Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Pogledao nekoliko filmova u dahu pa da se javim.. 

Ponovio sam "The prestige" koji i posle toliko godina jednostavno kida. Ovi koji nisu gledali neka pogledaju obavezno. 

Dunkirk - film je sabio! Ako bih mu trazio neku manu koju generalno nema, to bi bilo da su mogli nesto bolje da urade borbe u vazduhu. 

IT - iako sam ljubitelj horora, uopste mi nije drzao paznju pa sam ga ugasio nakon sat vremena. Bas mi nije legao taj neki leprsavi vajb sa klincima i klovnom koji ubija..

Street kings - starija ali dobra krimi akcija sa kianu rivsom.. Odaje taj vajb trening deja 

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Ponovio sam "The prestige" koji i posle toliko godina jednostavno kida. Ovi koji nisu gledali neka pogledaju obavezno. 

Релативно скоро сам га погледао први пут, и оно, нешто савршеније нисам дуго дуго видео. Прави класик.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2017 at 4:13 PM, Corey said:

Релативно скоро сам га погледао први пут, и оно, нешто савршеније нисам дуго дуго видео. Прави класик.

meni se npr. desilo da sam ga skinuo par meseci nakon izlaska cim je izasao neki normalan BRrip, znaci 2006, a blejao mi je na hardu sve do kraja 2011.. secam se i da sam uzimao da ga pogledam sigurno 5-10x na preskakanje, cisto da vidim o cemu se radi i uvek me je odbijalo to sto je delovao super spor zajedno sa scenografijom i vremenom u koji je smesten. onda sam jedan dan odlucio da ga pogledam makar i na silu i ubrzo shvatio da sam bio kreten jer ga ranije nisam pogledao.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

trenirao sam fudbal i kosarku i ostali su mi u secanju jer su verovatno dva najbolja iskustva koja sam imao u zivotu (osim mozda dote kad sam imao 9k) i ne mogu da se zasitim sad od gledanja, diskutovanja i kladjenja

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nikita_ said:

Radije bi gledao Mother deset puta za redom dok mi vatreni mravi jedu muda nego gledao Conjuringe, Anabelle, Law Abiding Citizene i druge holivudske djonove od filmova.

100 ljudi,100 cudi ali velika vecina se ne bi slozila sa tobom,conjuring je verovatno u top 5-10 horora ikada snimljenih,oba dela su vrhunska i jedini minus oko tih filmova je to propagiranje da su radjeni po istinitim dogadjima/pricama :D

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mohr said:

100 ljudi,100 cudi ali velika vecina se ne bi slozila sa tobom,conjuring je verovatno u top 5-10 horora ikada snimljenih,oba dela su vrhunska i jedini minus oko tih filmova je to propagiranje da su radjeni po istinitim dogadjima/pricama :D

t0kIyTH.gif

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ali glumi i jedan bardam,pa ed haris,misel fajfer manje vise ali ono...ozbiljni glumci a onakvo djubre,vredjanje jebene inteligencije i samo cekam da mi neko kaze kako nisam shvatio poentu da ga napusim ono najstrasnije...a conjuring oba dela sa ocenom  7.5 na imdb-u pokazuju da su u vrhu liste svakako,iako cesto te ocene nisu merodavne,ovde je sve na mestu,voleo bih da vidim neki top spisak horora,cisto sumnjam da sam neki preskocio :)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mladenq said:

bilmez dzenifer lorens

5mRmd.gif

meni je Kondžuring kec sasvim okej hororčić. mada ja ne volim horore i ne gledam ih i nisam merodavan za njih.

ima do toga da li se gleda u bioskopu ili kod kuće, pogotovo za ovaj žanr, rekao bih.

 

29 minutes ago, nikita_ said:

Interstellar 8.6 (vece vredjanje inteligenicje nego Mother)

tenor.gif?itemid=4170581

nisam gledao Mother! ali Interstelar nije smeće. nije ŠTOBINEKIREKLI Odiseja ( [roflmao] ), ali sasvim okej hajdžek iz budućnosti, lepo izveden. od svih tih filmova je najbolji Triangle i dan danas tvrdim.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...