Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Jednu stvar zanimljivu da podelim sa vama, lajkovao sam The Gents of Novo server fb page i tamo se ljudi zalili i snimili kako ih citer/i ubijaju kroz zid i posto admini imaju log mogu da vide nick pored nicka mogu da vide GUID ili tako nesto, i onda su te iste banovali, i sad poenta je sto postoji par grupa sa vise komjunitija gde shareuju snimke od citera i daju guid/steamid itd od citera pa ljudi popiju banove i na ostalim serverima gde nisu mozda ni igrali...po meni posto je battleeye sucks ovo je odlicna stvar sto su se iscimali, bar ce neki procenat citera nestati...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Phenom 960T 3,0ghz, R9 270 2gb ddr5, 8gb ddr3 i ssd .... na very high u velikim gradovima od 35+ do sume 90 fps tako da ne treba...mada su stavili meni default sceneComplexity na milion, smanjio sam na 700k jedino sam to uradio...


EDIT: Dodao bi da nema nikakve razlike Stable 0,60 od Exp-a, slabo geara slabo svega verovatno ima na pabliku na znj serverima al ovi popularni privatni su prazni bukvalno morace neki restart luta obavezno uraditi...

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Igram ja svakodnevno sa ekipom , bili smo dosta dugo na SoS serveru sada smo presli na grumpy , posto je na njemu dozvoljen KoS posto na SoSu je dozvoljeno samo nekim danima , promenili smo toliko servera da mogu da kazem na je grumpy sto se tice PvPa najbolji , kad kazem to mislim da veliki broj ljudi dolazi u military baze sa squadom gde je odlican PvP zagarantovan. Trebalo bi da izbace ovaj novi updejt sada sa novim zvukovima i nekim novinama , jos da isprave par bagova I nema igre koja moze da se meri sa DayZ koje su u istom fazonu.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

drago mi da vidim kad neko pise ovde o dayziju znaci da igra nije jos umrla, ovaj poslednji patch je odlican bio za fps increase al patch od lupam 300mb na svakih  6 meseci :S 
jednostavno cekam jos bolje peceve samo je pitanje hoce mi deca ili unucad docekati igrati a kamoli ja ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...