Get Adobe Flash player
Grotar2

Heroes of the Storm - slobodna diskusija

Recommended Posts

SpiRo   

Nisam igrao Hots jedno nedelju dana i rekoh ajde da udjem da odigram koju. Momentalno mi se zgadila igra i samo sam afk-ovao prvu i izasao iz igre. Kakvi jadni debili igraju ovu igru... 

U 5om minutu 4 moja igraca imaju 800xp contributed. U 11 minutu 3ica imaju 3k xp contributed. 

voodoo_   

Ne radi ti matchmaking, kod mene na kraju gejma prosečan XP contrib po članu tima je 15+ hiljada

SpiRo   

Posle mesec dana udjoh da odigram malo i probam ove nove heroje. 

Stukov. Svidja mi se. Gotivio sam ga i kao lore karaktera a i ovako je gotivan u igri. Ali njegovi talenti su non-factor i prilicno meh. Probao sam sva tri bilda i nisam osetio neku drasticnu promenu. Bukvalno mozes da random-ujes talente i nece imati nikakav primetan uticaj.. 

Malthael. Mnogo sam iscekivao ovog heroja. Jedan od omiljenih karaktera ali u igri mi je neverovatno dosadan.. Bas me smara i bas sam se smorio zbog toga.. 

Trenutno nemam zlata za Garrosh-a ali deluje mi zanimljivo..

EDIT: Malthael mi je postao malo podnosljiviji ali mi je i dalje previse spor. Iako ima onaj TP, i spell-ove za spamovanje. Nekako mi je "clunky", jebem li ga.. 

Edited by SpiRo

Oce l biti HOTSa na ovogodisnjem gamesconu? Ajde najava na vreme da ljudi imaju vremena da se prijave nemoj da bude nedelju dana pred turnir ko po obicaju :D

kblo11c   
On 10/24/2017 at 9:17 AM, VasaKiller said:

Oce l biti HOTSa na ovogodisnjem gamesconu? Ajde najava na vreme da ljudi imaju vremena da se prijave nemoj da bude nedelju dana pred turnir ko po obicaju :D

Odakle si ti izasao brate ? Stvarno si napravio nalog da pitas to pitanje ?

Edited by kblo11c