Jump to content

Hearthstone Tutorial


Silencer

Recommended Posts

Silencio :D, ajde mala pomoc za starog drugara! Em si stari drugar em si glavni baja Blizzard fanova iz Srbije. :P :P :P

 

Dobio sam HS betu, to jest imam key, ali posto EU Closed Beta nije pocela niti se zna kada ce tacno da pocne (pretpostavlja se posle GamesCom-a ali nista nije sigurno) sta ja sada da radim? :D

 

Da sacekam pocetak EU Closed Bete pa da aktiviram kljuch, da li je to uopste moguce? To jest, da li su je ovaj kljuch "US-only"? Koliko je pametno da iz Srbije napravim US account sa "USA residence" i tu aktiviram kljuch? Da ne banuju mozda fejkere koji bi da glume Amere? :D

 

:*

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Sajro ne mogu da ti dam tacan odgovor na tvoje pitanje... Ja sam navodno trebao dobiti kljuc koji cu samo aktivirati uz svoj EU Nalog (kada govorimo o rezidenciji).
Medjutim moje neko misljenje je da taj key treba da radi kad se doda na nalog, kao kad bi na svoj eu rezident nalog dodao WoW US. Ja na svom imam US i EU WoW i to sljaka.

 

E sad ne mogu da tvrdim jer ne znam kako su oni to napravili sa Hearthstone.

 

Kao sto rekoh dobio sam Temp US Account gde mi stoji da zivim u Americi privremeno dok me ne disabluju kad krene EU Beta :D

 

Probaj ubaci kljuc neces nista da pokvaris. Ili najlakse izmisli neki US account lupi info da si presednik Obama i ubaci kljuc.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sajro ne mogu da ti dam tacan odgovor na tvoje pitanje... Ja sam navodno trebao dobiti kljuc koji cu samo aktivirati uz svoj EU Nalog (kada govorimo o rezidenciji).

Medjutim moje neko misljenje je da taj key treba da radi kad se doda na nalog, kao kad bi na svoj eu rezident nalog dodao WoW US. Ja na svom imam US i EU WoW i to sljaka.

 

E sad ne mogu da tvrdim jer ne znam kako su oni to napravili sa Hearthstone.

 

Kao sto rekoh dobio sam Temp US Account gde mi stoji da zivim u Americi privremeno dok me ne disabluju kad krene EU Beta :D

 

Probaj ubaci kljuc neces nista da pokvaris. Ili najlakse izmisli neki US account lupi info da si presednik Obama i ubaci kljuc.

 

Hvala na odgovoru! :)

 

Enivej malo sam se usr'o i odlucio da ne pravim US account, kao prvo one nagrade za beta testiranje bi mi bile na fake account-u, ne bih mogao da kupujem boostere etc.

Iskoristio sam key na EU account-u i evo sta se desilo: key nema region lock, addovao sam HS closed betu na EU account, imam HS u listi, mogu da downloadujem/instaliram igru ali sam takodje dobio warning da necu moci da igram dok se ne otvore EU region serveri i to je to.

Nista, sada cekam pocetak EU bete i to je to, mogu odma da igram.

 

Nadam se da ce ta EU beta uskoro, jel mozda imas neki inside info? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

@Sajro gde si nabavio beta key?

 

Gledam bas sada ovog lika sto streamuje igra arenu kao lud.

 

Sa hunterom je imao 9-2 skor u areni i sada je 3-0 sa rogueom.

 

Otprilike je ovaj deck igrao sa hunterom.

 

Btw mogli bi neki thread za deck buildove da pokrenemo :)

 

Prijavio se za giveaway iz cimanja i usralo me. :)

 

Gledam ovog imbecila Reckful-a kako igra HS, mnogo gresi i igra cesto lose ali mu je Warlock deck napravljen od strane Blizzard guy-a i u teoriji zvuci jako dobro, cak i on uspeva dosta da pobedjuje sa tim deckom: http://i.imgur.com/s3Ke1HN.png

 

Takodje sam gledao nekog MtG nerda kako igra HS i lik je napravio dosta jeftin a dobar Druid deck (jeftin ako se swapuju 2 kartice), fino mu ide sa tim dekom, a inace vidi se da lik zna sta radi: http://www.hearthpwn.com/decks/5082-moonfire-spam

 

Pa eto, ako neko ima/dobije betu i ako ga budu zanimali Warlock/Druid heroji predlazem vam da probate. :)

 

P.S.

Paladin Murloc i Rogue Pirate dekovi su predobri, to bih voleo da igram, ali mnogo kosta :).. mora dosta boostera da se otvori i da se dosta disenchant/craftuje da bi ti dekovi imali smisla.

 

P.P.S.

Najbolji stream koji sam nasao iz ugla skill-a: http://www.twitch.tv/magicmatz

 

Gledao sam ga vec 3 puta kako ide 9-0 arenu. Danas ima 16-1 skor, neki MtG sabijac. Sto volim ovo, gomila strimera je otvorilo boostere u vrednosti od $300+ i sakuju ceo dan svaki dan, a ovaj lik i dalje igra arena partije na racun Blizzard-a (prvi put kada igras arenu free je dok ne izgubis 3 partije) i unistava.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Meni se ovo baš igra, prijavio sam se za betu, al ništa mi nije stiglo :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

EU beta treba da krene valjda posle 25 avg.

 

Vec danas na GamesCom-u dele poneki kljuch za EU test. Video sam upravo na Reddit-u lik je okacio screenshot HS-a na nemackom sa porukom da EU beta kretje za 24-48h, informaciju koju je dobio direktno od Blizz dev. na GC-u. Nadamo se da nije troll a i poklapa se sa onim sto svi misle - da beta krece za vreme ili posle GC-a. - Bio je troll, smorio sam se. :(

 

P.S.

Poshalji mi BattleTag ili kako se sada vec to zove (odavno se nisam drogirao Blizzardovim narkoticima, nisam u toku) ako hoces da igramo kada beta krene, pretpostavljam da ces ti kao press imati EU betu cim pocne.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tjiro, jel bas toliko igra valja?

 

Da ozivimo opet Junk :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

igra je fenomenalna upravo sam odigrao 5 partija (hvala Game-s.co.rs) ... igrao sam malo Magic the gathering i iako je on mozda kompleksnija i bolja igra, Hearthstone mi se na prvu ruku vise svidja zbog dinamicnosti, animacija, duhovitih komentara likova... jednostavno mi je vise zabavan :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...