Jump to content

Assassin's Creed IV: Black Flag


Slađan

Recommended Posts

jebiga, mada za kaput i jaknu mogu da razumem, ne mogu da razumem 70€ za torbu ili onu majicu, duks ili šta već ili šal od 50€. Mada opet, to tako ide kada je neki signature proizvod u pitanju, a i kontam da nije velika serija.


doduše, meni ovo sve izgleda kao da moraš biti jako žgoljav da bi ušao u ovaj kroj :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

za mesec dana, a tu treba imati na umu i minimalne zahteve:

 

  • OS: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions) 
  • Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz 
  • Memory: 2 GB RAM 
  • Graphics: Nvidia Geforce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with shader Model 4.0 or higher) 
  • Hard Drive: 30 GB available space 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

nije toliko stelarna igra koliko deluje, posle 5 sati igranja imam utisak da igram igru koja je zakasnila u serijal i trebalo je da se pojavi posle Revelationsa ali su onda odložili, izdali trojku pa natrpali par mehanika i gejmplej elemenata iz toga u ovo. Ima i dobrih strana doduše za sad ali i par jako glupih, to što se tiče animus dela. Tajmlajn deo igre u sadašnjosti je... hm, jezivo čudan za sada ali zanimljiv. U svakom slučaju, videću kako ide dalje pa ću doneti neke konkretnije zaključke, za sada nisam nešto oduševljen niti mi je bolja igra od prošle u globalu ali ima par lepih detalja kao što je na klik možeš vidiš šta imaš od misija sa strane u određenom regionu i slično. Kretanje je malo klimavo doduše.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Kako je upgrejd opcija odradjena,brod i nauruzanje ?

 

pa ti delovi su za sada veoma jasni i linearni - imaš pare, kupiš šta ti treba. Kraftovanje je isto tako, skupiš šta ti treba, klikneš pauzu i u meniju imaš šta možeš da kraftuješ i to je to. Nema trčanja vamo, tamo da bi otvorio specijalan meni, sve može odmah da se kraftuje, a oružarnica ima na svakom uglu bukvalno.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

na nekoliko mesta već vidim recenzije igre i dobrano ne mogu da se složim sa dosta stvari u njima. Svi prejzuju kako se igra vratila u šemu, a ja to lično ne vidim. Baš ne deluje kao napredak, već nazadak sa par došminkanih detalja. Ok, dosta stvari čuči na glavnom liku i Edvard deliveruje, nije flegma i besnilo kao Konor ali opet nije ništa zanimljiviji od njega. U stvari, išao bih tako daleko da kažem da je Konor zanimljiviji od Edvarda kao lik upravo jer su mi dosta stvari koje Konor radi ili ne radi i kako se ponaša bili jako čudni pa sam za promenu morao i da mislim o tome, dok ovaj samo tera napred, ima tu nekih emo scena, itd ali je dosta pitkiji lik što opet malo smara.

 

Inače, evo kako će izgledati na novoj generaciji Nvidia hardvera, X360/PS3 verzija izgleda pola decenije unazad udaljeno od ovoga.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-6YUVwGQvzM

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...