Jump to content

Mala pomoć oko posade!


Recommended Posts

ne igram TDeve al' kapiram da bi trebalo nesto slicno kao lt, mozda nesto

komandir: lampica, bia, mentor/camo

ostali: camo, bia, repair

 

na ostalima repair kao treci skill samo ako ces posadu koristiti na t9/10 tenku, jer ce ti ljudi skidati track da bi te zaobisli

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

E Dule, lepo ti je rekao moj bata ^ .

U principu za komandira : lampica, bia (mada sam se presao epski pa sam na nekim tenkovima igrao obratno ova dva), posle toga mozes i nesto za spot, jer ti treba sa td-om uvek bolji spot, a mozes i camo.
Za ostale: na high tier tenkovima uglavnom sam radio repair makar kod 3 clana posade (jg pz e100), kod drivera za laksu rotaciju, kod gunnera onaj skill da se povecava sansa da osteti modul/posadu protivniku, bia, onda proizvoljno, po potrebi :)

U principu kod nekih tenkova koji imaju i inace jako dobar camo rating, nameran sam da radim i farbanje tenkova, po potrebi da nosim i mrezicu, ali i da povecavam camo na posadi, narocito ako planiram da ih sacuvam u garazi :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Najavljuju neko smanjenje view range na TDovima, pitanje je koliko ce se isplatiti uopste imati na komandiru i radio operateru view range boost. http://ftr.wot-news.com/2015/01/20/20-1-2015-big-storms-qa/#more-21506

 

"Veider talks about the upcoming TD viewrange nerf: it will not harm TD’s, unless you are scouting with them or something. It did not come up in vacuum. Statistics were made and analyzed. The problem with TD viewrange is that TD’s do not “scout” (light targets up) much in the battles, they only do that at the end of the battle, when they are in critical situation. In such cases, they are OP in defense – thanks to their viewrange it’s difficult to attack them. Generally, the change will not influence the class gameplay, nobody will kick TD’s out of the bushes."

 

Kako god okrenes, camo je uvek do jaja. Repair uglavnom da, pogotovo ako tu posadu koristis u nekom heavy tenku. A lampicu i BiA vise smara pominjati :)

Link to comment
Share on other sites

Btw, kako obicno radite sa posadom kad krecete neku novu granu tenkova...jel uzmete obicnu posadu na 75% pa je retrenirate svaki put kad prebacite na sledeci tier ili recimo odmah uzmete za gold posadu na 100%...pod uslovom da nemate premium tenk za tu granu pa ne igrate sa njegovom posadom

 

mozda krenem ruse malo da pikam, kako je zanimljivije igrati do IS, preko t-43 ili preko kv-1 grane

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...