Jump to content

34k gaming tournament - GRUPE 21.12.2013


F1Qs

Recommended Posts

hahahahah,a po cemu majke ti ?

 

Ajmo ovako, recimo da taj kbp nije prosao grupu na GF-u, a GameAgenst jeste. Recimo da je GameAgents pruzio jak otpor I iNation-u I E-Fragu na tom turniru, recimo da nismo promenili ni jednog igraca od tog turnira a kbp jeste. Ako se gledaju individualni uspesi igraca u ove dve ekipe, opet je tu GameAgents u prednosti. Tako da je to to. Iskreno me zabole ko ce biti nosioc a ko ne, ali ovo je nerealno. Srecno svima I pucamo se!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Jedini vi niste zasluzili da budete nosioci , nemam nameru da se raspravljam sa tobom ,yocom, buxom ,hogarom,niti imam sta protiv vas, daleko od toga.Zanima me po cemu ste vi nosioci ? zato sto znam da je bas bila rasprava na KGB vol3 turniru oko seedova i da je taj turnir sluzio za neko "dokazivanje"a nesto se ne secam da se tvoja ekipa dokazala na tom turniru a i na proslom BGF, cim sam cuo da ination ne dolazi na turnir ,znao sam da ste vi nosioci, i ne bi komentarisao da ti ne glumis ludilo sa ovim glupim postom.

Ako pricas o prvom CS:Go turniru u kgbu zamolio bih te da prestanes da pricas gluposti i pogledas malo ko je gde zavrsio na tom turniru.

Mene boli dupe ja nisam nikome ni trazio da budem nosilac niti ista , niti sam ikada namestao nikakve turnire ali mi je pun kurac fantoma koji nisu videli 3 lan turnira u zivotu (kao sto si ti na primer) a samo seru i seru i seru... 

Ajmo ovako, recimo da taj kbp nije prosao grupu na GF-u, a GameAgenst jeste. Recimo da je GameAgents pruzio jak otpor I iNation-u I E-Fragu na tom turniru, recimo da nismo promenili ni jednog igraca od tog turnira a kbp jeste. Ako se gledaju individualni uspesi igraca u ove dve ekipe, opet je tu GameAgents u prednosti. Tako da je to to. Iskreno me zabole ko ce biti nosioc a ko ne, ali ovo je nerealno. Srecno svima I pucamo se!

Recimo da je taj isti kbp (ispravka : cetvorica iz te ekipe) igrala finale csgo turnira u kgbu a ti gameagentsi (ne znam ko igra za njih niti sam ikada video taj tag - nemoj da se uvrede momci bez razloga) , njih nema na mapi. Kakav jak otpor? To se ne racuna. Racuna se samo pobeda i to je to. A ja ti garantujem da na poslednjem turniru(ne znam kako se tacno zove ali se igrao u mikser housu) nijedna srpska ekipa nije mogla da prismrdi ni E-fragu (BGDONLINEu) a kamoli iNationu (koji su u tom trenutku bili jaci) tako da tvoj otpor ne pije vodu. 

Samo mi jedna tvoja recenica presmesna a to je sledece

"Ako se gledaju individualni uspesi igraca u ove dve ekipe, opet je tu GameAgents u prednosti"

 

 

Je li mozes molim te da mi kazes 5 igraca GameAgentsa? Mogu sa sigurnoscu da kazem da nemaju njih petorica vise uspeha nego RECIMO ja (kazem ja jer necu nikog od svojih saigraca da uplicem u ove degenske konverzacije , posto sam ja ispao dovoljno glup i naseo na prozivku kao i uvek) a ja nemam nikakve "specijalne" uspehe. Pozdrav.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

^.^

Link to comment
Share on other sites

Ako pricas o prvom CS:Go turniru u kgbu zamolio bih te da prestanes da pricas gluposti i pogledas malo ko je gde zavrsio na tom turniru.

Mene boli dupe ja nisam nikome ni trazio da budem nosilac niti ista , niti sam ikada namestao nikakve turnire ali mi je pun kurac fantoma koji nisu videli 3 lan turnira u zivotu (kao sto si ti na primer) a samo seru i seru i seru... 

nebitno,uzivaj.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

KBP kao kbp mozda nije zasluzio,ali JA KAO JA ,jesam sigurno ,tako da se zovemo i NOGA mi bismo opet bili nosioci ,naravno ne zbog hogara ! Tako da... STFU ,ako vam se ne svidhja ne morate da dodjete,platili ste ,ae sad paljba smradovi


i koliko ste vi ustvari umobolna deca ,bunite se sto niste nosioci i mislite da ste bolji od nas,a upali ste sa nama u grupu sto bi znacilo da cete nas lako dobiti i vi biti prvi,i umesto da cutite sto ste sa nama upali a ne recimo sa bgdom ili hsbgom...posto smo mi najslabiji nosioci po vama i po papiru ,vi serete sami sebi u usta...a nema potrebe jer cu vam se ja usrati. i sad zavrsavam ovu raspravu online. P.S. Fikuse,Roki daj stavite ih molim vas da budu ispred mene neka isapdne da su oni nosioci ,zamenite nam mesta . glupanderi mali 

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre Ruse tise tamo odvicicu te od igrice po drugi put, makar se ukrstili u finalu! Hahahaha P.S. U grupi sam sa bgd-om, pa se ukrstam sa hsbg-om (ako prodjemo jer ne potcenjujem nikoga), i jako mi je zao sto ce me guzica boleti, no sta je tu je idemo da se druzimo i zajebavamo, a ne da se svadjamo ko ce biti nosioc a ko drugi a ko peti! :-*

Edited by Lanovicmi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...