Jump to content

Mala pomoć oko posade!


Recommended Posts

pa pazi, zavisi shta planirash da radish sa tom posadom i tenkom dalje, tj. da li planirash da ih sachuvash u garazi (npr. ja chuvam neke tenkove koji su mi prirasli za srce shto zbog njihovog istorijskog znachaja, shto zbog uchinka sa njima u igri) :)

 

u principu kada planiram da selim posadu dalje na sledece tenkove u grani, a u tim tenkovima varira broj chlanova posade (na tier V tenkicu ima ih 4ica, na tier VIII 6ica, primer), onda uglavnom podelim po potrebi. Ali kada upotpunim recimo tu posadu na tier VIII tenku (iz primera), onda prvi skill koji mogu da razvijem bude BIA, jer mi na tom stepenu igre dodatnih 5% njihovog skilla znachi. Makar zbog brzeg reloada.

 

E sada nemam pojma jesi li se zeznuo ili nisi, recice ti vreme, a to opet zavisi od tvog stila igranja, ali je recimo ok strategija da na tenku od 4+ chlana posade, 2ica istovremeno budu jedan skill (npr. cammo i repair (repair ti realno uvek treba, ma koji tenkic da je u pitanju)), a druga 2ica (+) mogu i pojedinachne perkove (npr. Sixth sence i recimo hajde deadeye).

 

opet kazem sve to zavisi od tvog stila igranja, od toga gde cesh posle sa tim tenkom i tom cenjenom posadom itd. :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad skontao drugu jednu foru - imam tenkove koje sam ostavio u garazi, tipa T29, IS i sl, s njima volim da igram. A onda njih koristim kao trening masine za posadu. Tipa istreniram na IS posadu s nekoliko skilova i onda je prebacim na IS-8, to mi je neki trenutni plan. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Trebao si cammo na svim clanovima posade u stugu pa kad to predje 100% onda zamenis kod komandira za sixth sense jer ovako ti ne radi nista dok ne stigne do 100% a cammo bi radio i sa 1% istrenirano, dobijao bi neki bonus. Repair ti je dobar izbor jer, radi i sa manje od 100% izuceno a sto brze popravis gusenice brze mozes da se sklonis u zaklon.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

U sustini, volim da zadrzavam neke tenkove.
I zadrzacu oba tenka, necu mrdati posadu iz njih.Cammo sam hteo da stavim svima kao drugi izbor.Kapiram da je sixth sense bitniji od bilo cega drugog na komandiru.

 

Stuga imam mesecima, samo ga nisam mnogo igrao, jer sam lenj. :D

A kv-1s od skora imam.I ne zelim da ih prodam, pravim dobre pare sa stugom, i sa ovim drugim ako me dobro matchuje.

Link to comment
Share on other sites

Чекај зверко, волиш да играш са ИС?

 

Pa zapravo sam se zajebao sto sam prodao KV-1S :) U sustini je isti stil igre, samo te sa IS stavlja u partije viseg tiera, sto mi je nekako interesantnije. Glupo mi je da sad imam oba, jer ne bih stizao da igram s oba, pa tako sam se odlucio da zadrzim vec IS kad sam ga kupio da bih isao na IS-3, mozda cu kasnije kupiti i KV-1S da se podsetim :)

 

Najzalije mi zapravo sto sam prodao T32, no ni ovaj M103 nije tako los :)

 

@kobaya - meni je improved ventilation uvek bolji, ubrzace reload i jos neke stvari. Pogotovu sto mi to nije tenk u kome ako ti skinu gusenicu moze da bude neka velika frka, kao tipa mediumi ili light tenkovi. Ja uvek imam jedan small repair ako mi ostete nesto bitno i frka je da se izvucem, ako dva puta u istoj partiji zapadnem u frku onda sam i zasluzio da poginem :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i mislio, Ventilation imam i na leopardu, kapiram da je to #1 stvar koja se uzima.

 

Ma fora je sto sam ja takav bad luck brian, da to nema smisla.
Takodje, uvek teglim small repair sa sobom, ali mi se desava (bas dosta), da nakon sto popravim nesto, pola sekunde posle toga isto to mi i  ostete.Uglavnom su gusenice u pitanju.

 

Uglavnom cuvam za top, ammo rack ili nesto bitnije od gusenica.Ali se ubedacim kada me zakucaju u mestu, i samo kidaju gusenice. :)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

кад смо већ код ИС-а

 

Јел се мени чини или је након овог апдејта постао страшно непрецизан са оним најјачим његовим топом?

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uvek je bio neprecizan. Rusi i Kinezi imaju taj sistem jakih topova koji dugo nišane i nisu baš mnogo precizni ni kada nanišane.

Zato se njima igra agresivno, jer na manjim distancama to nije toliko bitno.

tako nekako,dok ostali su bolji za snipe zato sto mogu bolje da spuste cev dok je kod rusa to problem

Link to comment
Share on other sites

ја бих рекао да је ИС-2 класе испред ИС. Због ИС сам морао да направим паузу од месец дана не играња колико ме је сморио тенк

 

zato shto je u principu dobar deo kineskih tenkova zapravo rujan sa buffom :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Sinovi, mala pomoc.

 

Posada na Stugu i KV-1S mi je 100%.Uzeo sam sledece skillove:

Stug:

Commander - sixth sense

Gunner - deadeye

Driver - clutch breaking

Loader - cammo

 

A svima iz posade KV-1S sam stavio repair kao prvi skill.Svima.

 

Koliko sam omanuo? :P

uvek stavim braću po oružju prvo pa komandiru šesto čulo ostalima kamuflažu pa popravke autoloderima nišandžiji precizan strelac

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad skontao drugu jednu foru - imam tenkove koje sam ostavio u garazi, tipa T29, IS i sl, s njima volim da igram. A onda njih koristim kao trening masine za posadu. Tipa istreniram na IS posadu s nekoliko skilova i onda je prebacim na IS-8, to mi je neki trenutni plan. 

Izvodljivo je...To mnogi rade sa premijum tenkovima...Kada posadu iste nacije prebacujes sa bilo kog tenka iste vrste na premijum nije potrebna prekvalifikacija

(tipa sa med na med-tenk premijum)Mozes iz borbe u borbu da prebacujes istu posadu

uvek stavim braću po oružju prvo pa komandiru šesto čulo ostalima kamuflažu pa popravke autoloderima nišandžiji precizan strelac

Za hevija i bezbedno slaganje,precizan strelac isto moze na sve....

 

uvek stavim braću po oružju prvo pa komandiru šesto čulo ostalima kamuflažu pa popravke autoloderima nišandžiji precizan strelac

Ja sada grindam za Is-3 i tu stajem,mislim da je to masina za ubijanje.

Najbolji tier VIII heavy (dobar je i TIGER II).....Inace najbolje stablo za levelovanje

Edited by qwerst
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...