Get Adobe Flash player
Sajro

[EU] HS BattleTags

Recommended Posts

Blunt   

Ju ju, meni ovde stoji stari btag. 

Novi je: Wokz#2842

Radim dnevne ko boss na sva tri servera kad stignem, moze slobodno da doda kome fali prijatelja na nekom serveru pa da me iscima za spectate, nije frka.

SikiQT   

Pozdrav svima . posle pauze od wow i hs,nakon sto sam prodao acc , vracam  se u igru posto sam naavio novi, mada cu se ovaj put ozbiljnije pozabaviti sa HS ... 

pokusacu u narednih par meseci da dostignem neki zavidan rank , tako da ce mi svaka pomoc dobro doci , tako da ko zeli Stestira deck-ove ,diskusuje o istim zabavi se u duelma uz komentatisanje preko ts ili skipe neka me doda bice mi zadovoljstvo. POZDRAV 

ko hoce neka me doda :) sav info ima na mom profilu od skipe bettle net do lola

Edited by SikiQT

Lucky   

dodat

Pozdrav svima . posle pauze od wow i hs,nakon sto sam prodao acc , vracam  se u igru posto sam naavio novi, mada cu se ovaj put ozbiljnije pozabaviti sa HS ... 

pokusacu u narednih par meseci da dostignem neki zavidan rank , tako da ce mi svaka pomoc dobro doci , tako da ko zeli Stestira deck-ove ,diskusuje o istim zabavi se u duelma uz komentatisanje preko ts ili skipe neka me doda bice mi zadovoljstvo. POZDRAV 

ko hoce neka me doda :) sav info ima na mom profilu od skipe bettle net do lola

dobrodošao!

Pozdrav svima, igram hs skoro godinu dana tako da mi je jako drago da sam konačno našao pravi forum ogrezlih ljubitelja ove sjajne igre u Srbiji 8)

MaxXZunti#2625

Hvala Savke, u suštini sam preko poziva za turnir (od dobrog prijatelja Sanitariuma) i doznao za ovaj forum, tako da ako vreme bude dozvoljavalo zbog posla rado ću učestvovati [ok]

AshataN   

AshataN#21120 Dodajte me svi koji zele igrati protiv mene.Poceo sam igrati pre 5 dana,vec sam igrao sa dva prijatelja i obojicu ih pobedio,obojica su dobri u HSu,jedan je rank 14 a drugi 20.Ja sam od prekjuce dogurao do 21 ranka i veceras cu uci u 20.

bob.rock   

Zdravo svima, moj battletag je bobrock#2107.

Igram vec duze vreme ali trenutno mi dodje da razbijem kompjuter kako RNGesus igra protiv mene, kakve savrsene kontra dekove izvlaci a kako na zameni karata jadne karte vucem...