Jump to content

KO JE NAJJACI


Cela

Recommended Posts

Ja vise volim profi boks, u kom nema puno trcanja po ringu i gde ides da povredis coveka, a da bi udario jako moras da stojis cvrsto na zemlji sa obe noge i da imas dobru ravnotezu i oslonac. Zato izgledam staticno u odnosu na ove klasicne amaterske boksere koji trce i bacaju 500 udaraca po rundi, koji nisu jaki. Desna mi je najjaci udarac, od skoro sam malo i levu ruku aktivirao, ali je i dalje slaba, pa mi se jos uvek citav boks svodi na to da zabodem desnom. Zovu me Cela, jer se shisham na celavo od pete godine, i imam kratku kosu ako nisam celav.

Prota car, to mi je pseudonim za neke igrice haha. Dobi standardan ciganin, lesinari fore

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] strokan se mnogo kurci za osobu koja se druzi sa majebenim. Marinice jeste, kakav gazda takav pas. Fato ima jos do profi boksa, ja napredujem svakodnevno, ne mogu da se prepoznam kakav sam bio pre tri meseca, ne mogu ni da zamislim kako ce to biti za 3-4 godine, kad budem prelazio u profi.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

da li je ovo jedini topik gde cela ne troluje?

 

 

[roflmao] strokan se mnogo kurci za osobu koja se druzi sa majebenim. Marinice jeste, kakav gazda takav pas. Fato ima jos do profi boksa, ja napredujem svakodnevno, ne mogu da se prepoznam kakav sam bio pre tri meseca, ne mogu ni da zamislim kako ce to biti za 3-4 godine, kad budem prelazio u profi.

Jel ti stvarno izgleda kao da ne troluje?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...