Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Evo Dule da ne kukas :) Juce sa strima, vod bubasvaba, u zbiru 9 killova. Zanimljivo je da smo i Aleksa i ja imali po 28 pogodaka, ali je on malo vise probio i veci tier gadjao pa je dobio vise XP. Nazalost nema Ace tankera ni za jednog ni za drugog. Ali prosto pokazuje kako mogu mali govnari da odrade partiju kad se nameste karte kako treba. Inace kad se uproseci s vremenom partije pucali svaki od nas je pucao na po 5 sekundi :) Evo i replay ako oce neko da gleda http://wotreplays.eu/site/2489880

e-25_2.jpg

e-25_1.jpg

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Planirao sam da kupim premium, ali neki do 8k golda vise nemam. Pa sam razmiljao Dicker Maxa, AMX CDC, M4A1 Rev. ili Chi Nu Kai. Sta mislis koji je najbolji za pare, i koji je njbolji za pare od ne premium vozila (da nije KV) :)

Ovo je moje iskustvo nadam se da cu ti pomoci ali to zavisi od toga kakav si igrac koje tenkove gotivis tj tvoj stil igre.
Nikad nemoj da odes na neki sajt gde se vadi prosek koji tenk najboljie zaradjuje i da na osnovu toga da uzmes tenk 2 razloga:
1)Zato sto ti ces da igras taj tenk i nebitno koliko zaradjuje vec da li ti je zanimljiv da bi ti sa njim odigrao preko 1k partija(to da li ce on zaraditi 2k-5k vise manje je nebitno)I garantujem sa tenkom koji tebi lezi i svidja se zaradjivaces vise nego sto oni predvidjaju za prosecnog igraca.
2)Vec samo malo spomenuo u prvom razlogu a to je ONI TO GLEDAJU ZA PROSECNOG IGRACA,covek sa delom mozga koji funkcionise i 2 koliko toliko upotrebljive ruke je sposobniji nego taj njihov prosecan igrac.Na pojedinim sajtovima vidim JT88 je kao ekstra za zaradu pa ako imalo znas da igras svaki imalo mobilniji tenk ce ti vise zaradjivati ako znas da nadjes poziciju nego ta mrcina i da ne duzim nemoj da gledas sta prosek govori.....
Moje iskustvo imao sam ove premm tenkove sto na NA sto na EU:

 

JT88(tenk dobro zaradjuje kad pravi stetu zbog male cene granata)ali ima 2 velika problema.Toliko je spor da posle 500 partije oces rak da dobijes sto ti dalje govori da nema brzinu da nalazis sitacije za stetu,vec tebe mora da nadje situacija sto se nedesava cesto,po meni najveci promasaj koji sam ikad uzeo.
 

Super Perhishing(slicno kao za JT88) samo ima kupolu i neznatko je fliksibilniji po meni je bolji tenk od JT88.Nista spektakularno za te pare i nije toliko los mada ga licno nikad ne bi uzeo.
 

STA-2 Najgori tenk bez premm MM (sem ako ga ne zajebe ovaj novi FV) ali opet bolji od JT88 i ako si dobar igrac moze biti bolji id od SP ali je tezak za igranje
 

CDC Odlican tenk ali je mnogo zajeban za igranje tj naporan uvek moras da budes 100% u partiji da bi sa njim napravio neku stetu.Pa sto vise partija odigras to ti je sve neugodniji i neugodniji jer kad kod ti padne malo koncetracija tenk to stravicno kaznjava,ali ko zna da igra i voli to da je napet ko lastis za gace kad igra tenkove onda je ovo stvar za njega.
 

IS6 Poznatiji kao 3xR,jer kad je top tir iskljucis mozak gledas samo da ti mete stanu u nisan,ides i pucas,pokusavas da ne okrenes dupe protivniku i ako to sve radis uspeh je zagarantovan.Po meni ovo je premijum koji ima najveci carry potencijal,zarada nije losa mada mora ponekad i gold da se puca ali boze mili ne mozes da imas ovakav power house a da nema neku zackoljicu...
 

T-34-3 Ne znam zasto ali mi je ovo najzanimljivi tenk sa njim trenutno i najvise zaradjujem,da kazem neki objektivan razlog zasto nemam,valjda mi je prosto legao ali pokusacu biti objektivan u oceni.Solidna kupola,top je plac majke bozije sto se tice ponasanja ali kada nekog omacite za 400 a taj voza npr kromvela cesace se po glavi i pitati od kada MT izuvaju  kao TD :D.Solidna brzina da budete tamo gde treba i da bezite takodje kad zatreba :).

FCM50t nemam ali sam kod ortaka igrao preko 200 partija i po meni je on jack of all trades,dobro zaradjuje nije mnogo naporan za igranje kao CDC ali nije ni lagan kao IS6,zlatna sredina.Ako bi imao kintu za njega mislim da je to best buy.

Lowe(situacijski tenk zbog brzine)
T34(isto misljenje kao i za Lowe)

T34 i Lowe ne posedujem i imam sa njima ispod 100 partija,mada sve preko toga u ovim nekretninama bi znacila da patim od neke vrste mazohizma :D.

PS Ja se izvinjavam zbog moje neobuzdane potrebe da serem u enormnim kolicinama i da naglasin OVO JE MOJE SUBJEKTIVNO MISLJENJE O GORE NAVEDENIM TENKOVIMA. <3



 

Edited by Traktomir
Link to comment
Share on other sites

Planirao sam da kupim premium, ali neki do 8k golda vise nemam. Pa sam razmiljao Dicker Maxa, AMX CDC, M4A1 Rev. ili Chi Nu Kai. Sta mislis koji je najbolji za pare, i koji je njbolji za pare od ne premium vozila (da nije KV) :)

Chi Nu Kai i Dicker Maxa sam dobio na misijama. ChiNu Kai je malo smor japanac, neces njim nesto puno zaraditi, uopste svi japanski mediumi pre Chi-Ri su mi bili bas smor, a i on je smor ali ima super top, tako i ovaj. Dicker Max je super ako volis da blejis u pozadini i snajpas iz daleka, iako mi je recimo losiji Tier 6 od Nashorna koji je slican tip. M4A1 je glupost potpuna, moze samo za neki ok snajp da bude i lep je alpha dmg, ali spor srednji tenk s oklopom petice u partiji s desetkama nije lep prizor. AMX CDC je po meni od ovih navedenih najbolji izbor, ali sto rece covek treba ovladati. Od Tier 8 premiuma imam T34 i WZ-111, svaki ima prednosti i mana, ali ti oni svakako premasuju budzet. 

Ako gledas nesto do 7.000 golda moja preporuka je SU-122-44 - odlican top, dobra mobilnost, slab armor. U pravim rukama moze da bude odlican money maker. I da ne bude potpuno promasena tema, evo jedna M partija sa Dicker Maxom od pre neki dan sa strima, eto koliko zaradi kredita u objektivno fenomenalnoj partiji za njega (ok, zaradio bi jos malo vise da je bila pobeda). Takodje i SU-100Y je kul ako ti ne smeta sto je preveliki, ali je meni ipak SU-122-44 favorit. 

DM1.jpg

DM2.jpg

DM3.jpg

 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...