Jump to content

Predlog o LAN druzenju


babaphet

Recommended Posts

Kao sto topic kaze, imam predlog o LAN druzenju.

 

Nazalost ovo se odnosi na prostor BG-a jer sam i ja iz istog. Naravno to ne znaci da treba samo ovde da se odrzi vec i u svim drugim gradovima.

 

Razmisljo sam da bar jednom mesecno kao ljudi odemo na nocno, da rezervisemo kompove i da se druzimo, ne mora svi da budu HS jer je to iskljucivo for fun i druzenje, znaci igramo lan ako nas ima 10, ako nas ima vise pravimo lobi i zovemo druge ljude.

 

Razlog ovog posta je prosirenje poznanstva ljkudi koji igraju ovu igru bilo iz zabave ili profesionalno. Takodje zelim da se mi samo organizujemo nesto nalik inhouse turnir, cisto da ljudi koji su u timu i zeli da vezba da vezba sa nasim ljudima koji imaju slican interes. Naravno bilo bi tu i LS, MS, HS igraca al verujem da bi vremenom svi postali bolji jer gori ne mogu. Takodje ako dodje do skill problema mozemo da se izmiksujemo svaki put dok ne nadjemo pravi balans.

 

Zasto cekati nesto da bi bili aktivniji u LAN-u kad mozemo mi da organizujemo isto to bez ikakvih problema, naravno bez nagrada, ali mislim da je druzenje i poznanstvo sasvim razumno i korisno.

 

Zato molim admine ovde da oznace ovaj topic kao top (ili kako ta procedura vec ide jer nisam upoznat s njom) jer ne zelim da ovaj topic bude jedan od, zelim da ovim topicom postignem ono sto sam zamislio i sto je moguce i ostvarivo samo je potrebna Vasa zelja. Ja mislim da jednom mesecno nije puno, zapisete u rokovnike tu noc ne idem nigde sem u igraonu (koju god se dogovorimo) (naravno ko ne zeli i ne moze jer ima bas precih obaveza onda se vidimo drugi put) i jedino sto placamo jeste vreme i has/drinkic i to je to.

 

Ajmo ljudi molim vas, ja znam da svi imamo (neki i ne) kod kuce kompove i da je lepse biti u svom domu ali ne zelim da umre LAN druzenje jer nije ni blizu onog kod kuce i ja stavrno mislim da ovo nije nista puno.

 

Vase misljenje molim. [:)]

 

Hvala na citanju i nadam se vasem odobravanju i ukoliko vec krene organizovanja naseg prvog druzenja. [:)]

 

P.S. Nisam se bas uneo u ovo tako da nemam sve smisljeno ali postoji dogovor tako da samo pricajte ko sta ima [:)]

Edited by babaphet
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...