Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

У јеботе који хорор... Јеботе трагедија... Бар да је неки сигнал послао па да га свармујете некако, не знам... баш срање... јебига, шта да ти кажем, цепајте даље сад, нема ту шта:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad sam našo u sobi ceduljicu koju je sinoć istavio za mene dok sam ispraćao ljude, piše ''blessings to you and your family, sayonara'' ...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:(

 

Јебига, испланирао је и одрадио шта је замислио, није хтео да се ико петља, нико ништа није могао да уради... Дрште се сад, јебига:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bedak :(

 

 

Ne znam, ja sam apsolutni protivnik takvog nacina okoncavanja problema. Nikom nije lako, svi gresimo, svi ponekad skrenemo na pogresnu stranu ali uvek i apsolutno uvek postoji resenje i sve se svodi na to kolko smo spremni na borbu. Tesko je, pogotovo u Srbiji. Necu da pricam nista, ko zna u kakvoj je decko situaciji bio ali uvek je moglo nesto da se uradi. Sad je vise sjebao ljude koji ga vole nego sebe. Sto kaze Dulio furas dalje, nema tu sta

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bedak jebeni :(

Ja sam ove godine bas dosta puta cuo da su se ljudi ubili, ne pamtim kada sam ovoliko puta cuo.Ortak je trebao da se nadje sa jednim ortakom i da odu u kafanu neku i taj lik se obesi u podrumu, ovaj ga cekao pola sata pokupio se i otisao gajbi i sutra tek sazna sta se desilo.Nit je imao neke probleme, ziveo je generalno ok zivotom.Ne znam kakvo zlo treba da natera da bi ucio nesto tako sebicno.
 

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Brate svi su u depresiji, ja prvi znam šta znači osećaj apsolutnog mraka i beznađa, gadno je to kad čoveka uhvati teška anksioznost, pogotovo kad te te kandže zgrabe i ne olabavljaju, a nema ničeg lepog da se desi da se oslobodiš tog stiska, mnogo puta sam se susreo sa time, i nije mi bila strana i pomisao o samoubistvu u najmračnijim trenucima, al nikad zapravo ne bi digo ruku na sebe, I kako da misliš da će to nekad neko da uradi. Njemu jeste bila sjebana situacija, puko faks, njegovi ne rade, on radi u nekoj frimi gde ga nisu isplatili 3 meseca (nije ni dočeko te pare), opšta besparica, sedi u depresivnoj Jagodini, dok su mu drugari uglavnom u bgu, al brate on je dečko voleo život, voleo je da se zeza, da pijanči, da se druži sa ljudima i da ih upoznaje, da otkriva nove stvari...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Heavy je to kad puknesh/zavrshish fax pa se opet vratish u rodni grad. Godinu ipo dana sam vec u Cacku opet, da nemam devojku koja je ovde ne bih znao kud bih sa sobom. Svi do jednog iz mog drushtva su u BGu a ja sam ovde. Mali i mrtav grad gde nemash nishta da vidish ni radish. Jedini kontakt sa svetom pored devojke mi je teretana. Neko ko je ovde mozda i ostao posle srednje je propao i te ljude ne mogu ni da prepoznam a ne da se druzim kao sa njima.

 

Kad te povrh ovakve situacije josh spiche neke stvari verujem da nije uopshte lako.

Tuzno je shto ljudi tako "reshavaju probleme" i mnogo mi je krivo zbog toga ali makar mogu da razumem delic zbog chega su to mozda uchinili.

 

Tuzna pricha Chapke, drzi se, u kurac. ;/

.

Link to comment
Share on other sites

Страшно - јбг сад, Чабке, нађи се породици колико год можеш да им помогнеш.

Иначе мислим да самоубице увек показују знаке склоности ка суициду, поготово лик који има жељу за животом мора некако то да сигнализира, али околина је често слепа да то види. Човек се вероватно осети напуштеним, изневереним и у свом том разочарању тражи неки излаз, па макар тај излаз био и смрт. Ове приче би, ако ништа друго, требало да нас пробуде да се замислимо колико често смо слепи и глуви за туђе проблеме.

  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Bedak jebeni :(

Ja sam ove godine bas dosta puta cuo da su se ljudi ubili, ne pamtim kada sam ovoliko puta cuo.Ortak je trebao da se nadje sa jednim ortakom i da odu u kafanu neku i taj lik se obesi u podrumu, ovaj ga cekao pola sata pokupio se i otisao gajbi i sutra tek sazna sta se desilo.Nit je imao neke probleme, ziveo je generalno ok zivotom.Ne znam kakvo zlo treba da natera da bi ucio nesto tako sebicno.

 

 

uff, znam za ovu prichu, lik iz kraja :c

Link to comment
Share on other sites

Jebote, ima dosta tih slucajeva, mnogo je glupo sto to rade mladi iz nekih banalnih slucajeva, ja znam za dva i ono, jedan je zbog ljubavi sa 22 godine, drugi je zbog usamljenosti sa17.. sta ti znas o zivotu sa 17 godina, pakao

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

brate, napisao je dulio cini mi se vec, ti banalni slucajevi su samo okidaci za nesto sto se dugo talozilo u osobi koja ima ostale 'odgovarajuce' faktore

Edited by vlada_
  • Upvote (+1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Па у суштини тај банални случај и ЈЕСТЕ разлог у већини случајева, само што су ти људи сјебани to begin with. Другим речима, није то фазон као ја сам као мали био малтретиран од стране ћалета, тукли су ме у школи, слушао сам емо зику, зајебавале су ме рибе и ево данас оћу да купим хлеб и он буде бајат и ја кажем Е ДОСТА ЈЕ БИЛО и рокнем се и онда сви причају ''јеботе рокно се због хлеба како то'', а ја у ствари се рокно због акумулираног трипа.

Заправо је чешће да се тај лик стварно убио због хлеба, само је сјебан и онда му је то што је хлеб бајат ОМГ БАЈАТ ХЛЕБ ЗАШТО БАШ ЈА. Значи, јесте то тригер јер је он сјебан лик пер се, али није кумулативни трип него он само доживљава тај смор због хлеба иљаду пута јаче него ти и ја.

 

У принципу, углавном је тако.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Heavy je to kad puknesh/zavrshish fax pa se opet vratish u rodni grad. Godinu ipo dana sam vec u Cacku opet, da nemam devojku koja je ovde ne bih znao kud bih sa sobom. Svi do jednog iz mog drushtva su u BGu a ja sam ovde. Mali i mrtav grad gde nemash nishta da vidish ni radish. Jedini kontakt sa svetom pored devojke mi je teretana. Neko ko je ovde mozda i ostao posle srednje je propao i te ljude ne mogu ni da prepoznam a ne da se druzim kao sa njima.

 

 

jer najbitnije je uglaviti se u bg, ostatak srbije ne postoji...nervira me i ta prica malo, iako sam i sam hteo da nadjem posao u bgu, al sam ispusio...u pocetku mi je bio isto smor kad sam se vratio u smederevo, staro drustvo se rasturilo itd...al vremenom sam upoznao dosta novih ljudi i sad mi je sasvim ok...cak mislim da mi je sa te socijalne strane bolje u sdu nego sto bi bilo u bgu, nekako su mi otudjeniji ljudi tamo

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...