Jump to content

Mesara topik!


Recommended Posts

Ја сам скупљао Бураго :) Сада скупљам Хот Вилс. Нема овде Бураго :(

Не знам да ли је Дексијева радња али има код Политике радња са играчкама. Преко пута Радио Брограда. Било је и доста Бураго модела.

Ако не ту, налазио сам у Темпу ОК избор.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Dexy je zvanični uvoznik šatro, ja se skoro nisam time bavio a i ćale je nešto batalio skupljanje toga ali najbolje da ih pozoveš i pitaš o trenutnom stanju ili posetiš neke njihove najveće radnje tipa Delta ili Ušće.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Može i u kopi centru to, ja sam radio kod Metropola tamo, mislim da je oko 300-400din ispalo sve đuture. Kvalitet je ok, ništa spec ali fino.

 

A Nenadu smo knjigu tako radili u kopirnici-knjigoveznici na ćošku Cara Nikolaja II i Save Tekelije, oldschool kopirnica koja je tu od kad znam za sebe. Onis u fino skroz uradili takođe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Има ли неки месар на руру? Треба ми инфо где се могу купити репарирани млинови за месо (парадајз).

 

nek' ti je sa srecom o/

http://www.kupujemprodajem.com/Masina-za-meso-22-7236257-oglas.htm?filter_id=22497472

http://www.kupujemprodajem.com/Masina-za-meso-BR-165-32--6982076-oglas.htm?filter_id=33329262

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Заборавио сам да напоменем да ми треба електрични млин, но нема везе, снашао сам се у међувремену, месара је управо била купујемпродајем/халоогласи.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok, stranica na koju si linkovao ima nekoliko kisobrana od 400-500 dinara i ove Samsonite od 4.5k dinara (sto kapiram da si mislio pod tim da bude bas kvalitet) koji su svi zenski [:)] Jel to treba nesto da znaci? :)

 

Elem, treba mi nesto reda velicine 1-2 hiljade dinara, ne skuplje nikako jer je tu problem sto verujem da cu ga vrlo lako izgubiti ili nekako vec sjebati, dakle ne daju mi se neke velike pare, ali opet ako neko zna da su negde ok kvalitet. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Колико су им поуздани ови скупљи модели на расклапање, видим најскупљи су баш они? Немам неког поуздања у тај механизам на дуже стазе, па ако бих давао 50 јура на кишобран вероватно бих узео штапни.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije vredno trosenja goriva, ali opet ukusi su razliciti pa mozda nadjes nesto. Cene manje vise iste kao i po autletima u bgu, a sto se tice popusta ni oni se ne razlikuju mnogo. Ja sam u aprilu prosle godine uzeo umbro patike za fudbal koje su bile na popustu 30% i platio ih 3200, naravno da su se raspale do kraja leta (napravila se rupa sa donje strane), ali me nesto mrzelo da se cimam samo da ih zamenim.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...