Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mnogo me smore takve scene :c Dvini po običaju ne vidi šumu od drveća koje mu je NVO odgoj zasadio. Mediji su nam užasni, to je jasno svima, ali žaliti se što veličaju Đokovića dok u isto vreme idu Farma i VB je dvinizam prvog reda... Kamo sreće da je deci uzor on, a ne Stanija. BTW, da pitamo Moniku Seleš da li Đoković treba da ima telohranitelje?

Link to comment
Share on other sites

Брате Двини јеси ти нормалан, па наравно да под стампедом не мисле на крдо гнуова које бежи од лава по афричким саванама. Мора да се жешће исцимаш сваки пут кад Барселона сахрани Ренџерсе или шта год:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja lepo vidim da se telohranitelji povijaju pod naletom Noletovih obožavalaca, vidi im se grč na licu, a Dvinija je zbunila mirna i dostojanstvena prilika Nletova, koja, na prvi pogled, ne ide u istu rečenicu sa stampedom.

 

zna Dvini šta je stampedo, kako je to kad trolu guraju niz Mekenzijevu dok on maše za Drugi dnevnik.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

:))

 

blic je senzacionalisticki medij, i da, moram priznati da mi je prag tolerancije na njihove naslove izuzetno nizak

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Брате Двини јеси ти нормалан, па наравно да под стампедом не мисле на крдо гнуова које бежи од лава по афричким саванама. Мора да се жешће исцимаш сваки пут кад Барселона сахрани Ренџерсе или шта год:)

hahahaha, dobar dobar.  [:D]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Drugari iz Beograda, bio bi večito zahvalan ako neko ima da mi pozajmi na dva dana drugu knjigu iz serijala o Witcheru da pročitam. Pročitao sam prvu za noć, i sad mi se jako čitaju ostale, a u gradskoj biblioteci Bga već neko vreme su tu samo prva i treća knjiga...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gugl je toliki obvious da pretpostavljam da zelis da je vidis pre kupovine?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

naidjoh na ovaj link

https://www.facebook.com/GreenShieldArmoury?ref=ts&fref=ts

 

pa mi bas drago sto postoje i kod nas ljudi koji  se bave izradom ovakvih stvari :)

  • Downvote (-1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno negde na gugldrajvu ali isto tako ne verujem da mozes da im pristupis direktno nego u novu instalaciju firefoxa upises svoje gugl podatke i on povuce bukmarke.

 

fala mohi, jedino si me ti ispostovao...probao sam u onom ff syncu da se logujem sa google accountom, al ono je samo za pairovanje sa drugim device-ovima, tipa smartphone...a pri instalaciji nema opcija za unosenje gugl podataka ili mi se cini?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

fala mohi, jedino si me ti ispostovao...probao sam u onom ff syncu da se logujem sa google accountom, al ono je samo za pairovanje sa drugim device-ovima, tipa smartphone...a pri instalaciji nema opcija za unosenje gugl podataka ili mi se cini?

Ne znam ne furam ffox a kamoli njegove napredne funkcije ali je ono sto sam ti opisao gore uobicajena praksa za softver koji moze da "cuva" nesto na guglu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...