Jump to content

Assassin's Creed IV: Black Flag


Slađan

Recommended Posts

Još nekih pet meseci pa i ovo izlazi, nisam siguran šta da očekujem. Ubisoft štancuje anualno i štancovaće sigurno još dve godine za redom. Kvalitet naslova varira i nadam se da neće završiti kao Prince of Persia, koji je prosto umro od zamora materijala. Hoću reći, gubi svežinu serijal.

 

A tu je i carska slika na best buyu inače - http://www.bestbuy.ca/en-CA/product/assassin-s-creed-iv-black-flag-playstation-4-best-buy-exclusive/10259161.aspx?path=b21945a1c5c092ff20cbb1e49fc06eb9en02

 

0Rk2J7o.jpg

pljk!

Link to comment
Share on other sites

mhm, meni je revelations realno najgori jer ima toliko nebitnih sranja, bombi, govana da mi treba deset sati samo da popamtim šta mi je sve na raspolaganju i onda ostatak igre da koristim sve to. Trojka mi je solidna ali nije mi neko osveženje. Meniji su i dalje bunar bez dna, da se pogubi čovek kad traži neku konkretnu informaciju. Štaviše, mislim da je trojka sabila koliko je sjeban meni i ostalo. 

 

Dvojka car, osveženje itd, Braderhud najbolja igra kao igra.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Mene je ovaj serijal smorio već na igranju prve igre, prosto previše je jak jedno te isto vajb, i jedinu vrednost igri sam nalazio u prelepom osećaju slobode, pentranju i istraživanju odličnih rekonstrukcija raznih istorijskih lokacija. 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

AC serijal ima dosta vizuelnih komponenata koje dobrano kroje atmosferu i iskustvo igranja i umeju da utiču na ukupni utisak poprilično. Kec je baš repetitivan i uglavnom braon zelenkast i smori brzo. Dvojka krene skučeno u Firenci i onda se rascveta po Veneciji i Toskani, itd. Braderhud je samo nastavio na dvojku i poboljšao sve gejmplej detalje. Revelations i Turska su mi bili onako, lepo sve to ali mnogo nabacano i malo ugnjavi posle nekog vremena. Trojka meni lično ima solidan gejmplej ali iako je tehnički i vizuelno Frontier zanimljiv, i pobio sam dovoljno životinja iz zabave da me PETA osudi na milion godina veganskog zatvora, ume da bude malo dosadno. Ima lepih momenata ali je igra gubila na vizuelnoj egzotici, koju je dvojka utemeljila. Prosto taj period kada se igra dešava nije mogao da izgleda bolje u igri i to je to. Samo je eto, dosadno. 

 

Black Flag izgleda da će opet kombinovati tu egzotiku sa mehanikom trojke pa možda i ispade uživanje ali black flag pravi isti tim koji je pravio Revelations pa sam malo rezervisan po pitanju svega dok ne budem igrao igru.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najverovatnije cu igrati ovo iako nisam zavrsio AC3(Boston ih jebo da ih jebo,najgori port) ali me interesuje sta ce biti sledece.Zar ne mogu da naprave "novu" igru sa novom mehanikom,animacijom kretanja i parkura,novi kombat sistem.

Svake godine copy-paste sto se tice gameplaya i postane igra smorna posle sat vremena.

Paraši mrtvi...

Link to comment
Share on other sites

Zar ne mogu da naprave "novu" igru sa novom mehanikom,animacijom kretanja i parkura,novi kombat sistem.

 

Pa to je bio ACIII, sve su obnovili što se tiče mehanike igre kao i endžin. Jebiga, ne mogu sad da dodaju ne znam ni ja šta da bi bilo različito, to je AC i to su ti fazoni i igraće se dok ne smlave franšizu a-la Prince of Persia. Ima brodova, ima utoka, ima veranja po drveću, murderfest što se tiče ubijanja ljudi, milion različtih kvestova i detalja. Jedino što je ACIII malo dosadan.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

a vidiš, meni je recimo Betmen mnogo više baton mešing nego AC igre, a čak imaju manje opcija za sređivanje protivnika.



PS: ... ali su mi Betmen igre do jaja zbog nekih drugih stvari. Nažalost obavezan GWFL nije jedna od tih stvari :(

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni je Betmen bio povetarac :D Jedino su nervirali oni sa štitovima, ali je Bemten lepršav pa može da skakuće ko lud. U AC ti što blokiraju pa neće da popuste i propuste, pa oni što ti pariraju, pa moraš sve to da savladaš kako da ti njima blokiraš i pariraš. Pa što pola oružja ima neku svoju foru. Sad kad razmislim, i nisu ipak za poređenje. Obe igre imaju drugačiji prilaz istoj stvari, AC je trom fazon dok je Betmen lepršav i skakutav ali oba imaju dosta varijacija, samo mislim da je Betmen daleko podložniji baton mešingu.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...