Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Bringing out the dead 1999

 

bringing-out-the-dead1-poster-2.jpg

Podsetio se, na preporuku. Skorsese i Kejdz, dok je jos bio kul. Ne znam kako bih ga trenutno ocenino objektivno, imam vise lican utisak. Legla mi je atmosfera nekako, vise lici na neki alternativni film u odnosu na ovo danas. Bilo je to i druga decenija i drugi trend u kinematografiji, drugaciji su bili i ovi glumci, sem Gudmena, on je isti i danas. :) Danas bi ovako nesto mozda nastalo kao plod umetnicke afere izmedju Dzarmusa i Gaspara Noa.. :D Sve u svemu, nije poenta u prici, niti u glumcima, niti u reziji, nista posebno, a opet sve pomalo. Pogledajte ovaj ne tako stari film, pogotovo ako imate problem da smislite sta sledece da gledate, kao ja ovih dana!

Link to comment
Share on other sites

Odgledah This is the Endhttp://www.imdb.com/title/tt1245492/

 

this_is_the-end.jpg

 

Meni inače ne leže posebno Roganovi filmovi i ceo taj koncept i zbog toga i ovde ima nekoliko "preforsiranih" scena koje su bezveze. Takođe, u jednom trenutku oko završetka prvog sata filma, kreće da smara malo, ali izuzev toga, potpuni trip od filma, još bolje ukoliko čovek ne zna koja je tačna radnja :)

Link to comment
Share on other sites

Bringing out the dead 1999

 

 

Podsetio se, na preporuku. Skorsese i Kejdz, dok je jos bio kul. Ne znam kako bih ga trenutno ocenino objektivno, imam vise lican utisak. Legla mi je atmosfera nekako, vise lici na neki alternativni film u odnosu na ovo danas. Bilo je to i druga decenija i drugi trend u kinematografiji, drugaciji su bili i ovi glumci, sem Gudmena, on je isti i danas. :) Danas bi ovako nesto mozda nastalo kao plod umetnicke afere izmedju Dzarmusa i Gaspara Noa.. :D Sve u svemu, nije poenta u prici, niti u glumcima, niti u reziji, nista posebno, a opet sve pomalo. Pogledajte ovaj ne tako stari film, pogotovo ako imate problem da smislite sta sledece da gledate, kao ja ovih dana!

 

meni jedan od omiljenih filmova :) 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

The Mortal Instruments - City of Bones

 

Brate mili... Dobio sam napad mačije bolesti, pa sam pogledo ovo, da tako nazovem, sranje (da budem precizan, težina te reči nije dovoljna). Ima u ovoj čorbi svega, bukvalno. Osim zombija, jer dotični, jelte, ne postoje. Čak ni main pička nije neki nivo.

 

Svako ko ceni vreme svog života treba da posluša prijateljski savet i zaobiđe ovo u širokom luku.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

konacno odgledao film a da ne zaspim,mside effects

http://www.imdb.com/title/tt2053463/

uopste nije los, cak sam uspeo da ne pogodim ko je zloca i ko je sizofrenik! a obicno to pogodim u prvih 10 min, tako da ono eto iznenadio me film. jedino mi je kraj malo razvodnjen.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

хаха, најзад да ми се нешто иоле свиди, после дужег времена.

 

http://www.youtube.com/watch?v=T_d_VJbYAfc

 

The Worlds End

imdb: http://www.imdb.com/title/tt1213663/

The-Worlds-End-poster.jpg

 

чак сам и након 6 и по година пожелео да се напијем као свиња. :)

 

И немам појма зашто ми се свидео филм. :)

 

 

пс. е да, и нови Вулверин је смеће неопевано.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Europa report sam odlgedao juče, po preprouci dobrih ljudi sa foruma ovoga.

 

Umoran, spava mi se, al kao -ajd' da odlgedam, pa ako zakuntam jebiga. Međutim film me totalno razbudio svojom napetošću, mada možda realno film i nije toliko napet, možda sam imao takav utisak upravo zbog pospanosti. Potrudili su se baš, mnogo NASA i drugih realnih materijala (što se može pročitati u creditsima), potrudili su se da to sve izgleda "realno" sa sf elementom naravno.
Očekivao sam da će me smoriti taj "snimljeno kao dokumentarac" trip, ali nije, naprotiv. Meni lično odličan film, sWE pohwale.

Link to comment
Share on other sites

Karakter [1997] http://www.imdb.com/title/tt0119448/

 

1997.jpg

 

Odlična holandsko-belgijska drama bazirana na istoimenoj knjizi. Radnja se odvija izmedju dva svetska rata i prati život dečaka koji je želeo da postane advokat u kome nije/jeste imao pomoć majke i oca. Film podseća kao da se nalazite u nekom od romana Dostojevskog.

Edited by Inferno_O
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam to proslu nedelju i mislim da mu je ta IMDB ocena nerealna. Ima par smesnih scena, ali sve ostalo je previse ocigledno i na neki nacin glupo, imo.

 

Odgledao http://www.imdb.com/title/tt2167202/?ref_=nv_sr_1'>Getaway danas. Vec vidjeno scenario, i manje vise sve moze da se predvidi. 

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Elysium. Nije loše, može bolje. Tu konkretno mislim da je moglo da traje duže i da ima malo sporiji tempo. Kamera da ne se ne trese onoliko, mislim da bi Majkl Bej svršio na ono da je video koliko se trese kamera (sigurno jeste ako je gledao film). Lepi koncepti, priča je malo šuplja i likovi nisu baš iskorišteni koliko je moglo ali ok je film.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja Elysium. Čudan neki film, gomila gluposti, puno akcije, ne mnogo patetike, priča bez poente koja opravdava film duži od 10 minuta, sve. sve, ali likovi su obrnuli krug klišea i došli do potpunog besmisla. Film je ok dok traje, akcija, ovo-ono, ali onog trenutka kad se završi i pomisliš dva minuta o onome šta si gledao shvatiš da si gledao veliko sranje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...