Get Adobe Flash player
Grotar2

Heroes of the Storm - slobodna diskusija

Recommended Posts

SpiRo   
8 hours ago, Dusan_k said:

ROFL, kako ste ovo dobili :D :D ?

Tesko, partija je trajala skoro 30 minuta [roflmao]

3 hours ago, Lok'tar Ogar said:

Mene samo još više zanima, kako ste ovo dobili na BRAXISU ??? :D 

Ma da, totalno bezumlje.. 

Kako mi se svidja D.Va, stigao sam do 25. levela u jednom dahu

Ona je sve ono sto nisam mogao da radim sa drugim herojima, a trebalo mi je :) X-faktor heroj, kao sto je recimo Gazlov, tu je za velika dela.

Nije tipican meta heroj.

5 hours ago, Lucky said:

ovi letnji skinovi su tolika glupost da nemam reči :))

Slazem se, uvek se vise obradujem 'ozbiljnim' skinovima i mountovima, kad vidim da bacaju previse akcenat na zajebanciju smorim se. Isto vazi za "wooo-hooo" po cinematicima, smorim se u trenutku. Voleo bih malo vise ozbiljnosti i dark elemenata u igri.

Hanamura cinematic mi je bio tezak fail. Iako mi je D.Va jedan od najzanimljivijih heroja ikada, jbemumater, nadjes se oci u oci sa djavolom, ti pocnes da se smejes i "wooo-hooo"-ces.

Lucky   

ali to je d.va, ona je iz OW sveta, nema nijednu "ozbiljnu" liniju u igri, sve je neko zezanje.

SpiRo   

Malthael spotlight mi se i nije svideo bas. Ocekivao sam da bude malo vise melee caster nego samo melee tepac. I ne svidja mi se kako mark izgleda na herojima.. 

Ne verujem. Meni je recimo reworkovani alarak na PTR-u delovao apsolutno broken, medjutim kad se preslo na live sve je ok. A Malthael mi ne deluje kao heroj koga je tesko izbalansirati, cak i da malo strci prve nedelje, jer mu se sve svodi na sustain dmg brojeve, nema neki utility, diverzije, nesto sto u sekundi resava team fight i sl. Tychis pravi 4 puta veci % dmg u sekundi od Malthaela. Verovatno ce da bude jak, ali kao i svaki heroj u svojoj ulozi.

Shale   
On 6/12/2017 at 11:13 PM, SerbCommando said:

Ne verujem. Meni je recimo reworkovani alarak na PTR-u delovao apsolutno broken, medjutim kad se preslo na live sve je ok. A Malthael mi ne deluje kao heroj koga je tesko izbalansirati, cak i da malo strci prve nedelje, jer mu se sve svodi na sustain dmg brojeve, nema neki utility, diverzije, nesto sto u sekundi resava team fight i sl. Tychis pravi 4 puta veci % dmg u sekundi od Malthaela. Verovatno ce da bude jak, ali kao i svaki heroj u svojoj ulozi.

Nit igram ptr, nit znam kakve talente ce imati, al mogu bez greske da tvrdim da ce biti gotovo nemoguce laneovati protiv njega sa bilo kojim melee herojem 1v1. U teamfajtu bilo ko da dipuje do 1/3 hpa je gotovo sigurno mrtav. Videcemo sta ce biti, ja dajem prognozu broken :D

SpiRo   
10 hours ago, Shale said:

Nit igram ptr, nit znam kakve talente ce imati, al mogu bez greske da tvrdim da ce biti gotovo nemoguce laneovati protiv njega sa bilo kojim melee herojem 1v1. U teamfajtu bilo ko da dipuje do 1/3 hpa je gotovo sigurno mrtav. Videcemo sta ce biti, ja dajem prognozu broken :D

Prilicno sam siguran da ima melee heroja koji mogu da ga razvuku da ne zna sta mu se desilo..

Ali mislim to je totalno nebitno. Nije igra koja se svodi da duel-e melee heroja. Totalno nebitna stvar, i da ne mozes da ga pobedis na liniji samo treba da stojis i soak-ujes exp. I?

Edited by SpiRo

22 hours ago, SpiRo said:

Prilicno sam siguran da ima melee heroja koji mogu da ga razvuku da ne zna sta mu se desilo..

Ali mislim to je totalno nebitno. Nije igra koja se svodi da duel-e melee heroja. Totalno nebitna stvar, i da ne mozes da ga pobedis na liniji samo treba da stojis i soak-ujes exp. I?

Dere ga Tracer pošteno, totalno se pogubi kad iskočiš ispred njega, nema šanse 1vs1 protiv nje :D Definitivno nije OP heroj, ima svakako lijeka za njega, mislim da je jedan od bolje izbalansiranih novih likova :D

Edited by Aleksandar Knežević
update

Dusan_k   

Meni je toplo hladno heroj, ili bas sabija ili suckuje zestoko. Jako je dobar na BoE, gde mu passive radi na immortala, topi ga samo tako. Po pravilu kad je protiv mene u ekipi lik dobro igra, kad je sa mnom uglavnom zavrsi neki suicidni lik na njemu.

2 hours ago, Dusan_k said:

Meni je toplo hladno heroj, ili bas sabija ili suckuje zestoko. Jako je dobar na BoE, gde mu passive radi na immortala, topi ga samo tako. Po pravilu kad je protiv mene u ekipi lik dobro igra, kad je sa mnom uglavnom zavrsi neki suicidni lik na njemu.

Čini se broken na svakoj mapi sa velikim zajebanim čudovištem :D BoE, Infernal, Dragon sve je to isto. Mislim da bi bilo fer da trait ne radi na Vehicles, kao što je slučaj sa Greymenovim Cursed Bulletom.

Na kraju će početi ljudi da ga igraju zbog map objectiva, a to nije ono što je Blizzard planirao za ovog heroja. 

Edited by Lok'tar Ogar