Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па у суштини тај банални случај и ЈЕСТЕ разлог у већини случајева, само што су ти људи сјебани to begin with. Другим речима, није то фазон као ја сам као мали био малтретиран од стране ћалета, тукли су ме у школи, слушао сам емо зику, зајебавале су ме рибе и ево данас оћу да купим хлеб и он буде бајат и ја кажем Е ДОСТА ЈЕ БИЛО и рокнем се и онда сви причају ''јеботе рокно се због хлеба како то'', а ја у ствари се рокно због акумулираног трипа.

Заправо је чешће да се тај лик стварно убио због хлеба, само је сјебан и онда му је то што је хлеб бајат ОМГ БАЈАТ ХЛЕБ ЗАШТО БАШ ЈА. Значи, јесте то тригер јер је он сјебан лик пер се, али није кумулативни трип него он само доживљава тај смор због хлеба иљаду пута јаче него ти и ја.

 

У принципу, углавном је тако.

Глупо сам мало ово саставио, журио сам да возим негде лол

 

У сваком случају, разлози да се човек убије су исти као и не знам, Ћелини разлози да седне дваес минута и да буде у фазону ''е, смор'' и попије једно пиво. Али је ствар у томе што је танка линија између ''тај лик је себичан/слаб'' и ''није он ту могао ништа да бира'', а можемо само да нагађамо шта је од та два.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi nisu jasni oni ljudi koji te pozovu i traže nešto, u ovom slučaju prodavnicu, i onda kada kažem "nije, pogrešili ste broj" sledi - "A KOGA SAM DOBIO?" Pa kakve veze ima, pogrešan je broj.

 

Meni se desilo da me ljudi zovu i traze nekog i kad kazem pogresan broj a oni kao pa dobro jel znate broj od tog i tog jer ja imam upisan vas broj. Centrala moze da pogresi jednom al ne sto puta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...