Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Na tom usranom krovu kada si otisao, sam i poginuo pola sata posle. Spawno se na drugom serveru, neki lik ispod mene me zamolio da ga bandaziram, popeo se gore, pomogao  mu, grupa od 3 coveka je krenula da gruva po nama, ubio sam jednog, ubili mi novostecenog prijatelja i onda su se izlogovali. Izblejim jos 20minuta, nema nikog, promenim server i doceka me poruka da sam mrtav. Ladno je neko bio gore i docekao moje "telo bez svesti" )).

Bas sam se smorio.

 

Inace igra ima jako malo elemenata za sada. jako malo oruzija i mogucnosti. U pocetku je bilo zanimljivo, nova grafika, nove lokacije, novi inventori, novine kako igra funkcionise, sada se sve svodi na bezumni pvp, ghosting, combat loggin, itd....

Moja procena je da ce biti igrivo(zanimljivo) za nekih 6 meseci kada ubace jos oruzija, jos MNOGO zombija, vozila, i ispeglaju 28 miliona bagova.

Link to comment
Share on other sites

to je do jaja uglavnom :D samo da mi radi kako tako ok i biću hepi. Kao ispunjavam malo preko minimum zahteva.

 

Kako stoje stvari sa prevoznim sredstvima i kakvo je hendlovanje serverima? Pošto su pre serveri bili nepregledni, pa ne znaš jel dan, noć, na kom si serveru bio kreirao lika, itd.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Na tom usranom krovu kada si otisao, sam i poginuo pola sata posle. Spawno se na drugom serveru, neki lik ispod mene me zamolio da ga bandaziram, popeo se gore, pomogao  mu, grupa od 3 coveka je krenula da gruva po nama, ubio sam jednog, ubili mi novostecenog prijatelja i onda su se izlogovali. Izblejim jos 20minuta, nema nikog, promenim server i doceka me poruka da sam mrtav. Ladno je neko bio gore i docekao moje "telo bez svesti" )).

Bas sam se smorio.

 

 

Jutros sam se ulogovao na taj krov. Ustao sam, krenuo ka merdevinama da siđem, i tom trenutku neki server hik/štuc/glič i poleteo sam nadole, uz poruku you are dead.

 

Mislim da ću da odmorim večeras.. ono.. full jebeni gear, i spawnuješ se go, 10 km dalje..

 

@Cheighlee

 

Nema vozila još, isti ti je lik na svim serverima, dakle skačeš sa servera na server sa istim likom. I neznaš da li je dan ili noć dok se ne uloguješ na server.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Poz drugari.

 

Cheig,ja trenutno igram Dayz na prastarom kompjuteru.

 

Dual core 6000+ athlon,4 gb ddr2 i radeon HD 7700(jedina komponenta koja nije muzejska vrednost)

 

Igra radi sasvim solidno na norm/low setinzima.

Ne znam zaista kakva ce situacija biti kada napune mapu zombijima i ostalim stvarima ali mislim da ce biti igrivo i tada.

 

Nadam se da ti ovaj info moze biti od pomoci.:)

 

Moj steam acc name je Stevan (stevan.kovachevich@gmail.com) ,slobodno me addujte ako hocete da pikamo ponekad u ekipi.

 

Ja se igram obicno posle 22h,kada poslazem decu u krevete:P

 

Poz,

Edited by stevanK
Link to comment
Share on other sites

@Cheighlee

 

Nema vozila još, isti ti je lik na svim serverima, dakle skačeš sa servera na server sa istim likom. I neznaš da li je dan ili noć dok se ne uloguješ na server.

 

Jel bar znam na kom sam serveru napravio lika ili moram da zapisujem/pamtim ime servera?

 

Kako ti radi dayz mod?

 

Ok je radio na malo jače od medium u 1080p na C2D i Radeon HD 4850.

 

Cheig,ja trenutno igram Dayz na prastarom kompjuteru.

 

Dual core 6000+ athlon,4 gb ddr2 i radeon HD 7700(jedina komponenta koja nije muzejska vrednost)

 

Igra radi sasvim solidno na norm/low setinzima.

Ne znam zaista kakva ce situacija biti kada napune mapu zombijima i ostalim stvarima ali mislim da ce biti igrivo i tada.

 

Pa ispunjavam minimalne zahteve, tako bi trebalo da radi :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...