Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

Prvo - bilo je pre godinu dana.

Drugo - nikad ti nisam rekao da si žena (za ovu ideju, ako ništa)

Treće - nije ovo baš to to, ali što se mene tiče, ukoliko se pokaže zanimljivim, možemo da otvaramo podforum u koji bismo sasuli i ovaj topic ali i u kojoj mesari kupiti rešetke za prozore :)

Link to comment
Share on other sites

Htedoh da stavim neku akciju Ciliju za manikir (u kontekstu da li je zena :) ali odustadoh :) Edit: U pitanju jeste GoClever R70 kao sto si i pretpostavio.

 

Jos vesti - u Gigatronu su poceli neku akciju gde skupljas bodove, dovoljno je da si registrovan na njihovom sajtu i prilikom kupovine da ostavis svoj mail. Nisu nesto preterano darezljivi - 1 bod se dobija na 1.000 dinara, a taj 1 bod dalje u kupovini vredi 20 dinara, ali opet dobro je sto se bodovi dobijaju na bilo sta da kupis bez obzira da li je na akciji ili ne. Tipa ako kupis laptop od 50.000 dinara, to je 50 bodova, odnosno 1.000 dinara, to je vec pola nekog solidnog misa. Kapiram da niko ne kupuje kod njih sad toliko da bi namerno isao da sakuplja bodove, ali ako vec idete da kupite nesto obavezno trazite da vam upisu bodove, pogotovu ako je u pitanju neka veca kupovina, nista se ne gubi svakako. 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ove nedelje u Emmiju je na akciji HDD SATA3 7200 3TB Seagate Barracuda ST3000DM001 za 11.700 dinara. To je oko 1.000 dinara jeftinije od WD Green diska od koga je zapravo brzi, pa je ovo vrlo povoljna kupovina ako vam treba storage prostora. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Gigatronu ima akcija za HP notebook 15.6" za 26 hiljada dinara. Ako se uzme u obzir da je to samo 5 hiljada skuplje od najnajeftinije kombinacije racunar+monitor moze biti idealna kombinacija nekome ko oce da kupi ili preporuci racunar za kevu/komsiju/zenu/klinca koji nikada nisu ni imali komp pa im ne trebaju neke performanse. 

 

Mislim da slicna akcija ima Laptopcentru ili nekoj tako radnji, nesto sam cuo na radiju, ali nisam nasao na netu, pa ako neko nadje nek stavi ovde, nisam siguran kakav je laptop u pitanju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prošle nedelje je bila akcija u Jysk-u za stolice i prilično korektna stolica je bila 2900 din, što je verovatno najpovoljnije za stolicu "kožnu" sa naslonom - to je ova stolica - http://jysk.rs/120/783/3620022/a/catalog i sad je 4999 din ponovo, ali imaju još nekoliko korektnih modela po ok cenama, pa ako neko traži stolicu a da nije ona od 'iljadu evra, može da proba kod ovih.



A sad je na popustu stolica Roy :) za 3500 što je isto korektno - http://jysk.rs/120/783/3620046/a/catalog

Link to comment
Share on other sites

ja bih samo dodao da u jysku treba to sve čekirati lično. Meni su te njihove stolice delovale lepo na slici, dok u radnji onako... nisam baš oduševljen sem što imaju jednu sa metalnim naslonima za ruke što je super, samo je malo viša pa ko zna kako bi se uglavila sa "normalnim" stolovima.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Za to mi u principu i treba.Eventualno da ga koristim za poker u prevozu s vremena na vreme :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pazi ja sam ga kupio maloj rodjaki za rodjendan. Baterija realno 2-2.5 sata maksimum. Za ebook je ok, za angry birds i sl (zasta je i kupljen) sasvim ok. Za surf je ok ako si malo mazohista, u smislu da neki malo zahtevniji sajtovi rade bas sporo, tipa b92 ili tako nesto. I generalno ovaj tablet moze da uradi sve sto tablet treba da moze da uradi samo se sve malo ceka i sporo je, dakle ko ima zivaca super. I one stvari tipa Skype, IM i sl rade bez problema. Napomena samo da nema GPS pa se ne moze koristiti kao navigacija i da ima samo prednju kameru za skype koja je bas krs :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ta logika "kupiću ovo jeftino sranje jer mi trebaju samo funkcije x i y" je glupa, jer ćeš posle dve nedelje korišćenja poželeti da vrši i funkciju z koju ne može da vrši jer je jeftino govno. stija je to skontao kupivši jeftin telefon, pitajte njega za mišljenje ako ne verujete meni koji uvek furam flagship uređaje :D

Link to comment
Share on other sites

ta logika "kupiću ovo jeftino sranje jer mi trebaju samo funkcije x i y" je glupa, jer ćeš posle dve nedelje korišćenja poželeti da vrši i funkciju z koju ne može da vrši jer je jeftino govno. stija je to skontao kupivši jeftin telefon, pitajte njega za mišljenje ako ne verujete meni koji uvek furam flagship uređaje :D

S ovim se skroz slazem, konkretno u mom slucaju tablet vrsi funkciju jer ga koristi dete od 6 godina pa prolazi ono "sta zna dete sta je 500 kila" u kontekstu "sta zna dete sta je spor tablet". Ali je doslo do toga kad je njen cale bio u fazonu "e sad cu ja da uzmem to da malo surfujem", odustao je posle pola sata :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

http://store.one-hifi.com:8888/newcdshop/beyerdynamic-dt-235sw-black

http://store.one-hifi.com:8888/newcdshop/beyerdynamic-dt--235sw-white

 

vrhunske sluske na akciji, koliko su ruzne toliko dobar zvuk daju za entry lvl hifi. Zapravo ove bele uopste ne izgledaju lose uzivo, plastika nije djubre, udobnije su od vecine slusalica koje sam imao prilike da probam. Fino rade na mobilnim uredjajima, ali malo leak-uje zvuk pa se cuje u okolini, mada meni to ne smeta. Da ne pisem sad review, best buy za nekog ko juri dobre all-around sluske ispod 50e

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...