Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

I to što kažeš  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Proto nemoj da brineš previše gde ćete ići..Ako ima nešto među vama nevažno je valjda gde idete :)

zašto ovo nije obrisano?

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kolko licnog projektovanja na ovom topicu, a niko ne cita i ne pokusava da razume iz govornikove perskpektive, vec samo nadjete nacin da spojite nekako post da bi svoj frust izbacili. Ne verujem ocima koji promasaj u osnovnoj formi komunikacije.

 

Taj strah i nedoumica gde izvesti ribu na dejt, je razumljiv kod 14godisnjaka, kad im je prvi put.

 

Odrasle osobe upotrebe skill komunikacije, pa se u dve reci dogovore gde bi im oboma odgovaralo.

Ko bi gubio vreme da razmislja i zamislja gde neko zeli da provede prijatno vreme, kad mozes da pitas i pricas o tome. Na osnovu cega uopste donosis odluku sam, kad ne znas drugu osobu dobro, jer je prvi dejt?

JEBEM MU MATER AKO STE NESPOSOBNI DA PRICATE O TOME!

 

A sto je najgore, lik je pitao za prijatna mesta kao opcije, ne savet how to dejt.

 

hejt anlimited inc.

  • Upvote (+1) 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nije zato pitao, tišti ga to što je post sa istom suštinom njemu obrisan  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javim proti drugu kog sam imao prilike i da upoznam!

Vodi je u Monk's bar u Kneginje Zorke (br. 71).


Imaju do jaja medovaču koja nije skupa i možete da blejite gore, dole ili u bašti. Ubijte po 3 medovače i posle se spustite do Slavije na parče pice u Caribicu i bog da vas vidi :)

 

Pored toga muzika je tamo brutalna i vrte jazz, soul i još brdo kvalitetne muzike.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da, najgore dejtove sam imao kad sam se nalazio kod Konja/sata (hae Cacanin seljak gde drugde) , pozdravimo se I ne zna se gde se ide posto ja tad jos nisam poznavao Beograd i kazem "Ajde gde oces".

Najbolji dejtovi su mi bili kad ima neka svirka/rejv i nadjemo se par sati pre dogadjaja pa posle produzimo tamo i gg :)

Najduzi dejt je bio oko 7 sati od toga 3.5 na klupici u studenjaku sa ribom koja mi je pricala da zivi u zemunu druzila se sa skinsima i da ce da me biju ako je povredim. Na drugom dejtu se smuvali, posle treceg me zvala u Sremsku mitrovicu na 2 dana sprca i ja nisam mogao jer sam imao ispit. Nedelju i po dana kasnije sam saznao u stvari je zivela na Konjarniku i od tad se nismo culi. Poenta price je sto sam mozda spasio bubrege i ostale organe!

Edit: Inace to je bio blind date!

 

edit 2: a sto se tice placanja ima i riba koje oce i da caste i da sami sebi da plate.

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

devojko, ti si retard

 

Ona nije devojka, vec zena od 29. Moras uzeti u obzir i to pre olakih etiketa. I tebi su ovde govorili da si retard, bez uzimanja okolnih čimbenika u razmatranje.

I mene ako izoluješ u "hehe matori retard, 39 god i igra dotu2 i postuje po ruru" dobijaš retarda par ekselans.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

devojko, ti si retard

Ja bih voleo da znam ko podrzava vredjanje jedne devojke/zene zbog razlicitog stava? Kome je OK da se vredja Jovana koja je sto godina na RURu zato sto mislis da momak kad je zove na dejt treba da je izvede na pice? Ivke, ko je dao pluseve?

 

I Marko jebote, ne budi sujetni klinac i izvini se.

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Ona nije devojka, vec zena od 29. Moras uzeti u obzir i to pre olakih etiketa. I tebi su ovde govorili da si retard, bez uzimanja okolnih čimbenika u razmatranje.

I mene ako izoluješ u "hehe matori retard, 39 god i igra dotu2 i postuje po ruru" dobijaš retarda par ekselans.

 

Igi pls, ona je 4 godine starija od mene. Ako su tete, koje su starije od nje jos 4-5 godina isto bile u fazonu razvlacenja pored reke, jedenje gulasa u skadarskoj i secerne vune po kalisu, koje ujedno, finansijski do jaja stoje, onda ne znam o cemu pricamo. Da ne pricam, da je to isto bilo nebitno ko ce da plati sta.

Ja razumem da su te iste srecno razvedene "zene" bile u slicnom fazonu u njenim godinama, i onda, posto ih je svaki normalan lik dampovao, zavrsile sa degenima, i onda pronalaze novu mladost u klincima.

 

Mozda je ona zaista super devojka, ali viva la njiva izjave ala: "E seljaku, ako ces da me izvedes, bolje da bude neko ful spic ludilo mesto" ne prilice.

39 godina, uspesan, sa zenom i decom. Ne vidim problem da postujes po Ruru i fejlujes u doti.

I Marko jebote, ne budi sujetni klinac i izvini se.

CIM SE ONA IZVINI NASOJ PALOJ BRACI KOJI SU HTELI DA JE VODE NA KALIS A NE U ZO VRT!1! !111

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Nije bitno sta je rekla, ti si je izvredjao zato sto drugacije razmislja. A ovde pricamo o nekim manirima i lepom ponasanju. Nije ona Marmen da namerno ubada i oko na svakom topiku i da je pritom retard, vec je zena i treba ispostovati zenski pogled na temu koji nam je falio. I ajmo da je hejtujemo jer su zene drugacije od muskaraca!

 

I samo napravi ovaj mentalni eksperiment, da je ovo zenski forum ti bi bio isflejmovan i nazivan retardom, a Jovana bi pokupila pluseve. Tako da nemoj da mislis da si u pravu i znaj da moras da se izvinis!

Edited by Цар
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...