Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Uf baš će ti biti strašna razlika između 252 pen i 259 :) To se ono primeti na tipa 100 granata 2-3 ne probiju. A plus ne kometarišeš kako je precizniji i ima manji aim time? Videćemo još kakva će biti statistika za nišanjenje u pokretu, to mu je do sada baš bila boljka. 

Što se smanjenja alfa dmg tiče jeste smanjeno ali ti sad imaš 6 granata umesto 5, plus je vreme između granata 2.4 umesto 2.7. Znači ti sada ispališ za 13.5 sekundi 1950 potencijalnog dmg, a ovako ćeš za 14.4 sekunde ispaliti potencijalno 1800 dmg, dakle samo sekundu sporije i 150HP manje. Pritom ako jednu od promašiš onda si sada napravio 1560 dmg a ovako si napravio 1500 dmg pa si maltene na istom. Kad se uzme u obzir da će top biti precizniji to je tu negde. A plus je reload magazina smanjen sa 40 na 34 sekunde. 

Uostalom B-C 25t je taman za nijansu bio malo jači, zato ga svi i voze, ovo će ga staviti taman u rang sa ostalima. Hoću reći jeste ovo nerf, ali relativno blag, nema potrebe baš za kuknjavom :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne znam, jednostavno kad vozim 113, kao da vozim Tier 8 tenk.. 


A sto ga onda poredis sa Tier IX tenkom? :)

Sta znam, kod desetki je to baš nezgodno, meni neka legne fenomenalno a s nekim tenkovima koji deluju dobro se baš raspadam.

Elem 113 fakat nije baš idealan tenk za random, okretan je ima dobru kupolu kao i odlican dpm, ali s druge strane nema nikakvu depresiju topa i nije mu oklop trupa bas najbolji, a i top onako ako ne pucas gold. S druge strane s obzirom da ga masovno igraju i clan wars i eSports partijama ne verujem da ce dobijati bilo kakav buff uskoro. Naravno svi tamo pucaju gold pa nije frka :) zato ja tu kinesku granu i nisam forsirao, i dalje sam na IS-2.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Slazem se za Zverkom ovde, bolje je uzeti repairs - ume zaista mnogo da znaci.

Meni na JgpzE100 stvarno ume i te kako da znaci svaki sekund.

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...