Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Pazi, da bi pronasao svoju seksualnu fantaziju potrebno je barem po mom misljenju da imas konstantan seks sa nekom osobom, ili da platis devojku i odradis to sto si zacrtao, a opet, ne znam da li bas od pocetka znas sta je ustvari tvoja seksualna fantazija. Meni je oralni seks bio wow, da li je sad to neka seksualna fantazija nemam pojma, meni jeste bila. A opet kazem to je u krajnjem slucaju normalno s fantazijama i granicama koje likovi iz filma pomeraju. Dakle ne moze svako da skapira film u tom pogledu. 

 

Kao sto je noiser_ rekao mozda sam malo preterao, ja se stvarno trudim da opisem film onako kako je meni legao a opet vise puta na forumu sam skapirao da je nemogu ja sa 18 godina da ga pogledam i opisem kao Pipboy koji ima mnogo vise, ima porodicu koliko sam skapirao itd. Tako da su ti moje analize uglavnom bezvezne u odnosu na neke druge, a opet moram da bacim neki hype da bi upravo neko poput Pipboy-a dao analizu koja nece imati ni izbliza dobar hype kao moj, ali ce izvuci barem jednu pozitivu iz svega sto sam napisao. 

Zao mi je ako sam je lose napisao, u svakom slucaju bez problema mozes odgledati film :)

 

o_O

 

Nema veze, sacekacu da izadje iole normalan snimak Interstellar pa cu gledati njega. Gz za oralni seks btw, samo cepaj, na mladjima svet ostaje!

Link to comment
Share on other sites

Realna prica je da u ovoj temi treba da se postuju tudja misljenja, mogao sam i ja da kazem noiser_-u da covek ne zna da gleda filmove, jer sam ja eto iz filma izvukao vise stvari, dok je on u njoj samo video komicni sadrzaj, s cim ne postoji mogucnost da ce me neko ubediti da cu se ikad sloziti, jer kapiram da imam toliko mozga da tako nesto vidim, a opet odgovoricu normalno jer svako ima neko svoje vidjenje, poenta i jeste diskutovati o filmu, ali vecina vas ocigledno ni ne zna da diskutuje o necemu, vec da gleda povrsno i baca neki trol koji meni stvarno nije zanimljiv iako ceo zivot znam da primim salu na svoj racun, no prihvatam i to dok je vama lepo.

Reky mogao si slobodno opet da mi napises da sam debil, ili da sam naduvan, kada vidim tipove poput vas na ovom forumu pravo da ti kazem dodje mi smesno sve to sto mi pricate. Ja iskreno mislim da je potpuno nepotrebno prozivati ljude preko neta, nikada nikoga od vas nisam licno uvredio. Mozda ja napisem potpunu glupost s vremena na vreme, mozda sam totalno omasio temu, nego je totalno glupo da nekome pises da je debil zbog toga. Ne znam da li vas to ispunjuje ili sta je to, ali sam dovoljno pametan da vidim da nisam najveci debil ovde. To je poenta cele price i necu vise terati ovaj topic u offtopic s obzirom da mi je jedan od omiljenih na forumu. Toliko od mene

Link to comment
Share on other sites

Reky mogao si slobodno opet da mi napises da sam debil, ili da sam naduvan, kada vidim tipove poput vas na ovom forumu pravo da ti kazem dodje mi smesno sve to sto mi pricate. Ja iskreno mislim da je potpuno nepotrebno prozivati ljude preko neta, nikada nikoga od vas nisam licno uvredio. Mozda ja napisem potpunu glupost s vremena na vreme, mozda sam totalno omasio temu, nego je totalno glupo da nekome pises da je debil zbog toga.

daj da vidim gde sam ti ja reko da si debil da ti se izvinim

ah, vidim gde je doslo do nesporazuma, pomesao si me sa mojim thug life bratom

 

x2eouqi.png

 

nisam ti uzeo za zlo, desava se cesto

Edited by reky
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Realna prica je da u ovoj temi treba da se postuju tudja misljenja, mogao sam i ja da kazem noiser_-u da covek ne zna da gleda filmove, jer sam ja eto iz filma izvukao vise stvari, dok je on u njoj samo video komicni sadrzaj, s cim ne postoji mogucnost da ce me neko ubediti da cu se ikad sloziti, jer kapiram da imam toliko mozga da tako nesto vidim, a opet odgovoricu normalno jer svako ima neko svoje vidjenje, poenta i jeste diskutovati o filmu, ali vecina vas ocigledno ni ne zna da diskutuje o necemu, vec da gleda povrsno i baca neki trol koji meni stvarno nije zanimljiv iako ceo zivot znam da primim salu na svoj racun, no prihvatam i to dok je vama lepo.

Reky mogao si slobodno opet da mi napises da sam debil, ili da sam naduvan, kada vidim tipove poput vas na ovom forumu pravo da ti kazem dodje mi smesno sve to sto mi pricate. Ja iskreno mislim da je potpuno nepotrebno prozivati ljude preko neta, nikada nikoga od vas nisam licno uvredio. Mozda ja napisem potpunu glupost s vremena na vreme, mozda sam totalno omasio temu, nego je totalno glupo da nekome pises da je debil zbog toga. Ne znam da li vas to ispunjuje ili sta je to, ali sam dovoljno pametan da vidim da nisam najveci debil ovde. To je poenta cele price i necu vise terati ovaj topic u offtopic s obzirom da mi je jedan od omiljenih na forumu. Toliko od mene

prema mom misljenju, daleko veci problem je kad neko potpuno pogresno razume pretezno trivijalan film nego kada uopste ne razume neki poput doni darka, malholand drajva - sto je skroz validno. ne poistovecujem the litle death sa americkim teen komedijama, mada nije daleko od njih, pametniji je, unikatniji i sofisticiraniji. ne zelim da ulazim u tvoje intelektualne sposobnosti posto te ne znam licno, a i kratko si na forumu, ali imas potpuno pogresnu direkciju u pisanju svake filmske kritike na ovoj temi, i one izgledaju prilicno naivno.

sto se drugog dela posta tice, treba da shvatis da kompleksi i ostalo sto navodi vecina marmena uglavnom nisu uzrok toga sto te ljudi napusavaju kurcem. da, postoji odredjen broj clanova koji voli da doda nesto kada vidi da je neko najslabija karika, ali cini mi se da je njihov broj minoran. problem sa tobom je otprilike isti kao i moj kada sam dosao na rur, poceo sam da pisem postove ovde sa 14-15 godina, pa naravno da sam bio krembil u ocima clana koji ima 25 godina i godinama je na ruru, sto je potpuno normalno, jer koliki god da su intelektualni kapaciteti nekog od 15 godina u odnosu na njegove vrsnjake, izgledace retardirano kada diskutuje sa dosta starijim ljudima, a ovde je jos izrazenije jer na ruru obitavaju (sem na cs forumu itd.) mnogo intelektualniji ljudi u odnosu na prosecan srpski forum. 

nisam ti jos rekao zasto te ljudi napusavaju kurcem. jednostavno smatraju da si marmen, uljez i da si prilicno naivan i nekompetentan da o bilo cemu diskutujes sa njima, i verovatno zato sto ne zele da ovaj forum bude preplavljen marmenima (zbog vise razloga koje ne mogu sad da navodim jer ne zelim i u tu diskusiju da se upustam) pa zele da istrebe svakog ko pokazuje pontecijal da bude marmen.

ovo sto sam ti napisao je iskljucivo moje misljenje o njihovom misljenju. ja ne zelim da zakljucujem bilo sta o tebi, jer sam samo malo stariji od tebe, a i do skoro sam bio marmen u ocima mnogih rurovaca, verovatno sam i dalje po misljenju nekih, ali iako citam sve sto se pise na forumu retko postujem van tema o filmovima i muzici da bi neko mogao da zakljuci da nisam. 

 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

prema mom misljenju, daleko veci problem je kad neko potpuno pogresno razume pretezno trivijalan film nego kada uopste ne razume neki poput doni darka, malholand drajva - sto je skroz validno. ne poistovecujem the litle death sa americkim teen komedijama, mada nije daleko od njih, pametniji je, unikatniji i sofisticiraniji. ne zelim da ulazim u tvoje intelektualne sposobnosti posto te ne znam licno, a i kratko si na forumu, ali imas potpuno pogresnu direkciju u pisanju svake filmske kritike na ovoj temi, i one izgledaju prilicno naivno.

sto se drugog dela posta tice, treba da shvatis da kompleksi i ostalo sto navodi vecina marmena uglavnom nisu uzrok toga sto te ljudi napusavaju kurcem. da, postoji odredjen broj clanova koji voli da doda nesto kada vidi da je neko najslabija karika, ali cini mi se da je njihov broj minoran. problem sa tobom je otprilike isti kao i moj kada sam dosao na rur, poceo sam da pisem postove ovde sa 14-15 godina, pa naravno da sam bio krembil u ocima clana koji ima 25 godina i godinama je na ruru, sto je potpuno normalno, jer koliki god da su intelektualni kapaciteti nekog od 15 godina u odnosu na njegove vrsnjake, izgledace retardirano kada diskutuje sa dosta starijim ljudima, a ovde je jos izrazenije jer na ruru obitavaju (sem na cs forumu itd.) mnogo intelektualniji ljudi u odnosu na prosecan srpski forum. 

nisam ti jos rekao zasto te ljudi napusavaju kurcem. jednostavno smatraju da si marmen, uljez i da si prilicno naivan i nekompetentan da o bilo cemu diskutujes sa njima, i verovatno zato sto ne zele da ovaj forum bude preplavljen marmenima (zbog vise razloga koje ne mogu sad da navodim jer ne zelim i u tu diskusiju da se upustam) pa zele da istrebe svakog ko pokazuje pontecijal da bude marmen.

ovo sto sam ti napisao je iskljucivo moje misljenje o njihovom misljenju. ja ne zelim da zakljucujem bilo sta o tebi, jer sam samo malo stariji od tebe, a i do skoro sam bio marmen u ocima mnogih rurovaca, verovatno sam i dalje po misljenju nekih, ali iako citam sve sto se pise na forumu retko postujem van tema o filmovima i muzici da bi neko mogao da zakljuci da nisam. 

 

Ovo mogu da prihvatim, i ovo ima neku poentu. Da je bilo ko drugi, pokusao da mi ovako ukaze na problem ili ono u cemu gresim, verovatno do svega toga i nebi doslo. Ovako i sam sebi delujem smesan u nekim situacijama i mogu da razumem sve sto se izdesavalo.

To nazalost, i dalje ne znaci da bilo ko ovde moze da me napusava kurcem, jer da si ti to uradio posle ovakvog rezonovanja to bih i prihvatio, no sebi za pravo daju ljudi koji sem vise iskustva koje poseduju, nisu nista bolji od mene. 

Kada bih gledali tako nekoga, onda bih i ja mogao sad da kazem da je Cela bedni lik od recimo 30 godina, koji nema sta pametnije da radi nego da komentarise slike maloletnica sa fejsa, na primer. Nisam toliko ispratio temu, no video sam da se tamo pojavljujete i ti i reky. 

Ni to nije uredu, ko sam ja da vas oslovljavam tako i sudim o vama, da vas nazivam debilom ili bilo kakvim prefiksom, zbog toga sto radite nesto sto meni ne ulazi u glavu. Ja to nikada nisam ni radio, nekoga ovde vredjao, omalovazavao ili slicno. 

Mozda ste vi svi ispred mene, pa jednostavno nikad nisam ni dosao do vas jer ste ustvari kroz taj troll hteli da mi pokazete koliki sam debil i koliko ustvari ne mogu da pricam s vama o bilo cemu. 

Meh, i ja se sad cudno osecam u glavi, ustvari cu malo sagledati situaciju iz svoje perspektive, pogledati stare postove, cisto da vidim gde sam to stvarno pogresio, jer ipak nisu to samo par ljudi koji se ne slazu sa mnom. Mozda ce se to vremenom srediti, sta znam.

U svakom slucaju, predpostavljam da cu od sada forum iskljucivo ispratiti da vidim ono sto me zanima. 

noiser_ hvala jos jednom

 

Link to comment
Share on other sites

ok, da ne bih vise oftopikovao, preporuka za jedan malo stariji film 
http://www.imdb.com/title/tt0056687/?ref_=nv_sr_1 What Ever Happened to Baby Jane? - koji je oznacio pocetak psycho-biddy podzanra. 
pretpostavljam da je zanr nastao po uzoru na sunset boulevard, koji je prema mom misljenju  takodje jedan od najboljih starijih filmova.
skidam sad hush, hush sweet charlote, takodje pripada tom zanru. 

Link to comment
Share on other sites

AMERICAN SNIPER

 

american_sniper_ver2.jpg

 

Nit smrdi nit miriše, realno sama tematika je takva da ni nešto specijalno ne zaslužuje filmsku obradu (lik pobio boga oca insurdžentsa, malo pukao, vratio se kući i....to je to, gg no re). U skladu sa tim je i najveća zamerka filmu koji ima "sniper" u naslovu, jer se film više fokusira na mentalno stanje lika koji je prošao bez ogrebotine u ratu, i prošao kroz iste stvari kao i svaki drugi random povratnik, a manje na neke tehničke aspekte snajperista kao specifičnog roda vojske (taktike, strategije, zanimljivosti u vezi načina funkcionisanja strelaca, karakteristike pušaka, cake i fazoni na terenu, kako je uspeo da zabode metu na da kilometra i sl., čega ima u filmu na kašičicu, i to onu manju od kafene).

Iako nema previše amerika-fak jea momenata, zamerka je i neprirodni deo radnje sa protivničkim snajperistom (koji je iskonstruisan na osnovu ovlaš realnih podataka), koji deluje totalno tupo i suvišno (kako bi dao neki closure u military delu priče), i ne samo da deluje kao da ga je režirao neko drugi, već više izgleda kao segment iz nekog sasvim drugog, akcionijeg filma (još segment kad tip, posle dojave, krene da se montira u Rambo stilu, sa sve zatezanjem marame na glavi, jao). Fail je i sama završnica filma, jer je bila idealna prilika za analizu bizarne ironije vezane za "lečenje" marinaca sa PSD sindromom, ali je akcenat očekivano stavljen na slavljenje glavnog lika, umesto efektnije šire poruke.

That being said, Kuper odlično odradio posao, i u fizičkom smislu (neverovatno koliko se nagruvao i skinuo stvarnog lika), i u tom karakternom delu, sa jednostavnim motivima i razlozima za odlazak i ostajanje u ratu, na nivou nekoga ko na terenu sve doživljava iz prve ruke, bez nepotrebnih oficira, generala, velikih govorancija precednika i suznih očiju uprtih u vijoreću zastavu. To i par pucačkih scena je ok i napeto snimljeno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Retko u bioskop, jer nema u našoj selendri, uglavnom HDove kvalitetne. Ovaj sam gledao skriner, relativno pristojna je bila slika

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jupiter Ascending

 

Au brate, prica koja je prepricana 200 puta u slicnim filmovima. Scene u kojima znas u napred kako ce se zavrsiti. A posebna prica je Mila Kunis. Ona je ovaj film odglumila tolko smoreno i nezainteresovano da sam ja fasciniran ko je uopste njoj dao glavnu ulogu u filmu. Kao da je polu uspavana ceo film.
Jedina pozitivna stvar u ovom filmu je naravno animacija ali mislim da zbog toga nije vredan gledanja u bioskopu.

5.5/10
 

Edited by free!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

THE DIVINE MOVE

 

the_divine_move-p1.jpg

 

Standardno kvalitetno odrađen korejanski revenge flik, kojeg od ostatka ponude izdvaja originalna postavka: sve se vrti oko kriminalnih krugova koji nameštaju i manipulišu mečevima drevne azijske igre go. Ovo omogućava nekoliko napetih i kvalitetno snimljenih scena, gde dva suprotstavljena igrača zapravo slušaju instrukcije još jačih protivnika, putem skrivenih mikrofona i kamera, koji se nalaze negde u blizini, pa se stvara interesantna dinamika na više nivoa između četiri učesnika (ili je cela postavka iskorišćena na neki drugi način, kao što je majstorska scena u hladnjači). Ostatak je klasično i inventivno krljanje, kojem nedostaje malo više sirovosti i brutalnosti (sve deluje kao neki azijski pg13 za široke mase), ali je taj nedostatak relativno uspešno nadomešten zanimljivim likovima, i kvalitetnom fotografijom i režijom. 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...