Get Adobe Flash player
Zwerko

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto

Recommended Posts

-HogaR-   

Kupio bih Samsung S5. Sada moje pitanje je,jel ima neko iskustva sa radnjom Marvel Duo u Beogradu? Nalazi se u bul. despota stefana. 
Prodavac mi rece da je full,neotpakovanje pakovanje ,sve oridjidji , a na google-u kad sam malo pretrazio o toj maloj prodavnici ( koja je ujedno i servis ) , pise " Pretežna delatnost preduzetnika je trgovina na malo polovnom robom u prodavnicama, šifra delatnosti 4779, trgovina na malo. "
Jel iko kupovao kod njih? Cena S5-ice kod njih je 300e,kao i u jos nekim radnjama,dok je npr u tehnomaniji 470evra.
Mene plasi,ajde i da je to vec nesto preprodavano ( znam da tesko da mozes da kupis 100% proverenu robu ) , ta garancija. Sta ako se ta radnja zatvori,s obzirom da je neka mala , jel ta garancija meni vazi negde????
Jel ima ko kakvih iskustava,jel uzimao telefon kod njih,kako su se pokazali?
Pozdrav

primo   

Ja znam ona radnja u bulevaru kralja aleksandra prodaje telefone bez fiskalnog... isti fazon kao ovi na kp.com samo imaju radnju u centru i naravno skuplji su. Proveri da li je ista prica jer je vrlo moguce da jeste.

Zasto ne uzmes fon kod ovih sa kp.com?

...a i 300e mi se cini mnogo za s5 kad mozes za manje para da uzmes nexus 5x 32gb recimo koji je daleko bolji fon

Lucky   
22 hours ago, -HogaR- said:

Kupio bih Samsung S5. Sada moje pitanje je,jel ima neko iskustva sa radnjom Marvel Duo u Beogradu? Nalazi se u bul. despota stefana. 
Prodavac mi rece da je full,neotpakovanje pakovanje ,sve oridjidji , a na google-u kad sam malo pretrazio o toj maloj prodavnici ( koja je ujedno i servis ) , pise " Pretežna delatnost preduzetnika je trgovina na malo polovnom robom u prodavnicama, šifra delatnosti 4779, trgovina na malo. "
Jel iko kupovao kod njih? Cena S5-ice kod njih je 300e,kao i u jos nekim radnjama,dok je npr u tehnomaniji 470evra.
Mene plasi,ajde i da je to vec nesto preprodavano ( znam da tesko da mozes da kupis 100% proverenu robu ) , ta garancija. Sta ako se ta radnja zatvori,s obzirom da je neka mala , jel ta garancija meni vazi negde????
Jel ima ko kakvih iskustava,jel uzimao telefon kod njih,kako su se pokazali?
Pozdrav

to ti je cela ta "bulumenta" tih prodavaca mobilnih koji su pretekli iz devedesetih kad još niko nije zvanično ništa distribuirao. kao imaju garancije al' tu nikad baš nisi siguran.

a ako ti je za utehu, iovako bi ti verovatno rekli da su sam pokvario telefon i kada bi hteo da aktiviraš garanciju :)) tako da ti na isto dođe.