Jump to content

Najave i obavestenja


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Specijal povodom 3 godina servera u Evropi:

 

- x5 exp za prvu pobedu u danu

- 50% popusta na opremu, potrepstine, treniranje posade, slotove u garazi

- Mogucnost da se zaradi zlato - 30 golda za 10.000 exp poena, 30 golda za pet pobeda u kojima si medju prvih pet igraca u timu po expu. Obe misije mogu da se urade do 4 puta na dan, dakle 240 golda dnevno, specijal traje od 12. do 15. aprila, dakle ako ja dobro racunam ukupno moze da se zaradi 720 golda. 

- Ako igrate vod mozete da dobijete Large repair kit za 7k dmg u vodu

- Ako se ispune ove misije za vod i za gold dobija se 3 dana premiuma. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ubacen je sat koji odbrojava do pocetka rada 9.0 patcha, za nekih 23 sata bi trebalo da startuje, a moje insajderske informacije govore da je vec live na ruskom serveru. 

 

U medjuvremenu mozete ovde pogledati detaljno sta novo donosi - http://worldoftanks.eu/en/content/docs/development/

 

Smor je sto su promenjeni modeli samo za neke tenkove, ne za sve, tako da ce to verovatno polako ubacivati, evo spisak novih modela:

 

The following reworked tank models:
USSR: Т-34-85 and Т-54.
Germany: Panther, Tiger I and Maus.
U.S.A.: M4 Sherman, M18 Hellcat and M103.
U.K.: Centurion Mk. 7/1 and Tortoise.
 
Edit: Evo jedan screenshot novih modela, a za ostale idite na link posto ne daju da se slike linkuju ovde direktno
 
Screenshot%202014-04-15%2011.14.56.png
Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Razlicite price tu kolaju, ima vazda i one price o "evropskoj" grani - svedjani, italijani, dinci madjari, rumuni, mozda i neki Jugoslovenski tenk :) 

 

Kad smo kod finaca - BT-42

 

BT-42.jpg

 

Sustinski zarobljeni ruski BT-7 tokom zimskog rata i onda na njega stavljena neka haubica koju su dobili valjda od engleza. Ucestvovali su u jednoj bitci 1943. gde su 18 puta pogodili jedan ruski T-34 i nijednom ga nisu probili, pa su finci posle presli na StuGIII :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa malo sam bio optimista :)

 

Ima ceo opis sad za istorijske bitke http://worldoftanks.eu/en/news/guide/historical-battles-basic-guide/?page=1

 

samo mi nije jasno sta ce da radi tipa Su-76 protiv Ferdinanda, moze samo da se samoubije... Edit: Jedino sto kazu da je Ferdinand skroz stock, tako da bar nece imati onaj divlji top.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja pustio kod kuce da se skine dok sam na poslu pa mogu lepo da se igram kad se vratim :)

 

Inace mala zanimljivost - nesto mi riknuo net preksinoc, a hteo sam da igram WoT i kao smorio se, ne radi call centar provajdera, bla bla, i setim se da imam neki 3g stick koji mi tu bleji i moram priznati da sam izuzetno zadovoljan koliko je bilo igrivo. Tipa ping mi je bio 110-120 umesto 70-80 koliko mi je standardno, ali osim toga je sve radilo do jaja, plus je za tipa sat vremena igranja ubio nesto manje od 100MB (mozda i manje, nisam gledao na koliko je bio pre nego sto sam poceo da igram). Doduse moram priznati da mi je na gajbi uvek idealan signal mobilnog, ali opet nisam ocekivao da moze covek normalno da se igra preko toga :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...