Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

On 10/24/2017 at 6:39 PM, primo said:

Koliko duga ga koristis i jesi li primetio pad performansi vremenom? Citam po netu da generalno AIO posle godinu dana ispari voda uglavnom i padnu performanse osetno...?

Jel gubis garanciju ako dopunis kuler?

Mozda mi noctua na kraju bude bolje resenje jer planiram posle nekog vremena da delidujem cpu...

Mnogo filozofiras, uzmi Noctua.   :D

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pesma-mrtve-dece said:

Taj Trim Computers.. sta je to? Jel su provereni i koja je akcija? Isto iz madjarske?

Na dorcolu su u kuci nekoj... Legalno sve.

 

16 minutes ago, nikita_ said:

Po meni i5-8400 je glavna zvezda kofi lejka za prosecnog gejmera i korisnika

Jeste, ali nikako nije za z370 plocu :( Das 100e za plocu vise a ne dobijes nista korisno u odnosu na h chipset koji iz nekog razloga izlazi tek sledece godine...

 

Inace, verovatno kurcina za cpu.. zvali me posle sat, dva da kazu da su ipak rezervisani procesori kod dobavljaca i da ce probati sutra nesto... :(

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Halp, I'm too old for this shit.

Komp je od pre neki dan odlucio da uspori for no reason.

i5 4440
2x4gb
r9 270
b85m

GPU se cuje vise nego obicno pri samom bootu dok u Fifi krene da zavija full rpm.

Do pre 3 dana je radilo sve normalno dok sad umire, primecujem prevelika opterecenja i CPU i RAM i GPU kako udjem u igru. Drndao sam se sa driverima za GPU, bez nekog uspeha.

Skenirao sam komp, nasao nista.

Temperature su u granicama normala za sve komponente.

image.thumb.png.e05acdc991c36c1144e08265106e5a21.png
image.png.0ccbc120b6cc1af2f742730d74182fd4.png


 

Jel' ja nesto ne vidim na ovim ocitavanjima?

.

Link to comment
Share on other sites

Agonija se nastavlja.

U medjuvremenu sam instalirao nove sisteme, isto se desava i na win7 i na win10.

Rastavio sam sve, stavljao novu pastu, otvarao napajanje, cak i pokretao fifu bez graficke, isto se desavalo.

Trenutno mi je komp razvucen preko stola kao creva i prilicno sam blizu da sve bacim u djubre. ;/

Za vikend cu dobaviti identican combo cpu/mb/ram u kompu pa cu da vidim da menjam sve 1 na 1 u nadi da cu mozda skontati nesto.

Bilo kakva ideja mi je dobrodosla.

.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jasamnepismen said:

Agonija se nastavlja.

U medjuvremenu sam instalirao nove sisteme, isto se desava i na win7 i na win10.

Rastavio sam sve, stavljao novu pastu, otvarao napajanje, cak i pokretao fifu bez graficke, isto se desavalo.

Trenutno mi je komp razvucen preko stola kao creva i prilicno sam blizu da sve bacim u djubre. ;/

Za vikend cu dobaviti identican combo cpu/mb/ram u kompu pa cu da vidim da menjam sve 1 na 1 u nadi da cu mozda skontati nesto.

Bilo kakva ideja mi je dobrodosla.

Pusti neki od poznatih benchmarka i uporedi rezultate sa ostalim ljudima sa tim procesorom

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, voodoo_ said:

Proveri kondenzatore na ploči

This

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...