Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

nemoj samo najskuplju... salu na stranu realno vise nemas "djubre" ploca, sad su svi modeli solid as fuck, ja uvek idem na MSI koji je kvalitetan ali nije skup kao usrani Asus npr...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

koliko vidim kod nas je 470 eur, u nemackoj je bio 390 eur a to je to, koliko sam pratio poslednjih par godina u nasim radnjama obicno bude - nemacka cena * 1.2 sto je kao  ok s obzirom kako je nekada bilo :|

kontam da je to sve tek skoro stiglo kod nas kad je benchmark pre neki dan izbacio test

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ima neko da preporuci dobro micro atx kuciste max visine 200mm... treba da ide u otvorenu komodu ispod televizora ... verovatno ce biti sa i5 novim ili mozda neki r5 videcemo vec za ostale stvari ... 

 

http://www.silverstonetek.com/raven/products/index.php?model=RVZ02

 

ovo mi deluje ok ? 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, primo said:

cekam i ja kod madjara 8700k i pridruzujem se smrtnim zeljama nasim prodavcima...

Koje vodeno hladjenje da uzmem? Gledao kraken x62.. Dajte neki predlog...


Uzeh Kraken X52 i bicu toliko drzak da ga stavim na i9 7900X (narihtan na 4GHz), radice ti lepo cak i za manje extremne sportove svakako, par soma vise je X62 koji 4-5C bolje hladi ove high end CPU, go for it, besuman je, estetika top i izrada solid...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fatboy said:


Uzeh Kraken X52 i bicu toliko drzak da ga stavim na i9 7900X (narihtan na 4GHz), radice ti lepo cak i za manje extremne sportove svakako, par soma vise je X62 koji 4-5C bolje hladi ove high end CPU, go for it, besuman je, estetika top i izrada solid...

Koliko duga ga koristis i jesi li primetio pad performansi vremenom? Citam po netu da generalno AIO posle godinu dana ispari voda uglavnom i padnu performanse osetno...?

Jel gubis garanciju ako dopunis kuler?

Mozda mi noctua na kraju bude bolje resenje jer planiram posle nekog vremena da delidujem cpu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...