Jump to content

KGB CM Vol 3


Recommended Posts

Naravno da se u 1.6 igralo na lan serverima,i u nedelju su nekako namestili lan servere za go,jbg kad je igra i dalje nedovrsena.

Bilo je i nekih servera u subotu koji su imali ping 5-6ms, ali vecina je imala 50 (po recima admina pola-pola).

Edited by serpent
Link to comment
Share on other sites

Kako drugima tako i tebi ne vidim razlog da se zalis, a kasnjenje od 1h jos nije zabelezeno kod nas nekada sam turnir pocinjao na 1.5 verziji a zavrsavo na 1.6 kolka su bila kasnjenja.

 

Ocigledno ne zelis da vidis razlog, ili ne umes da citas, to sto stu svi u istim G ne znaci da tako treba zar ne, a ako ne treba tako onda eto ti razloga?

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno ne zelis da vidis razlog, ili ne umes da citas, to sto stu svi u istim G ne znaci da tako treba zar ne, a ako ne treba tako onda eto ti razloga?

Ako trazis razlog onda te razumem, ali ti  postujes u ime svih ako si ti  bio u G ne znaci da svi tako misle zar ne.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Ako trazis razlog onda te razumem, ali ti  postujes u ime svih ako si ti  bio u G ne znaci da svi tako misle zar ne.

Koja je tvoja poenta, smeta ti sto sam napisao istinu, ili sta? KGB ne smrdi na pisacku kod mesta gde je TV, ili je super sto se lan igra na serverima u tri lepe, Svi su imali 120Hz monitore, ili je bilo trcanja da se Alsenu donesu jer su odbijali da igraju? Ako je to ok, onda super, nema potrebe meni niko da se pravda, ja sam samo napisao da nije sjajno i da treba puno bolje, a kao i svi ostali Srbi nosicu se istom poslovicom - bolje ista nego nista. 

 

Meni licno je bilo super, druzili smo se sa ljudima koji su super, igrali fine meceve, isli na pivo u Macado...

Edited by serpent
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i za kraj, jos jednom veliko hvala svim ekipama koje su ucestvovale na turniru.
Vidim neke kritike i naravno da ih uzimamo u obzir i da sledeci put ispravljamo sve sto je u nasoj mogucnosti, jer kakvi bi bili ako bi nam samo pohvale znacile :)
Ekipe kao i uvek su bile pune razumevanja i super za saradnju.
CM Storm kao glavni organizator i sponzor turnira, po ko zna koji put je velikodusno nagradio sve ucesnike i pobednike turnira, ali i same posetioce.
Prijatelji iz e-frag organizacije su u bukvalnom smislu razbili svoj deo posla, stvarno nemam zamerke sa nase organizatorske strane.
Veliko hvala svima na dobroj igri i odzivu, naravno da vas sve ocekujemo sledeci put :)
P.S. Trofej ostaje u Srbiji !!!! :)

Edited by Sale.kgb
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

Koja je tvoja poenta, smeta ti sto sam napisao istinu, ili sta? KGB ne smrdi na pisacku kod mesta gde je TV, ili je super sto se lan igra na serverima u tri lepe, Svi su imali 120Hz monitore, ili je bilo trcanja da se Alsenu donesu jer su odbijali da igraju? Ako je to ok, onda super, nema potrebe meni niko da se pravda, ja sam samo napisao da nije sjajno i da treba puno bolje, a kao i svi ostali Srbi nosicu se istom poslovicom - bolje ista nego nista. 

 

Meni licno je bilo super, druzili smo se sa ljudima koji su super, igrali fine meceve, isli na pivo u Macado...

Poenta je da se nisam ulogovo bar 2 godine i da ne znam sta se igralo ni gde se igralo, ti mora da si iz NS?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Da se i ja javim ispred e-frag organizacije. Pre svega da se zahvalim svima koji su bili na turniru ucesnicima, posetiocima i ljudima koji su nas pratili preko neta, potom da odgovorim i na kritike koje naravno uvazavamo i trudicemo da ispravimo sve sto je moguce ispraviti. eBot je proveren noc pred turnir i radio je, po dolasku na turnir doslo je do problema izmedju masina koje se nalaze u nemackoj i servera (neke zabrane nisu dozvoljavale sve komande eBota), odlucili smo da se igra na stari nacin preko obicnih cfg skripti, jer ukoliko bi poceli da podesavamo i zovemo ljude koji drze te masine to bi trajalo prilicno dugo ovako sve je bilo reseno za 30 - 40 min, dok se uplad sve na servere! sto se tice servera na kojima se igralo razlog za to jesu stalni ddos napadi na orion telekom zbog kojeg cesto padaju serveri na domacem linku. Na to nismo mogli da uticemo nikako, ni mi ni bilo ko iz kgb hostinga sem da se daju serveri koji nisu na orion telekom-u (a to su masine iz nemacke). Sto se tice rezultata nisi sigurno upravu jer je decko 2 dana sedeo pored kompjutera i po zavrsetku svakog meca upisivao rezultate, mape itd... Sigurno da moze uvek bolje i da je bilo nekih propusta, pokusao sam da ti odgovorim na kritike koje si nam uputio, nadam se da ces sledeci put biti imati drugacije misljenje. Hvala ti na kritikama i ucescu na turniru. 

 

Zahvalio bih se takodje i ljudima koji su omogucili ovaj turnir kompaniji Cooler Master i KGB.e-Sports. Takodje bih se zahvalio i kompanijama koji su pomogli e-fragu i turniru: KGB-Hosting, Kingston i RedBull

 

Cestitke ekipi iNation na osvojenom turniru, momcima E-Fraga na drugom mestu i nasoj braci iz Makedonije na bronzi :P

Edited by mak1.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem , nama nije falilo apsolutno nista.
Organizacija je bila na visokom nivou i osim tih problema sa serverima  ne vidim nista sto bi moglo da se kritikuje.

Zahvaljujuci kgb-u i efragu scena se malo probudila i valjda ce biti jos timova i turnira od sad.

 

Jos moram da pohvalim stream i komentarisanje meceva koje je postalo dosta profesionalnije .

 

Hvala kgbu,efragu  i svim sponzorima koji su omoguciili turnir sa ovakvim nagradama , iskreno nadam se da ce ih biti jos uskoro.

 

Jos samo pitanje , da li ce biti negde demoa sa turnira?

 

 

 

ps. Sale cuvaj mi  podlogu za sledeci turnir :D

Edited by kassado
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

samo cu da kazem : koliko su neki ljudi nezahvalni :))) 

- Niko od vas skoro ne zna koliko su ti isti momci iz E-Fraga koje vi kritikujete spremali sve za ovaj turnir , niko ne zna kako je Mak1 izgledao posle 2 dana price i prenosenja meceva , takodje i Peca , i 2 momka koja su slikala ... Takodje i Sale koji je jurcao svuda , Boris , momci koji tu rade , Unka , Chex , Simona , ja koji sam vodio PES (verovatno sam nekog zaboravio , unapred izvinjenje )... Pa jbg nisu oni krivi sto dole po onim hodnicima pisaju i spavaju ljudi koji nemaju krov nad glavom , nece oni cistiti hodnike , drugde nije mogla da se stavi stream zona, a koliko sam ja video nije tu bilo malo ljudi ... Jbg oko servera i tih stvari necu da pricam jer ja to ne znam , ali znam da je PES prosao bez problema niko nije imao niti 1 zamerku , iako je tur kasnio 20 min sve smo vratili i zavrsili na vreme uz pomoc Stefana , Marka i Milice koji su radili u Sony delu . Hvala i Senadu koji je bio tu ako nesto zatreba . Hvala i CM na nagradama za PES igrace . Ali je jedna stvar vrlo jasna i to cu reci mozda pomogne KGB-u u daljem radu sa sony-em ... Veliki televizori imaju kasnjenje i uvek ce tako biti , igre ce uvek raditi bolje na onim manjim televizorima i gledajte ako se budete sirili da tako ostane , nekim momcima je zapalo da igraju na velikim ali ja nisam cuo ni jednu jedinu rec zalbi ili nesto slicno , i po tome se vodim da ste vi kanterasi MNOGO ALAVI ... To je moje misljenje , cast izuzetcima .... 

 

Cestitao bih jos jednom Andriji Djurovicu , Nikoli Nikicu i Marku Vignjevicu , kao i ekipama iNation , E-Frag i Entity na osvojenim nagradama !!!

 

Svaka cast KGB-u , Cooler Masteru i ostalim sponzorima , i da bude sto cesce ovakvih turnira !!! 

Edited by Kure.
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1. E-frag 

2. Alsen

3. ENTiTY

4. TeG

 

5-8 iNation, NuG, SENSEI, HSBG

 

kassadovce izbacujemo u 1/4  :tf:

gg wp

 

Ne tripujte se mnogo za orgu, i ti serveri sto su bili prvi dan bili su isti uslovi svima, nije da je neko imao ping 5 a neko 50, takodje je mozda 30% ljudi ikada igralo LAN CS:GO, tako da ne vidim zasto je to bio toliki problem, ja nisam primetio specijalno razliku uopste. Svaka cast kgb-u za organizaciju, cmstormu na vrh nagradama i momcima iz e-fraga sto su se maksimalno cimali da sve bude najbolje sto moze, ko je bio mogao je da vidi da su se trudili i da su na kraju turnira bili iscrpljeni a spremili su brdo slika, snimaka itd za ljude kod kuce.

 

Vidimo se na sledecem lanu, poZ

  • Downvote (-1) 4

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

A druze to sto ste igrali iz posebne prostorije :D Gde nema buke nema ljudi :)

 

To je stvarno dosta uticalo na meceve moram da priznam, posebno zbog cinjenice da nemamo mnogo odigranih LAN turnira, mir i tisina su bili kljucni za nas rezultat.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 7

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Ja bih zeleo da se zahvalim na turniru organizatorima, kolegama iz e-fraga, posebno makiju i peci koji su odradili ubedljivo najveci deo posla, Kuretu na organizaciji pes turnira(glavu gore :) )  , Juricu koji je namestio i uz'o pare :tf: , ekipama na ucescu, cicmiju najvecem otkrovenju turnira  [;)] , sponzorima bez kojih ovo nista ne bi bilo moguce i svima koji su bili deo ovog ipak za nase prostore velikog dogadjaja  [ok]

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam ja rekao da su uticali na vas.Niko nije rekao da niste lan igraci :D Nego sam rekao sve ostale ekipe su igrali iz prostorija samo su vas izdvajali :)

Za procenat od nagrada svasta moze da se zavrsi

  • Downvote (-1) 11

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...