Jump to content

bliz zakljucao acc


Feno

Recommended Posts

Zasto? Nemam pojma.

Sta se desilo:

 

Dosao sam sa treninga i seo da skinem igru kuci i nastavim tamo gde sam stao dok sam bio na poslu. Probam da se logujem-fejl. Probam drugi put fejl. Inace kombinacija usera i passa stara preko 5 godina, pre bih omasio sopstveno ime nego to. Posalju mail za pass reset. I gle cuda pass reset kaze da fejlujem sa mailom/userom.

 

Nisam lud, nisam pogresio, i nije caps upaljen (lol).

 

Ideje?

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Restartovao, kopi pejstovao:

You have made too many unsuccessful attempts. In order to continue the password reset process, please contact Customer Support.

 

Zato sto su oni retardirani, ne kapiram?

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog da ti Blizz zakljuca account je ako je neko pokusao da se uloguje na njega sa drugog kompjutera. Ukoliko nista ti nisi radio u medjuvremenu tj.

Tako da posto nisi uspeo da resetujes password zato sto nije prepoznao email onda je mogucnost da ti je hijackovan account, ili da si jednostavno ti pogresio neke podatke. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam na poslu od kada mi je poslat key pa do 18h kada sam otisao na trening. Kuci (drugi komp) sam probao da se logujem da dodjem do klijenta, skinemi nastavim gde sam stao. Tu se pojavio problem. Rekao sam Rejzu isto: Ako si ti Pera 123 i znas da si to kucao a oni ti kazu "e pogresio si, ae opet" pa ti ponovo ukucas Pera 123 a oni kazu "jok, ne radis ti to kako treba, evo ti lock pa resetuj pass". Zatim tamo odes i probas da uneses podatke koje unosis godinama unazad i oni OPET kazu da ne radis ti to dobro, onda zasto da se cimam dalje?

 

A ako je acc star par sati maznut mada to otpisujem, neka im ga, sledeci sigurno necu praviti.

Ponavljam da sam znao da ce ovako nesto da se desi-ustupio bih kljuc.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ti cim se ulogujes sa drugog kompjutera oni lockuju akaunt. Nebitno sto je password tacan. To im je automatski. A to sto si se ti nadurio na bota koji to radi kao preventivnu meru u slucaju hijack-a njih realno zabole.. 

 

Treba samo da resetujes password. Kazem ti, ili ti ukucavas pogresne informacije ili ti je hijackovan accout i promenjen password, email.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ok. A pass reset? Isto ima nekog netolerantnog bota?

Ozbiljan sam. Malo mi je tesko da svarim cinjenicu da mail, fb, flickr, prakticno sve sto zahteva user/pass koristim bez problema ponavljam, godinama unazad a sada su ti podaci ovde neispravni. Cak i sutra kad dobijem suport necu znati gde je bio problem danas. A ponovo da se desi isti fejl...ono, bas bi bio super momenat.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nista, live chat je upalio, posle prve recenice je digao lock. Savet je da koristim autentikator, to otpada posto ne koristim smartfon. 

Valjda nece ponovo fejlovati pass reset ako popijem lock. U svakom slucaju hvala na vremenu.

 

Blizzard je "malo" obazriviji od flickera i maila i čega god jer se u njihovom slučaju vrte pare od naloga, veliki je broj prevara, 50% publike su ti klinci i oni su vremenom prešli u "prvo pucaj onda pitaj". I njima je lakše a i u dobrom procentu slučajeva ispadnu u pravu :) Onda naravno dođe do toga da "ispašta nedužan narod" u jednom drugom broju slučajeva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...