Jump to content

HUMANITARNI Turnir u Nišu ZREB/SATNICE


W4R3

Recommended Posts

Bilo bi pozeljno,zbog otvaranja turnira da svi,ili makar leaderi dodju u 10 da preuzmu ID kartice , i zbog medija ! 

 

S obzirom da se turnir igra na steamu,nek se javi svako ko moze da nam pomogne tako sto ce nam pozajmiti steam koji ima cs 1.6 za sutra,za koji mi garantujemo,turnir pocinje u 10,pa bar za ovo prvo kolo gde su igraci neupuceniji u CS takmicenja...Svako ko zeli da pomogne neka mi se javi na PM ili na mail pruzirukubudicovek@gmail.com,hvala! 

Link to comment
Share on other sites

Posto je turnir kasnio jedno sat vremena, nismo uspeli da zavrsimo do kraja jedno 1/2 finale kao i mec za trece mesto. Posto su sve 4 ekipe iz Nisa, dogovorice termin zakazivanja meca. Organizacija nije bas bila na nivou, nije bas sve perfektno radilo, par slusalica i miseva su ukradeni sto je stvarno sramota i nije prvi put, ali i pored toga hteo bih da se zahvalim TRIGY-ju kao i kRLE-tu koji su sve vreme bili tu da pomognu, ma koji problem da je izbio, hvala.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

uvek neko krade takvu opremu, najsmešnije mi je bilo kad organizatori vežu vezicama a onda neko iseče kabl i opet ukrade miša, koj' će mu kad ne može da se poveže više, nikad mi neće biti jasno :)

 

kao kalemi posle drugi USB, nema šanse :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...