš garantovano bar dva puta da igraš, a u finalu se susreću apsolutno najbolji i onaj koji je izgubio samo jednu do tada (tako je bio jedan SC2 turnir organizovan)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

21 играч у нокауту значи да 11 креће из друге рунде где им се придружује пет победника прве рунде, и онда даље редовно. Мени је такође свеједно из које рунде крећем. 

Link to comment
Share on other sites

Pa tako sto nema sa kim da ga ubacis da igra a da ne izbacis nekog da pauzira drugu rundu. 

 

21. igrac bi pauzirao prvu rundu i drugu rundu, onda bi igrao trecu rundu, pa pobednik iz trece pauzira cetvrtu rundu. 

 

A low bracket sa bo3 mislim da bi predugo trajao.. Igramo bo3 jel da ?

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Samo da javim da necu moci da stignem na turnir, zaboravio sam k'o mrtav na pregled koji imam zakazan za danas. Jako sam se smorio.... :(

 

Valjda sam javio na vreme i mozete da editujete tour bracket.

 

Sry. :(

Ok editovao sam ja.

To je to onda. Prvi mech Rejz vs Stevan94NoT pocinje 16:00h, igrate bo3 sa jednim deck-om. Imate ID tagove ispisane pored ucesnika, valjda ce da se promeni ukoliko ne vidite kada se startuje turnir. 

 

Lucky imas cast da startujes turnir ^^ 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ok, i jel počinju svi ovi iz prve runde u isto vreme, ili samo prvi par? (obvious answer is obvious, nego da ne bude zabune)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Je l' streamuje neko da mogu da snipe-ujem?  :tf:

Bilo bi ekstra da neko strimuje meceve, mozda za drugi turnir ^^ Ovaj je test drive.. 

 

Add-ujte protivnike pa pocnite zajebanciju :)

 

Nepravdo poslao sam ti Friend Request. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro kad bi neko od polufinalista i finalista zabeležio te partije i posle da ih okački na youtube, ukoliko ima mogućnosti naravno...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ali nemam pojma kako se to radi -.-

 

Kapiram treba ti prvo onaj program da gledas drugi komp preko neta i onda da snimas ili stream-ujes sta on radi. Ja se ne razumem u te stvari. Ako neko zeli i jeste u mogucnosti neka se javi da obavi to. Naravno ako finalisti pristanu da im ulazis u komp ^^

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Pa ne mora niko da im ulazi u komp, mogu oni sa frapsom da snime, a onda da uploaduju na yt.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...