Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pre nekog vremena me je drugar  terao da smuvam neku klinku koja je stvarno do jaja ali sam ja odbio jer je previse pedofilski ( 6 god razlike ), i proslo 2 meseca od tada , i nocas sanjam kao ja sam zaljubljen u istu, sada ne razumem da li mi je on ubacio u podsvest ideju da mi se svidja ili je to samo random    san. 

In the other news cekam da na tekmi ne padne gol 45 minuta da bih se obogatio kao car ! 

 

jel pao gol?

 

jbj cecu

Link to comment
Share on other sites

sta je zena po gradu :( idem da sednem i da placem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

TAKO JE!!!

(a ja kraj kompa u subotu uvece i gledam valensiju malagu)

 

i ja, jebi ga... doduse, jos gore, ja slusam u pozadini, ni ne gledam.. vise chekiram net :c okrenem se kako padne gol, a hvala bogu bilo ih je

 

i obavezno obuj patike za izlazak

 

ne hejtuj!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Отишао у продавницу кинеских намирница и видео пуну кутију живих жаба. Услужно их кољу на лицу места, деру и транжирају ако муштерија хоће. Двоумио сам се да ли да купим медузе, али сам одустао - не знам како да их припремим. Други пут.

Пробао сам и кувани корен лотоса, нешто као кромпир. Кртола јбм ли га.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Interesantna stvar mi se desila veceras


Otidoh u Tjub nesto na kratko kao, i tako dok idem do sanka ispred mene skoci neka riba i pruza ruku i nesto krene da mi prica na engleskom odmah

ja nista je nisam ni cuo niti razumeo, pogotovu sto ima onaj uzasni britanski naglasak

I sad pita me za ime i ne znam ni ja sta, i kao "great party" 

Devojka je prosek, za razliku od britanki sa exita ova je jos super 

Sedne pored mene tu sa nekom plavusom, njenom drugaricom koja je isto odvaljena ko i ona 
I sad okrece se ova prva ka meni, i kao "If you come with me to the toilet I'll suck your dick"

Pre nego sto sam stigao da bilo kakvu reakciju stvorim, iste sekunde se ona okrece i krece da se krlja sa tom drugaricom jedno 10ak sekundi, onda prestaje, naginje se napred i baca neku malu peglu ispred sebe, i nastavlja odmah da se ljubi dalje sa njom

Lagano sam ustao i udaljio se, za to vreme su ih neka dvojica izneli napolje noseci ih onako polupane


csb

sta sve necu doziveti tamo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...