Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

sranje je sto skidaju, meni su sklonili posle nedelju dana :D

 

Wtf, alpha je vremenski ogranicena? Upravo sam i ja dobio access, mada meni je stigao i mail etc ali mi nije jasno ovo da "skidaju" - ne mogu da nadjem nikakav info o tome, recimo koliko dugo cu imati pristup alphi, a vazno mi je jer trenutno ne mogu da igram.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja cuo ni za kakvo skidanje. Stoji mi evo vec 8 dana bez problema.

 

Hm izgleda mi se izbagovalo nesto, nemam pojma. Dva dana nisam mogao da udjem, sad gledam, imam alfu i radi sve kul, nikakav mail nisam dobio u medjuvremenu

 

Meni se to desilo u ranoj fazi HS bete na jedan dan, neki bag. Ali da, po svemu sto sam uspeo da izguglam nema skidanja - kada dobijes alphu to je to.

Link to comment
Share on other sites

Igr'o sam pre, jos davno davno (fazon dobio sam alfu u prvoj turi jos pre xy meseci) i tad je bilo onako, mnjeh. Sad je vec puno bolje, odigrao sam jedno 20ak partija i zabavno je skroz, tuca 24/7, sem kad upadnu neki paraplegosi u tim koji tripuju da bleje na lejnu celu partiju k'o da je igraju LOL, lol.

Link to comment
Share on other sites

Uopste se nisam interesovao za igru dok mi nije stigao alpha invite tako da sam uleteo u celu pricu bez ikakve ideje sta da ocekujem ali moram reci da sam se prijatno iznenadio... igra je prekul. Malo smara trenutni "f2p" model, nema besplatnih heroja, samo besplatna nedeljna rotacija, heroji su jako skupi etc ali mozda se to promeni do release-a jer trenutno igra jedva da ima 30 heroja pa cene i to sto nista nije dz kao ima smisla.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Jel dovoljno da čekam da mi se pojavi u launcheru igra, ili treba da se provera mail stalno (tj, da li sami dodaju igru kada smatraju da je zaslužuješ, ili mora prvo da se aktivira preko battleneta)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Takedown su kills+assists, a donji broj je zbir svih killova tvog tima.

Mechanics je vezan za map objective - broj pokupljenih seedova, lobanja, onih relica i zauzetih shrineova.

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Thrall, Jaina, Izgubljeni Vikinzi, ranked, dve nove mape... :D

 

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...