Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

manchester_by_the_sea_ver2.jpg

I CANT BEAT IT

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

hacksaw ridge.

kakvo jebeno govno. oprostite mi, bicu prost, ali ne mogu da se sudrzim.

amerikanizacija je trenutno jaca nego ikada.

njihov narod je toliko zatupeo, da je neverovatno kakva im govna prolaze, pune box office i pritom dobijaju NAGRADE ZA TO !!!

ne znam odakle da krenem. prvi mi na pamet pada americki jebeni snajperista. pa sully. sve to dolazi od coveka koji je napravio GRAN TORINO EJJJJ koje srozavanje sta je ovo.

pa MARSOVAC. film koji ponizava ljudski rod, jer nije napravljen kao sprdnja, vec kao OZBILJAN FILM.

bez preterivanja, najvece sranje koje sam pogledao, a gledao sam svasta.

uglavnom hacksaw ridge i mel gibson. 

covek koji iza sebe ima hrabro srce, isusa, APOKALIPTO, je uspeo da napravi ovako nesto.

da ne bude da je totalno sranje, film u par navrata spasava vins von i prelepa glavna glumica.

scene akcije, nasilja i borbe na momente ostavlja bez daha, ali se i na momente zapitas da li je ovo pravio trinaestogodisnjak, jer se preteruje i ispada presmesno.

na scenu sa bombom smo krenuli da vristimo. neko od smeha, vecina od tuge.

glavni akter, koji je usput novi spajdermen (usracuse), je decko irititantan do jaja, ali mu nekako lezi uloga.

ovo je bes koji govori iz mene, jer iza nas imamo ocajnu godinu sto se tice filmova (kod mene pocetak godine za filmove krece posle Oskara).

Ne pamtim bre kada sam normalnu komediju odgledao. sada ih prave bukvalno preko noci. 0 originalnosti, sve na neki fazon spontanosti, koji prodje u 10% slucajeva.

poslednje vredno pomena je bio Dope http://www.imdb.com/title/tt3850214/ 
Tako da ako imate nesto slicnog kvaliteta, prosledite.

odo da se sklupcam i placem.

 

 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nemoj da places sini

u poslednjih godinu dve nisam pogledao ukupno 10 filmova a gledao sam ih pre kao blesav, i te koje sam gledao su mahom ili stariji ili nisu holivud, nisam razmisljao o razlogu zasto nemam potrebu da gledam filmove(uglavnom serije gledam) ali kapiram da je to sto ti kazes 

retardizacija je prevelika, komediju ne pamtim kada sam pogledao, neki akcioni takodje a da je normalan

Link to comment
Share on other sites

nisu :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam se smejao na hacksaw

mislim stvarno malo sam se smejao u neverici, onda sam se smejao zbog naivnosti, onda sam se smejao jer je glupo vise

ono je tesko zlo, i ne treba ih stavljati u red ni sa rajanom ili ne daj boze bob-om (pacifikom)

zaista jbt, iz bioskopa nisam izasao tako iznerviran i razocoran  u poslednjih 10 godina 

moglo bi se raci da je u rangu The Fury ili jos naivniji jer ima vise izrazen taj fuck yeah captain amurica superheroj blokbaster trip

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manager said:

odgledah Manchester by the Sea 

mnogo teska drama, jeste dobar film, ali mi nije legao, bas sam se u nekim trenucima potresao :c

svakako preporuka, ali ono, nije za pickice :D

Jesi se orosio :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...