Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam pročitao ''u supu'' , a mislio sam isto što i laki  :tf:

 

 

je l' neko video u poslednje vreme kojekakva svetla na nebu koja formiraju razne oblike i nestanu nakon nekog vremena?

 

ortak mi je pricao da je video svetla koja su prvo u liniji, pa formiraju krug / trougao / kvadrat i nestanu. onda smo na moru videli 3 svetla koja su bila u liniji, blizu jedna drugom, koja su svetlela drugacije od bilo cega sto sam do sada video...nestala su posle jedno pola minuta takodje

 

bez esid fora, bio sam potpuno strejt

 
Brate Vlado, danas svaka random pumpa/klub voli da fura te reflektore što ocrtavaju razne zajebancije po nebu, ti ko da si sa marsa pao.
Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja od sezonskog voća najviše paradajz volim da cepam  :tf:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...