Jump to content

RURADA2013


Recommended Posts

Da bas je isto, i tada smo ludovali da idemo sa random norman bejtsima sa foruma da stojimo pored kosa i udaramo se carapama po glavi i vicemo sundjer bobe ja sam tvoj drug patrik

 

pa bolje kakoo da organizuje nego niko, i da je doslo 15 gotivaca sa foruma, norman bejtsi bi mogli samo da mingluju kroz masu, tako da batali te price iz fotelje sa pivom na stomaku

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

it's a two way street

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

okej ako hoces da se retardiras, onda pusi kurac. sta tebebboli sa kim ja idem na adu i da li ocu da idem sa random decom ili sa svojim vrsnjacima. ni ja tebi ne odredjujem kako da zivis svoje, pa neces ni ti meni.

 

cekaj, ti na moje 'e bas je smor to sto se ne mozemo vise skupiti kao onomad' odgovaras sa 'sta tebe boli kurac s kim ja idem na adu'? ko je tebi sta rekao i kako si se ti nasao uvredjenim u celoj prici? da je trulo to sto se na adi skupilo cetvoro ljudi trulo je, a ti se druzi s kim oces

 

nisam ti rec rekao na retardizam "sprco" za moju 8 godisnju sestricinu, nisam te tovario za sve debilizme koje si ovde pisao, i sad ti papku jedan da meni pises te vanlajnere tipa ne budi bezobrazan.

 

lol ajde da ne brojim sve duhovite doskocice, retroaktivno pocevsi sa onom juce sa gorivom i grebanjem, ali ono no offence taken, a ako u tvom sistemu vrednosti nije bezobrazno nekom reci aj ne lupetaj, onda ok sve kul nismo se razumeli. onda isto tako nije bezobrazno reci nekom da je papak je l da

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Selektivni kvote, stomak, pivo , lezanje, kvotovanje mene bez ikakvog cilja, ali ti si to lezerno rekao, ali ne meni. doskocica sa grebanjem je isto kao sprco dete.

necu sada kvotovati post gde ti kvitujes mene i nesto pricas o pivu i stomaku, jer prosto nema smisla, nema cilja i nema potrebe. izvoli, udri

pa bolje kakoo da organizuje nego niko, i da je doslo 15 gotivaca sa foruma, norman bejtsi bi mogli samo da mingluju kroz masu, tako da batali te price iz fotelje sa pivom na stomaku

ipak moram, jace je od mene. source post.

koji ofc nisi meni napisao, slucajno si mene kvotovao jer de?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kontekst piva i stomaka je taj da je lako ishejtovati neciju inicijativu (kako si je ti ishejtovao slikovitom paralelom sa sundjer bobom) i nije se odnosila direktno na tebe nego na ceo trip gde se iz udobne fotelje pljuje kakva takva organizacija

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa fail sve u svemu, secam se pre 3-4 god, bilo je dve ekipe za fudbal i dve za basket, vudu crtao mapu kako da se dodje do ade, bile fotke, ima zenske ima sve, a vidi ovo sad

 

Da imas pola grama sive mase skapirao bi da i dalje moze da se organizuje takva ada jer se nas 10-15 staraca druzi aktivno van foruma, a naravno da nece niko doci na adu koju organizuje kaku, bulba ti i slicni.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...