Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

On 10/24/2017 at 0:12 PM, f4ts0 said:

kolko su moderna deca uskracena sto nisu gledala zvezdani ekran.....

 

 

Koliko je ovo bila dobra tv serija - i dalje me podilaze zmarci kada cujem tu stvar od Jeff Wayne-a (pogotovo ona verzija sa naracijom Dzef Bartona). Koliko mi je zao sto danasnja deca nemaju apsolutno nista poput toga na svom jeziku ( a i na engleskom ne znam da li postoji), kao sto smo mi imali. Ja sam praktichno postao ono sto sam sada tako sto sam se zarazio ovom emisijom pa onom emisijom Ranka Radovica o arhitekturi i Opstancima sredom

Elem, da se vratim na temu

Odgledao sam danas Valeriana - smeeeeeeceeee, goooovno, balega - bili bi pohvalni epiteti kada se pogleda stvarno stanje. Iako zaista volim originalni strip i prethodni SF Luk Besona ( Peti Element) zaspao sam na pola sata pre kraja filma. Drago mi je sto sam poslusao svoj instinkt i nisam odgledao ovaj promasaj u bioskopu. Nisu mi se bacale pare na nesto u cemu glumi provereno drvo zvano Kara Delevinj i bio sam u pravu. Riba je zgodna ali ne zna da glumi uopste. Hemija izmedju nje i Dehana uopste ne postoji. Da, treba da glumi zensku sa stavom i svojevoljnu jer je tako bilo i u stripu josh pre 50 godina ali je ispala nezainteresovana i smorena. NULA . A ni njen partner nije nista bolji - kada sam ga gledao mislio sam da se tripuje da je Kianu Rivs... 

Cak i prica koju su izabrali nije originalna iz stripa nego neki amalgam koji niti objasnjava pozadinu likova (ona treba da bude riba koju je on, lik iz buducnosti upoznao na savremenoj zemlji - kapiram da bi SJW vristali jer bi ispalo kako je ona zaostala a on napredan - sto u stripu uopste nije), niti nudi pricu koja je ista drugo od prekomplivanog pokusaja da se opravda vizuelno bogatstvo.... Ta prica, kakva takva je mogla da prodje da su glumci bili bolje izabrani - da mozesh da poverujesh u njihove odnose, da imaju nekakvu harizmu itd...

ma nuuuuula, mrzi me da i razmisljam vishe o ovom filmu a kamoli da josh pisem. Ko nije video, ne treba da vidi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Beatriz at Dinner - http://www.imdb.com/title/tt5929750/

MV5BNDU3M2EwZWEtMGQxZS00NmFjLTlhMDItMDU5NGU1MGUyZmVmXkEyXkFqcGdeQXVyNjU2NTMxOTg@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Piše da je komedija i drama, nisam siguran da ima uopšte komedije. Na trenutke može da smori ali to vrlo brzo prođe a i kratko traje film. 

Mislim da je neopravdano lošije ocenjen na imdb, ali rotten ocena je donekle realistična, tako da preporuka ako biste da pogledate nešto malo drugačije.

Link to comment
Share on other sites

Fabricated Cityhttp://www.imdb.com/title/tt6399158/

MV5BNDhhZGNlNTMtM2VjMy00MWMyLTg3NDEtOGY0OGY5Yzk3M2RiL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNDIzMTI4NDE@._V1_UY268_CR3,0,182,268_AL_.jpg

Korejski "rambo-gejmer" lažno optužen za ubistvo lik beži iz zatvora da dokaže svoju nevinost a u tome mu pomažu drugari iz online sveta sa kojima cepa igre svako veče. To ne može da bude loše!

Ima taj "anime" prizvuk kroz negativce, kroz tu naprednu tehnologiju koju koriste i tako, simpatično.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao The Dark Tower.

nisam više toliko ljut. režiser je dobro razumeo Kinga. da li je 10 puta po 90 minuta potrebno za ovu knjigu? verovatno.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kingsman 2 

iju koje sranje, i ono malo gledljivih momenata iz prvog dela su apsolutno nestali, film je postao snimak svi mogucih klisea ikada, lose reziranih, lose snimljenih, prilagodjenih americkom trzistu i jos mladjoj populaciji...

 

cista nezanimljiva glupost

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...