Jump to content

Mesara topik!


Recommended Posts

iskreno: nije vredno. te pare koje potrošiš na gorivo, nadoknadićeš nekim nižim cenama.

 

postoje neke jeftinije stvari, npr moj burazer je neke najkove patike kupio za 2k dinara jeftinije, ali ono, takvih primera je malo. propadaju oni za manje od 6 meseci. :)

:v

Link to comment
Share on other sites

Јел вредан цимања до Инђије онај аутлет што се тамо скоро отворио? Тј, да ли је у питању прави аутлет или још једна превара : )

 

imas onaj sport vision "autlet" pored sajma. Pristojne su im cene, nije neki izbor, ali imas i 47+ deo za malo nogatije drugare :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Imam jedno pitanje prvenstveno za stanovnike Beograda.

 

Gde ima da se kupe sitni (malo boljeg kvaliteta) suveniri tipa 'Pozdrav iz Srbije/Beograda...' u Beogradu. Ne mislim na razglednice vec npr. magneti za frizider ili sta ti ja znam...

 

Nisam duze bio u BGu pa ne znam gde bi mogao pocnem potragu, a ne verujem da cu imati puno vremena da lutam i da ih trazim.

 

Hvala unapred.

Always remember to pillage before you burn.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio pre oko mesec dana u Delfi knjižari kod SKCa ali sam siguran da ima i u bilo kojoj drugoj (većoj). 

 

Uzeo sam upravo magnete za frižider, podmetače za čaše i tako još par nekih gluposti a video sam da imaju i šolje, imaju kao "klupko vune" i tako neke stvari. U proseku oko 200din su te stvari.

 

Zasigurno to imaš i kod onih što prodaju na tezgama pred kraj kneza i početak kalemegdana, ali me je mrzelo da idem tako "daleko".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zna li neko u kojoj mesari mogu da kupim neko jastuče za pod lakat za sto, imam kompresiju ulnarnog nerva :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam na njihovim sajtovima, nisam video da nude tako nešto. Jysk mi je prekoputa, svratiću da vidim. Ako ne nađem tamo, sigurno ću uzeti ovaj predivan stalak za laptop od bambusa da mi olakša duševni bol.

82111.jpg

 

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 6.6.2017. at 8:49 AM, kruko said:

Zna li neko u kojoj mesari mogu da kupim neko jastuče za pod lakat za sto, imam kompresiju ulnarnog nerva :(

kasno javljanje but, imaš kod ovih što valjaju Ikeu (ili u Ikei ofc) one tanke a dugačke jastuke, ja takav jedan koristim za setup kad radim na laptopu i pomaže mi. Nemam (nadam se) dijagnozu kao i ti već jednostavno mi nije prijao taj neki položaj, a sa ovim jastučetom je ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, rejven said:

jel ima neko preporuku za dobru mesaru gde mogu da odstampam (i uramim?) neke fotke/slike/postere ?

ta dva koliko znam ne idu "ruku pod ruku" osim ako nećeš obične crne ramove bez stakla - štampu generalno moraš da odradiš na jednom mestu a uramljivanje na drugom.

Za štampu, ako su veći posteri i plakati a ne obične fotke sa fotoaparata, preporučujem recimo Byzart u Račkog ulici, a potom za uramljivanje možeš da svratiš u prvi Staklopan ili ako baš hoćeš preporuku deda u Vojislava Ilića pored Hleb i Kifle super radi povoljan je.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja recimo imam bas drugacije iskustvo i sve sam uradio u onom Copy centru u Zdravka Celara - www.copy.rs

Doduse ja sam radio onaj najobicniji tamno sivi ram i staklo preko, ne znam koliko su bogati s ponudom ramova. Ako se dobro sećam posto je to bilo pre vise od dve godine mene je tako uramljen poster B2 formata izlazio malo preko 2.000 dinara po komadu, doduse moguće da sam dobio neki popust jer sam radio 12 komada. Svakako treba nazvati unapred i proveriti jer se secam da sam morao nesto da jurim bas tog lika koji radi uramljivanje.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ae taman kad ste se raspisali o foto radnjama. Trebaju mi slike za vizu, a obzirom da putujem u ponedeljak za Japan bilo bi dobro da rade nedeljom ili barem ponedeljakom od 8 ujutru kako ne bih platio 20€ za iste slike u Tokiju. Neki predlog?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Na vreme si se setio btk.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

I ja sam radio u copy centru na novom beogradu, ok štampaju, kao grafičar mogu da kažem da je zadovoljavajuć kvalitet. Uramljivao sam na drugom mestu doduše.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...