Jump to content

Prodajem EvE acc sa 60+M SP,svim itemima,brodovima itd


Recommended Posts

Prestajem da igram Eve pogledajte karaktera, 61+m SP Amar i pomalo Minmatar sve gde treba bez rasipanja, uz njega ide i carrier, preko 7 miliardi ISk-a u brodovima i itemima oko pola mill kesa ISKA. .. Prakticno sve sto sam skupljao dok sam ga igrao ali sad prestajem dete na putu pa pisite i nudite. .. .

====================================================================================================================================================================

NA PRIMER :

*18 Drones skills trained, for a total of 8,359,324 skillpoints.

*17  Electronics skills trained, for a total of 2,534,132 skillpoints.

* 18  Engineering skills trained, for a total of 4,968,118 skillpoints.

* 27  Gunnery skills trained, for a total of 12,284,649 skillpoints. [Laser+Project]

* 24  Mechanics skills trained, for a total of 5,141,219 skillpoints.

* 10  Navigation skills trained, for a total of 4,670,207 skillpoints. [skoro gotov]

* 37  Spaceship Command skills trained, for a total of 15,705,087 skillpoints.

* 13  Missile  Operation skills trained, for a total of 1,322,832 skillpoints.

Pozitivan balans i ststus +3,1, slike iz igre imate na

====================================================================================================================================================================

Ovo je lik : http: //eveboard. com/pilot/CPT_GOOSE    PWD ; massive

 

Ima Carriera[punog goriva da odletite gde zelite], 2 t3 shipa, BS, BC, malih brdo sa rezernim komponentama, municijom i opremom i svim ostalim sto vam moze a i ne mora zatrebati...

Lik je ciljanjo pravljen od starta i vrlo je ozbiljan hibrod Amara i minmatara iako moze da leti i ostale brodove...

 

Ako ima OZBILjNO zainteresovanih pisite, zovite oko ili pitajte u inboxu dajem ga za ok cenu.

Uros [{NECO UROS EX FON Pakijev i tvoj drugar...}]

064/ 3567-176

Edited by Weltact
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

znimljivo, sigurno si impresirao publiku, tj. tvoju mamu ali ajde lepo sad pusti da prodam account...

ae se nadjemo negde da ti polomim noge, naci cu ti kupca za account ? :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Znam Zola billi smo u MILION zajednickih corpova najskorije u Srbima ili nekom od nihoviih ally-s....

Weltact sam na ts-u ali brate treba mi hitno OZBILjAN kupac...

Ljubi te brat znacilo bi mi to moj je acc nista nisam razbacivao i kako treba je namontiran....

a dajjem criera i itema i brodova 10 bill vrednih SAMO i char koji RULA, jedino mislim da cu plex da uzmem za drugi acc ad ga odrzavam....

Link to comment
Share on other sites

Znam Zola billi smo u MILION zajednickih corpova najskorije u Srbima ili nekom od nihoviih ally-s....

Weltact sam na ts-u ali brate treba mi hitno OZBILjAN kupac...

Ljubi te brat znacilo bi mi to moj je acc nista nisam razbacivao i kako treba je namontiran....

a dajjem criera i itema i brodova 10 bill vrednih SAMO i char koji RULA, jedino mislim da cu plex da uzmem za drugi acc ad ga odrzavam....

super je char, ali mislim da na ruru niko nikada prodao char, pogledaj prethodne oglase. Jedino neke strance da iscimas, pitaj Luku ili nekog drugog iz Blood Covenanta da vide u PL, tamo uvek ima neko kome nije tesko da da novce za char.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

super je char, ali mislim da na ruru niko nikada prodao char, pogledaj prethodne oglase. Jedino neke strance da iscimas, pitaj Luku ili nekog drugog iz Blood Covenanta da vide u PL, tamo uvek ima neko kome nije tesko da da novce za char.

 

E jesi pricao sa PL-om?

Imam stvarno mase i mase brodova ali mi treba neko da mi portalise blize jiti....

Link to comment
Share on other sites

E jesi pricao sa PL-om?

Imam stvarno mase i mase brodova ali mi treba neko da mi portalise blize jiti....

Pitao sam neke i ne treba im, rekao sam da mi jave ako znaju nekoga.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ponudio mi je lik 200 eura a to ni pola nije koliko bi trazim... kao deca ovo ono kuuka a oce 2 glave za igricu da  da,,,,

Doduse jedini je bidovao ali cu da ga zadrzim i rasprodam sve pa izvucem pare na isk...

imam support acc

Zola trebas mi da mi otvoris kapije da se iskacem blize jiti pz taisy il neki takav sys....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ja sam pre nekog vremena nudio moj 60mil acc za 100e pa niko nije hteo ... jbg Srbija :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...