Jump to content

Outlast


SteXmaN

Recommended Posts

pa ne znam, evo sad sam igrao, neam neku zver od mašine, sve mi klizi na medium i onako, ok je mada je grafika prosečno muljava za UE ali može i bolje. Nisam ni probao da stavljam high (ne znam zašto). Inače, nije UE4 nego UE3. I autentičnije izgleda kada se uključi najtvižn i kamera generalno.

 

Iskreno, nisam znao tačno šta da očekujem uprkos trejlerima kada sam krenuo da igram ali je početna atmosfera jeziva na kub. Nekako mi je prismrdelo na kombo Amnesia+Slender ali ipak nije to to. Prvi put kad sam se žacnuo je bilo baš ono, srce u grlu, a realno je najbazičnija/najjeftinija štrecavica fora bila po sredi. Posle toga sve mi je bilo "slabijeg" intenziteta i nije mi se čmarić stegao u konstantni grč kao kod prve Amnezije dok samo čekam neko sranje da se desi i posle dva sata prekinem igru uz komentar "Ma idi jebote, šta mi ovo treba u životu. AUKURAC!" pa nastavim sutra. Neću da kažem da je predvidivo ali veoma brzo popušta napetost pa onda malo skoči gore, malo dole i tako u krug.

 

Nisam još prešao, ovo je sve preliminarno mišljenje još uvek ali mogu da preporučim da se proba ako volite ovakve atmosferične igre gde ste bednik koji ne može da se brani već mora da bega pod sto čim govno udari u ventilator.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ja nemam problem ako su te alternative koje nisu borba lepo razrađene, ovde na par mesta bukvalno moraš da se isudaraš sa protivnikom da bi mogao da bežiš ili se sakriješ ili se prosto pogubiš u mraku i to malo smara.

 

hahahah, tačno znam kako to izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...