Get Adobe Flash player
Grotar2

Heroes of the Storm - slobodna diskusija

Recommended Posts

WuDu   

Mogu oni da pisu sta oce, znam ja u starcraft-u kako je izgledala kerrigan, tj isto tako! =)

Ne drogiram se, samo radim od jutra do sutra =(

Stator   

Mogu oni da pisu sta oce, znam ja u starcraft-u kako je izgledala kerrigan, tj isto tako! =)

Ne drogiram se, samo radim od jutra do sutra =(

kerrigan.PNG

Nova.PNG

[:D]

Nego definitivno cu probati cim uspem da se dokopam bete pa makar samo jednom zaleteo Fenix-a :)

Lucky   

A šta je fora, ako imaš neku od prethodnih Blizz igara onda možeš da se prijaviš za betu ili onda dobijaš betu ili kako?

WuDu   

Eh te crvenokose xD

Evo stikliracu se i ja, pa cu da podelim s vama ako dobijem, kad vam se vec toliko svidja o/

Edited by WuDu

Lucky   

E a jel moram da skidam onaj neki beta klijent da mi nešto testira komp, mambo džambo, pre nego što štikliram da sam za betu?

Silencer   

Digujem malo po battle.net clientu i nadjem da su ubacili HoTS install / game / news / login slike

background_heroes.jpg install_background_heroes.jpg login_bg_heroes.png news_background_heroes.jpg

Dashboard za Heroes of the Storm redirektuje na battle.net account stranicu https://eu.battle.net/account/management/heroes/dashboard.html

ako promenite heroes u linku na nesto levo dobicete 404 stranicu. Redirekciju radi jer vam nalog nema licencu da imate betu :P

Realno za D3 RoS je isto bilo. doduse cekalo se 2-3 meseca za betu da krene iako je u bnet clientu bio installer za d3 ros :) Tako da verovatno se radi o internom testu  u firmi za kad ce krenuti public... Soon TM :P

Silencer   

Uspeo sam polako da dodjem do installera, medjutim ne mogu jer nemam igru na accountu. Malo sniffovanja da odradim i mozda dodjem da data fajlova pa da dataminujem :D

1620559_10151821494875044_1802386656_n.j

Silencer   

Nisam zumirao nista, imas ono klasican skrolic napred nazad, da zumiras ko u WC3 i SC2 :)

Meni je delovalo ok. Pogledacu posle da vidim jel ima u opcijama nesto, trenutno se cimam da vidim da otvorim jos neke mape, i da extractujem celu igru, posto koriste nove file formate...

Silencer   

SC2 Engine neka je. Ima igra svoj smek meni je prelepo bilo kad vidis sve te heroje u stilu grafike WC3 / SC2 .

Neka ostane ovako meni se svidja ;)

voodoo_   

Ma ima svoj šmek moj kurac. Skembali su WoW modele u SC2 engin bez ikakve dorade i prilagođenja (a SC2, iako "kartuniš", nije taj tip kartuniša), i izgleda katastrofalno.

Dota 2 je kartuniš pa izgleda neuporedivo bolje i skladnije.

Edited by Ivan^_^