Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

  • 5 months later...

Kupio bih Samsung S5. Sada moje pitanje je,jel ima neko iskustva sa radnjom Marvel Duo u Beogradu? Nalazi se u bul. despota stefana. 
Prodavac mi rece da je full,neotpakovanje pakovanje ,sve oridjidji , a na google-u kad sam malo pretrazio o toj maloj prodavnici ( koja je ujedno i servis ) , pise " Pretežna delatnost preduzetnika je trgovina na malo polovnom robom u prodavnicama, šifra delatnosti 4779, trgovina na malo. "
Jel iko kupovao kod njih? Cena S5-ice kod njih je 300e,kao i u jos nekim radnjama,dok je npr u tehnomaniji 470evra.
Mene plasi,ajde i da je to vec nesto preprodavano ( znam da tesko da mozes da kupis 100% proverenu robu ) , ta garancija. Sta ako se ta radnja zatvori,s obzirom da je neka mala , jel ta garancija meni vazi negde????
Jel ima ko kakvih iskustava,jel uzimao telefon kod njih,kako su se pokazali?
Pozdrav

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Ja znam ona radnja u bulevaru kralja aleksandra prodaje telefone bez fiskalnog... isti fazon kao ovi na kp.com samo imaju radnju u centru i naravno skuplji su. Proveri da li je ista prica jer je vrlo moguce da jeste.

Zasto ne uzmes fon kod ovih sa kp.com?

...a i 300e mi se cini mnogo za s5 kad mozes za manje para da uzmes nexus 5x 32gb recimo koji je daleko bolji fon

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, -HogaR- said:

Kupio bih Samsung S5. Sada moje pitanje je,jel ima neko iskustva sa radnjom Marvel Duo u Beogradu? Nalazi se u bul. despota stefana. 
Prodavac mi rece da je full,neotpakovanje pakovanje ,sve oridjidji , a na google-u kad sam malo pretrazio o toj maloj prodavnici ( koja je ujedno i servis ) , pise " Pretežna delatnost preduzetnika je trgovina na malo polovnom robom u prodavnicama, šifra delatnosti 4779, trgovina na malo. "
Jel iko kupovao kod njih? Cena S5-ice kod njih je 300e,kao i u jos nekim radnjama,dok je npr u tehnomaniji 470evra.
Mene plasi,ajde i da je to vec nesto preprodavano ( znam da tesko da mozes da kupis 100% proverenu robu ) , ta garancija. Sta ako se ta radnja zatvori,s obzirom da je neka mala , jel ta garancija meni vazi negde????
Jel ima ko kakvih iskustava,jel uzimao telefon kod njih,kako su se pokazali?
Pozdrav

to ti je cela ta "bulumenta" tih prodavaca mobilnih koji su pretekli iz devedesetih kad još niko nije zvanično ništa distribuirao. kao imaju garancije al' tu nikad baš nisi siguran.

a ako ti je za utehu, iovako bi ti verovatno rekli da su sam pokvario telefon i kada bi hteo da aktiviraš garanciju :)) tako da ti na isto dođe.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Da ne bih otvarala novi topik, a slične je formulacije/tematike kao ovaj. 

Elem, uzela sam papire za administrativnu za Tehnomaniju i juče sam otišla do radnje da pogledam šta ima i eventualno da pazarim. Rekli su da mi treba "menica", zar to ne ide kada se aplicira za kredit? Pre par godina sam uzimala administrativnu doduše ne u Tehnomaniji, i samo su mi overeni i popunjeni papiri iz firme bili potrebni. 

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Deluje nelogično da treba menica za administrativnu zabranu, a i da treba svakako bi bilo logično da ti je oni obezbede, plus to valjda treba i neki ugovor i trista čuda. Moja pretpostavka je da sami prodavci u radnjama tehnike kod nas, a u Tehnomaniji pogotovu, često nemaju pojma šta treba i za neke osnovnije stvari pa tako lupe. Moj predlog bi bio da im na neki opšti mail pošalješ šta ti treba da bi kupovala na administrativnu zabranu pa da ti zvanično odgovore. Plus što kad ti odgovore s tim odgovorom možeš da smaraš posle ove u prodavnici "ali ne treba to nego ovo" jer oni prosto i dalje neće znati šta treba. Jeste da ispadne da ti radiš njihov posao ali mislim da je to najbrži način da završiš to što ti treba.

 

Takođe jedan tip za Tehnomaniju - njima je trenutno sve na nekakvoj akciji, za sve bukvalno postoji nekakva redovna cena i nekakva akcijska koja je često ista kao redovna kod drugih. Naravno, postoje i prave akcije koje su ok ali treba obratiti pažnju, da ti ne ispadne posle skuplje da uzmeš kod njih na administrativnu zabranu nego da bukvalno uzmeš keš kredit u banci i kupiš negde drugde ili prosto uzmeš neki "beskamatni" kredit u drugoj radnji.

 

 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Tehnomanija/WinWin/Emmi, sad da ne ulazimo u vlasničku strukturu [:D] U suštini se slažem da su najgori lanac prodavnica tehničke robe s tim da nažalost retko koga od tih većih lanaca bih onako mogao zdušno da preporučim a dosta ljudi kupuje kod njih jer im je prosto najlakše tako... 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Tehnomanija mi io dalje duguje jedan SSD koji sam platio, alalio sam, ne mogu više da se cimam :) retardi, tek što sam čuo horor priče o reklamacijama koje je skoro pa nemoguće ostvariti. Juriti Gigatron kad je šok i popust, šta drugo.

BC Group je bio prekorektan, par desetina laptopova preko njih uzeo za firmu, i to HP Probook G6 i G7 je bila serija, modeli 450 (15"), i mnogo su se dobro pokazali, bukvalno ni jedan problem, samo su mi jednom poslali sa francuskom azerty tastatruom jedan, i ,kao, greška, vratite poručićemo vam drugi, a to meni trebalo, fazon, za prekjuče, pa rekao ""neka, seko", i počupao i prepakovao tastere :D To je bio jedini problem u par godina, 15-20 laptopova, nekovilo tableta i telefona, i možda još ponešto. Da se ogradim - nisam imao još iskustva sa reklamacijom kakvi su.

Uzeh za 25000 u ЈYSK ovu stolicu, jako sam zadovolajn, ima te neke gejmerske kvalitete, a izgleda normalno, lepo i ozbiljno, a ne kao ringišpil neki. Materijal je super i seksi, i ovako na prvu deluje da bi trebalo mnogo trajniji da bude od tih nekih buđavih veštakih i eko koža. Materijam mi najviše liči na nešto od čega mi je napravlejna neka Humel jakna koju nosim već sto godina, čini mi se, i još mi deluje ista i kao nova, pa me možda i to kupilo :D

https://jysk.rs/radna-soba/gaming-stolice/gejmer-stolica-abildaa-antracit-siva?search_category=auto_suggestion&query=abildaa

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2021 at 11:48 AM, Zwerko said:

Takođe jedan tip za Tehnomaniju - njima je trenutno sve na nekakvoj akciji, za sve bukvalno postoji nekakva redovna cena i nekakva akcijska koja je često ista kao redovna kod drugih. Naravno, postoje i prave akcije koje su ok ali treba obratiti pažnju, da ti ne ispadne posle skuplje da uzmeš kod njih na administrativnu zabranu nego da bukvalno uzmeš keš kredit u banci i kupiš negde drugde ili prosto uzmeš neki "beskamatni" kredit u drugoj radnji.

niko nema robu samo rokaju šta imaju :)))

9 hours ago, millanče said:

Uzeh za 25000 u ЈYSK ovu stolicu, jako sam zadovolajn, ima te neke gejmerske kvalitete, a izgleda normalno, lepo i ozbiljno, a ne kao ringišpil neki. Materijal je super i seksi, i ovako na prvu deluje da bi trebalo mnogo trajniji da bude od tih nekih buđavih veštakih i eko koža. Materijam mi najviše liči na nešto od čega mi je napravlejna neka Humel jakna koju nosim već sto godina, čini mi se, i još mi deluje ista i kao nova, pa me možda i to kupilo 😄

 

pa za 25k da ne valja pa tačno da im razbiješ izlog stolicom 🙂

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Lucky said:

niko nema robu samo rokaju šta imaju :)))

pa za 25k da ne valja pa tačno da im razbiješ izlog stolicom 🙂

Al to je plafon koliko stvarno moze da vredi, 200e, tipican Tehnomanija sindrom, cenim da je na 35000 niko normalan ne bi ni gledao, a i nije, cim je spalo :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, millanče said:

Al to je plafon koliko stvarno moze da vredi, 200e, tipican Tehnomanija sindrom, cenim da je na 35000 niko normalan ne bi ni gledao, a i nije, cim je spalo 😄

Ne vrede takve stolice za slona od preko 120kg 😄

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drndara said:

Ne vrede takve stolice za slona od preko 120kg 😄

Pu pu, daleko bilo, ako se opet približi tome, pravac Nemačka :D

@Topic 120 GB SSD Gigabyte u gigatronu 2k din.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, millanče said:

Pu pu, daleko bilo, ako se opet približi tome, pravac Nemačka 😄

@Topic 120 GB SSD Gigabyte u gigatronu 2k din.

Black friday je za 6d 21h a ja se vracam u utorak. Odlicno za SSD!

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manson said:

Da, onaj Gigatron na NBG gde je idea bila, rodjendan te radnje pa bile neke akcije, ali ono tipa pa 10 komada nečega.

da, da, baš taj ... šta li su nudili da je toliko bilo jeftino pa da ljudi idu u redovima, verovatno neki mobilni telefoni i tako to. kapiram da ni bela tehnika nije toliko zanimljiva.

možda i televizori npr.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, manson said:

Gledao juče kada sam video gužvu, bila neka veš mašina za 15K (10-20 komada), neki, poco mislim da je, telefon, 999 (10 komada), televizori, svašta nešto, ali svega ja bilo tako 10-20 komada.

pa naravno, uvek tako stave.

doduše nisu uvek, pre su radili ono - mašina 10k din dođeš ono JU NESTALO jer nikad nije ni bilo, pa su ih napenalili za to pa sad kao ima tih 10ak komada.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

za racunare i racunarske komponente preporucujem Baito blizu Arene na NBGD. Njihove redovne cene su nize od popusta u (recimo) Gigatronu, a desi se da imaju i neke popuste.

a da, moze i preko racuna firme, sve legit.

  • Upvote (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...