Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Tek ce da ti ode u kurac kad dobijes Tigra :) Ne znam, meni je taj tenk bas gotiva i isao sam pravo na njega, ali je u igri realno los, trazi vrlo specifican stil igre, skoro pa da se ne igra kao heavy, nego vise kao TD. Za razliku od njega VK 3601 mi je super legao i bas mi je prijao, samo se vise igra kao heavy nego kao medium. Sa igram paralelno sa Tigrom II i sa T32 (doduse tigar mi je jos uvek skoro pa stock) i mnogo mi je uzasno s Tigrom, a mnogo super sa T32 :) Doduse nadam se da cu uskoro da izgrindam za IS-3 pa da mogu da uporedim sva tri. Jedini je problem sto u medjuvremenu toliko gotivim T32 da sam vec skupio exp za M103, tako da cu verovatno uraditi apgrejd, samo mi je dilema da li da ostavim T32 sa posadom (T29 je ostao) ili da ga prodajem... teska vremena... :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Tek ce da ti ode u kurac kad dobijes Tigra :) Ne znam, meni je taj tenk bas gotiva i isao sam pravo na njega, ali je u igri realno los, trazi vrlo specifican stil igre, skoro pa da se ne igra kao heavy, nego vise kao TD. Za razliku od njega VK 3601 mi je super legao i bas mi je prijao, samo se vise igra kao heavy nego kao medium. Sa igram paralelno sa Tigrom II i sa T32 (doduse tigar mi je jos uvek skoro pa stock) i mnogo mi je uzasno s Tigrom, a mnogo super sa T32 :) Doduse nadam se da cu uskoro da izgrindam za IS-3 pa da mogu da uporedim sva tri. Jedini je problem sto u medjuvremenu toliko gotivim T32 da sam vec skupio exp za M103, tako da cu verovatno uraditi apgrejd, samo mi je dilema da li da ostavim T32 sa posadom (T29 je ostao) ili da ga prodajem... teska vremena... :)

Heh pa dobro, verujem da cu se navici.

 

M103 je bogovski tenk. Samo treba pametno sa njim ici jer mu armor nije bas najjaci. Ic ap tu ju ako hoces da prodajes T32. Ja prodam uglavnom zbog para, ali eto cuvao sam T29 koliko meseci jer mi se stvarno svideo tenk.

Link to comment
Share on other sites

Нисам га много играо, мало по тест серверу (ал сам играо поршеовог), треба га играти ко стандардне њемце и ето зезања. Ако се рујаташ, најебаћеш.

Nisam igrao TigerP ali mi deluje da je solidno drugaciji stil igre od standardnog Tigera, pre svega zbog mnogo jaceg frontalnog oklopa.

Sto se golda tice koristim samo za premium i ponekad za skidanje modula, mesta u garazi mi jos ne fali posto sam uglavnom prodavao tenkove zbog para. Krediti jesu problematika, tj treba igrati to sto Dule kaze T5 da bi imao da finansiras ovo drugo. Meni i ovaj LTP bas lepo zaradjuje, samo smara malo igra na T3...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Јесте другачији стил игре прилично, тигар П може да се brawluje, тигар тешко. Бушна су оба, али је тигар бушнији, зато је бржи и окретнији. Зато и кажем, тигар није нека промена у односу на дотадашњу игру, идеш около и снајпујеш. Тигар П већ може да ''оде у град'' и те форе. Једини проблем са тигром је кад је топ тиер, онда силом прилика мора у град. Зато су оба боља (по мени) када нису топ тиер, јер онда могу оправдано да убадају из позадине, а фала богу, имају болесну пенетрацију.



Hteo sam da kažem da je lakše da se snalaziš kada imaš premium

Па добро, то се ваљда подразумева, мислим, дефиниција премијума је да добијаш више пара лол:)

 

Него сам те погрешно разумео, јер си се погрешно изразио

 

@Loopy
 
Da kada imaš premium i silveri ti nisu tako bitni jer ih ima :D

кредита нема ни са премијумом, али их свакако ''мање нема'' него без:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Duljo: Ma gde je bre gotivan grind covece :). Onaj Pz38(t) n.A. je djubre najgore, plus ja mislim da sam odigrao jedno 20 partija sa njim i nijednom nisam bio visi nego pretposlednji na Tier listi. Ne volim scoutovanje, tako da je to bilo mucenje najgore.

 

Evo sad vozim Pz IV, i kao ok je, ali ne volim sto ima jos dva tiera pre nego sto dobijam heavy-ja. Volim heavy stil igre, zato mi smeta grind kroz light i medium tenkove, pogotovo ako pocinje tek na Tier VII.

Link to comment
Share on other sites

Па навео си један тенк у целом грајнду који је безвезе - а (практично) сви тенкови тог тиера су безвезе јер упадају у тешке мечеве (могу да дувају т5 и т6 хевијима), а притом прођеш кроз тај тенк очас посла јер је низак тиер. А имам тога још:) - објективно је тај грајнд готиван, када се узму сви грајндови по гранама и упореде, та грана је на прилично високом месту по конфору.

 

А јебига, то што не волиш медијуме, то је нека друга прича, пз4 је одличан тенк, као и следећи.

 

Нећеш се леба најести од хеви стила играња са тигром, то одмах да ти кажем:) Тек после њега:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Evo sad vozim Pz IV, i kao ok je, ali ne volim sto ima jos dva tiera pre nego sto dobijam heavy-ja. Volim heavy stil igre, zato mi smeta grind kroz light i medium tenkove, pogotovo ako pocinje tek na Tier VII.

 

Realno VK 3601H se vise igra kao heavy nego Tigar :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Realno VK 3601H se vise igra kao heavy nego Tigar :)

 

+1,

 

Sa njim sam znao da rammujem i po tier ili 2 tiera vece tenkove. Pritom mu pretposlednji top ima vecu penetraciju od onog poslednjeg, i do jaja ROF sa solidnim demidzom. Poslednji top ima veci demidz ali hronicno dinguje i protiv slicnog tiera, pa ti ga ne bih preporucio.

jedino je stock verzija ogavna, tenk se prosto vuce na pocetku i nemozes nista da ubijes, ali mu je prednji armor do jaja, dobijaces steel wall ako se dobro postavis.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@Duljo: Pa dobro, sve je to subjektivno. Eto recimo ja sam mnogo gotivio US Heavy granu: M6 je kidao, T29 takodje, T32 je onako, M103 kida. Onda recimo US TD grana: Wolverine je kidao, Jackson kidao, T25 sam jos nov ali sa novim topom ce da kida :) A ni lower tierovi nisu bili losi koliko se secam.

 

@zver: To i ja cujem, ali ok je to. Slicno je recimo M103 koji u Tier X partijama jednostavno mora da igra kao snajper. Navikao sam  :)

Link to comment
Share on other sites

lupi, aj ako igras, dodaj me, posto i ja budzim sada t25

ChrisCornell

Uporedo budzim i Vulverina ponovo da otkljucam hellketa.  Jes da imam ~47% wl ratio, i 50% sa TDovima, posto sam suicider najgori, ali ono, kapiram da ce nam biti lakse u dvoje



btw, ako hoces da skipujes da moras da apgredujes gusenice sa T25 da bi uzeo top

prvo mu kupi za ~200k silvera ono govno sto ojacava i dobije 15% vise da moze da nosi :) ionako je dosta brz, pa i bez motora i trackova letis po mapi

  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@Duljo: Pa dobro, sve je to subjektivno. Eto recimo ja sam mnogo gotivio US Heavy granu: M6 je kidao, T29 takodje, T32 je onako, M103 kida. Onda recimo US TD grana: Wolverine je kidao, Jackson kidao, T25 sam jos nov ali sa novim topom ce da kida :) A ni lower tierovi nisu bili losi koliko se secam.

 

@zver: To i ja cujem, ali ok je to. Slicno je recimo M103 koji u Tier X partijama jednostavno mora da igra kao snajper. Navikao sam  :)

Јесте донекле субјективно, али не скроз. Пробај французе и енглезе да грајндујеш нпр:)

jedino je stock verzija ogavna

Топли поздрави од 3001 P  :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lupi, aj ako igras, dodaj me, posto i ja budzim sada t25

ChrisCornell

Uporedo budzim i Vulverina ponovo da otkljucam hellketa.  Jes da imam ~47% wl ratio, i 50% sa TDovima, posto sam suicider najgori, ali ono, kapiram da ce nam biti lakse u dvoje

btw, ako hoces da skipujes da moras da apgredujes gusenice sa T25 da bi uzeo top

prvo mu kupi za ~200k silvera ono govno sto ojacava i dobije 15% vise da moze da nosi :) ionako je dosta brz, pa i bez motora i trackova letis po mapi

Hvala na savetu :)

 

Dodao bih te, ali mislim da ste vi na EU serveru a ja na NA, a koliko znam ne moze cross-region da se igra.

Link to comment
Share on other sites

Да, али је 3001п шести тиер, што је неупоредиво болније од четвртог, кроз који протутњиш:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

3001 p je (bio po mom secanju) super tenkic, nemam pojma shto vam to smeta :)

 

dodushe, mislim da ga nisam igrao u potpunosti stock, jer sam prvo izvezao 3601h, pa usled mog tadashnjeg tripa (igrao sam samo sa nemcima), dodjoh posle i do 3001p da bih otvorio i tigra P :) odlichan tenkic, ako ga lepo postavite, dinguje samo tako, shvabica snajper standardan :) mislim da je to prvi tenkic sa kojim sam upucao 10 komada u jednoj partiji :) dodushe to beshe poodavno - tada je KV josh uvek bio samo jedan (i to maksimalno neugodan) tenkic :D

 

trebalo bi da sledeci patch to promeni, ali nisam tachno siguran oko datuma, mislim da nece valjda u sledecih mesec dana, ali nisam bash sasvim siguran, nisam se raspitivao na tu temu, vec mi se chini da su ga svojevremeno najavili za sredinu septembra.. ^^

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

pa to kazem, nisam kompetentan bio da prokomentarishem bash stock verziju jer mislim da sam imao neke delove sa vk 3601 :)

 

ali ono.. uh losh stock tenk? za tier VI?

 

Francuz ht.. epski losh na pochetku :) toliko losh da bi mogao da zavrshi u nekom obliku narodne pesme, chisto da upozori ljudi koji imaju namere da igraju ht francuze :D sa onim sandukom koji glumi kupolu, uzas na dve gusenice.. ^^

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...