Jump to content

Prodajem LOL acc na EU-Nordic/East!


Recommended Posts

Ovako kao sto sam napisao u naslovu acc se nalazi na serveru EU-Nordic/East, summoner name Marinac1994, heroje koje imam su:

Akali, Alistar, Amumu, Annie, Ashe, Cho'Gath, Darius, Dr.Mundo, Draven, Fiddlesticks, Fiora, Gangplank, Garen, Jax, Katarina, Kayle, Malphite, Master Yi, Morgana, Nidalee, Nunu, Olaf, Pantheon, Poppy, Rammus, Rengar, Ryze, Singed, Sion, Sivir, Teemo, Tristana, Tryndamare, Twisted Fate, Twitch, Udyr, Veigar, Volibear, Warwick, Xin Zhao i Zilean.

Od skinova imam samo:

Unchained Alistar i Riot Girl Tristana.

Od runa imam:

9x Great Glyph of Ability Power 1.2,

9x Great Seal of Ability Power 0.59,

9x Great Mark of Ability Power 0.59,

3x Greater Quintessense of Ability Power 4.95,

9x Greater Glyph of Scaling Attack Damage 0.04,

9x Greater Seal of Scaling Attack Damage 0.06,

9x Greater Mark of Attack Damage 0.59,

9x Greater Quintessense of Attack Damage 2.25,

1x Lessel Glypch of Mana 6,25,

1x Glyph of Scaling Mana 1.1.

To je to sto se tice profila, ako ima neko zainteresovan neka se javi na broj 063/197-42-76. Cena 50e ili po dogovoru!

Link to comment
Share on other sites

Ovako kao sto sam napisao u naslovu acc se nalazi na serveru EU-Nordic/East, summoner name Marinac1994, heroje koje imam su:

Akali, Alistar, Amumu, Annie, Ashe, Cho'Gath, Darius, Dr.Mundo, Draven, Fiddlesticks, Fiora, Gangplank, Garen, Jax, Katarina, Kayle, Malphite, Master Yi, Morgana, Nidalee, Nunu, Olaf, Pantheon, Poppy, Rammus, Rengar, Ryze, Singed, Sion, Sivir, Teemo, Tristana, Tryndamare, Twisted Fate, Twitch, Udyr, Veigar, Volibear, Warwick, Xin Zhao i Zilean.

Od skinova imam samo:

Unchained Alistar i Riot Girl Tristana.

Od runa imam:

9x Great Glyph of Ability Power 1.2,

9x Great Seal of Ability Power 0.59,

9x Great Mark of Ability Power 0.59,

3x Greater Quintessense of Ability Power 4.95,

9x Greater Glyph of Scaling Attack Damage 0.04,

9x Greater Seal of Scaling Attack Damage 0.06,

9x Greater Mark of Attack Damage 0.59,

9x Greater Quintessense of Attack Damage 2.25,

1x Lessel Glypch of Mana 6,25,

1x Glyph of Scaling Mana 1.1.

To je to sto se tice profila, ako ima neko zainteresovan neka se javi na broj 063/197-42-76. Poslednja cena 35 evra, jbt previse sam vremena proveo igrajuci LOL tako da mislim da ovaj acc zasluzuje barem 35 evra-.-....

  • 0



Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...